ما داريم اسم طوفان استوایی سال 2020 رو تموم ميکنيم در اینجا چیزی است که بعد از آن اتفاق می افتد -- CNET

ماهواره سومی ان پی ناسا و NOAA این منظره از طوفان گرمسیری Rene را در ۸ سپتامبر ضبط کردند.جهان بینی ناسا، سیستم

توسط SALAMNEWWS در 19 شهریور 1399

ماهواره سومی ان پی ناسا و NOAA این منظره از طوفان گرمسیری Rene را در ۸ سپتامبر ضبط کردند.

جهان بینی ناسا، سیستم مشاهده زمین داده ها و سیستم اطلاعات (EOSDIS)

چندی نپایید که طوفان گرمسیری عمر رکورد فصل طوفان اقیانوس اطلس را ثبت کرد، ما در حال حاضر به طوفان گرمسیری Rene. تنها با تعداد انگشت شماری از نام های موجود باقی مانده برای فصل 2020، ما ممکن است مجبور به تماس در طوفان نام طرح پشتیبان ما: الفبای یونانی.

سازمان جهانی هواشناسی فهرست چرخان نام های طوفان را حفظ می کند و ۲۱ نام را به هر فصل طوفان آتلانتیک اختصاص می دهد. فصل به طور رسمی از اول ژوئن تا ۳۰ نوامبر اجرا می شود. تا حالا از 17 تا اسم استفاده کرديم که فقط سالي، تدي، ويکي و ويلفرد رفتن

این احتمال وجود دارد که آن نام خسته خواهد شد، به خصوص در نرخ طوفان های گرمسیری جدید در حال ظاهر شدن در سال جاری است. NOAA پیش از این یک فصل طوفان طبیعی بالاتر از حد طبیعی را پیش بینی کرده بود، و این پیش بینی به حقیقت پیوست.

NOAA در توضیح دهنده ای در مورد این نام ها گفت: «در صورتی که بیش از ۲۱ چرخند گرمسیری به نام در حوضه اقیانوس اطلس در یک فصل رخ دهد، طوفان های اضافی نام هایی از الفبای یونانی خواهند گرفت.»

اولین طوفان گرمسیری آلفا در اکتبر ۲۰۰۵ در جریان یک فصل طوفان حماسی و آسیب رسان اقیانوس اطلس شکل گرفت. در آن فصل منجر به ۲۷ طوفان به نام از جمله شش نامه یونانی شد.

بعضي از طوفان ها ممکنه آشنا به نظر برسند به این دلیل است که نام طوفان آتلانتیک هر شش سال یک بار بازیافت می شود. NOAA می گوید: «تنها زمانی که تغییری در این فهرست وجود دارد این است که طوفانی آنقدر کشنده یا پرهزینه باشد که استفاده آینده از نام آن بر روی طوفانی متفاوت به دلایل حساسیت نامناسب باشد.»

طوفان گرمسیری Rene نام خود را در تاریخ 7 سپتامبر پس از تقویت از افسردگی گرمسیری کمتر شدید به دست آورده است. بر اساس انتشار ناسا در روز سه شنبه، رين هنوز ممکن است به يک گردباد کامل تبديل شود.

فصل امسال آتلانتیک یکی دیگر از نشانه های یک نقطه ضعف جهانی در طوفان، سیل و فعالیت آتش سوزی در سال های اخیر است. ما ممکن است به زودی ردیابی طوفان گرمسیری آلفا، نسخه 2020.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب