اپل چروک های "لیست سیاه" و "استاد شاخه' در فشار برای فراگیر زبان - CNET

اپل شروع به حرکت به سمت زبان که بیشتر فراگیر در کنفرانس WWDC در ماه ژوئن. Stephen Shankland/CNET اپل پیوست یک

توسط SALAMNEWWS در 27 تیر 1399
Apple started moving toward language that's more inclusive and less racially charged at its WWDC conference in June.

اپل شروع به حرکت به سمت زبان که بیشتر فراگیر در کنفرانس WWDC در ماه ژوئن.

Stephen Shankland/CNET

اپل پیوست یک صنعت نسبت به روند فراگیر زبان در آن ویژگی های دامنه جایگزین از نظر نژادی با لایههای مانند یک "استاد" شاخه ای از یک پروژه نرم افزاری یا یک "لیست سیاه" برای توصیف منابع یک کامپیوتر ممکن است مسدود و از دسترسی.

اپل شروع به ایجاد تغییرات در خود مستندات و نرم افزار بتا منتشر شده در ماه گذشته در کنفرانس WWDC. اما در روز پنج شنبه آن آغاز شده توصیف تغییرات بیشتر به طور مستقیم بر روی وب سایت توسعه دهنده برای برنامه نویسان است که ممکن است تحت تاثیر تغییر دهید. این مهم است که پس از برخی از اصطلاحات تغییرات در واقع می تواند تحت تاثیر قرار چگونه کار می کند -- به عنوان مثال رابط های برنامه نویسی است که با استفاده از کلمات خاص.

"در اپل ما در حال کار به حذف و جایگزینی غیر فراگیر زبان در سراسر ما توسعه دهنده اکوسیستم از جمله در Xcode متعلق به پلت فرم رابط های برنامه کاربردی [نرم افزار رابط های برنامه نویسی] اسناد و مدارک و پروژه های منبع باز" وب سایت گفت.

اپل کاهش یافته است به نظر فراتر از این توسعه دهنده اعلام خواهد شد.

تلاش برای حرکت ویژگی های زبان دور از عباراتی مانند "استاد" و "برده" در جریان بوده است برای سال. اما آن را جمع آوری جدید حرکت با سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات موجب شده توسط پلیس به قتل از 46 ساله جورج فلوید در مینه سوتا است. طرفداران انتظار نداریم که برای درمان نژادی و بی عدالتی اما در حال تلاش برای رسیدگی به نژادپرستی در دامنه های که در آن آنها تاثیر بگذارند.

توییتر به طور رسمی آغاز شد مشابه فشار به رها کردن زبان نژادپرستانه اتصالات در ماه ژانویه است. یک انگیزه برای تغییر بود که سیاه و سفید برنامه نویس Regynald آگوستین دریافت یک ایمیل با عبارت "به صورت خودکار برده rekick." این بخشی از یک مهندسی بحث و گفتگو در مورد راه اندازی مجدد ثانویه روند اما آگوستین گفت: از آن ساخته شده او را "madder از من همیشه فکر می کردم من می تواند در محل کار."

مایکروسافت در GitHub در حال ساخت مربوط به تغییرات و برنامه نویسان در گوگل کروم پروژه را مورد بحث مشابه حرکت می کند.

اپل در مورد این جایگزینی blacklist با انکار لیست لیست سفید با اجازه می دهد فهرست و استاد شعبه با شعبه اصلی. هنگامی که صحبت کردن در مورد مردم سیاه و سفید در حال حاضر با حروف بزرگ.

این تغییرات اعلام کرد روز شنبه نیز در حال حاضر موجود در اپل راهنمای سبک. برای مثال برای "لیست سیاه/لیست سفید" ورود اپل می گوید: "استفاده نکنید. به جای استفاده از یک جایگزین است که مناسب برای زمینه مانند انکار لیست/اجازه می دهد فهرست و یا تایید نشده list/لیست تایید شده."

برای "master/slave" ورود اپل به این توصیه: "استفاده نمی برای توصیف ارتباط بین دو دستگاه یا فرآیند است. به جای استفاده از یک جایگزین است که مناسب برای زمینه مانند اولیه/ثانویه اولیه/ماکت اصلی/ثانویه و یا میزبان/مشتری است."

توسعه دهندگان باید برای اصطلاحات تغییراتی که ممکن است آنها را تحت تاثیر قرار زمانی که برنامه های خود را در تماس اپل رابط اپل گفت.

"توسعه دهنده رابط های برنامه کاربردی با انحصاری نظر خواهد بود از رده خارج به ما معرفی جایگزین در سراسر داخلی codebases عمومی رابط های برنامه کاربردی و پروژه های منبع باز مانند WebKit و سریع. ما شما را تشویق به دقت نظارت سرزنش هشدارهای خود را در سراسر codebases و فعالانه به حرکت به آخرین رابط های برنامه کاربردی در دسترس" اپل گفت.

سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. بازدید blacklivesmatters.carrd.شرکت به یاد بگیرند که چگونه برای اهدای ثبت دادخواست و اعتراض با خیال راحت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن