قطار استون هون از خط خارج شدن: سه کشته پس از اعلام حادثه استورماهیان 'بسیار جدی' در اسکاتلند در میان سیل شدید

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 22 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

سه نفر پس از خارج شدن قطار در شهر ابردنشایر جان خود را از دست داده اند و شش نفر دیگر زخمی شده اند.

ده ها دستگاه خودروی خدمات اضطراری و آمبولانس هوایی در صحنه نزدیک Stonehaven که در آن قطار ScotRail در حدود 9.40 صبح روز چهارشنبه سقوط کرد.

قطار 06.38 آبردین به Stonehaven بود، از یک لوکوموتیو و چهار کالسکه ساخته شده بود، و آن را به نظر می شود در میان باران شدید و سیل از خط خارج شده است.

گزارش می شود راننده و رهبر قطار در میان کشته شده اند.

بوریس جانسون گفته است که سقوط مرگبار باید "هرگز دوباره اتفاق بیافتد" به عنوان او به اولین وزیر اسکاتلند، نیکولا استورگن، در ادای احترام به قربانیان ملحق شد.

پ.م همچنین در میان ترس از سقوط ناشی از لغزش زمین به دلیل بارش های شدید باران، یک کاوشگر را به تاثیر "بارندگی قابل توجه بر زیرساخت های آسیب پذیر" دعوت کرد.

خانم استورگن این حادثه را «تراژیک» توصیف کرد و از خدمات اضطراری به خاطر تلاش های آنها تشکر کرد.

آقای جانسون که با اسکای نیوز صحبت می کرد، گفت: «یکی از دلایلی که این حادثه آنقدر تکان دهنده است البته این نوع تصادف در خطوط راه آهن ما به طور شکرانه بسیار نادر است.

اما افکار ما با کسانی که جان خود را از دست داده اند، خانواده شان و البته کسانی که در مسیر از خط خارج شده اند بسیار زیاد است.

من با اولین وزیر نیکولا استورگن در مورد اتفاقی که افتاده صحبت کردم و به وضوح مهم ترین چیز در حال حاضر این است که پلیس حمل و نقل بریتانیا که مسئول تحقیقات هستند، دقیقا ً بفهمند چه اتفاقی افتاده است، و همه ما با شبکه ریل یکجا کار می کنیم، با هر دیگری که مسئول است مطمئن شود که هیچ چیز شبیه این اتفاق دوباره نمی افتد.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب