ایکس باک سری ایکس راه اندازی نوامبر 10 برای $499 - CNET

ایکس باک سری ایکس به شما مجموعه ای از $499.مایکروسافت مایکروسافت ایکس باک سری ایکس کنسول ژنرال بعدی خواهد شد

توسط SALAMNEWWS در 19 شهریور 1399
xbox-series-x-tech-inline1

ایکس باک سری ایکس به شما مجموعه ای از $499.

مایکروسافت

مایکروسافت ایکس باک سری ایکس کنسول ژنرال بعدی خواهد شد از نوامبر 10 و هزینه $ 499 (£ 449 / AU $ 749) ، آن را روز چهارشنبه گفت. که همان روز به عنوان سلب کردن سری S، که هزینه های $ 299 ($ 249AU $ 499).

شما قادر خواهید بود برای پیش سفارش از سه شنبه، سپتامبر 22. کنسول ها بدون هاله اینفینیت راه اندازی recently delayed می شوند که یک انحصاری بزرگ است که به تازگی تا سال ۲۰۲۱ به تأخیر افتاده است، اما یوبی سافت روز چهارشنبه فاش کرد که کرید والهالا آدمکش یک هفته زود منتشر خواهد شد تا مصادف با سری ایکس و سری اس باشد. از دیگر بازی های پرتاب می توان به تاکتیک چرخ دنده ها، خاک ۵ و سازمان دیده بان سگ لژیون اشاره کرد. شما همچنین قادر خواهید play thousands of games بود برای انجام هزاران بازی از ایکس باک اصلی، ایکس با 360 و نسل ایکس باک وان فعلی.

ادامه مطلب: بهترین تلویزیون برای بازی در سال 2020

اگر یک خرید تنها 499 دلار یک گزینه نیست، سری X و سری S نیز از طریق پرداخت ماهانه به عنوان بخشی از برنامه ایکس باک همه دسترسی در 12 کشور در دسترس خواهد بود. سری ایکس ۳۵ دلار در ماه هزینه خواهد داشت در حالی که ارزان تر ۲۵ دلار در ماه خواهد بود. هر دو ارائه دو سال از ایکس با بازی پاس نهایی، که گسترش یافته است شامل عضویت EA بازی.

با نشان دادن کنسول های بعدی gen Xbox، توپ محکم در دادگاه سونی است -- هنوز تاریخ انتشار یا قیمت برای PS5 را فاش نکرده است.

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de