مت Hancock بارها و بارها حاضر به گفتن نیست که آیا Dominic کامینگز 'درست'

مت Hancock بارها حاضر به پاسخ به این که آیا Dominic کامینگز "درست" هنگام سفر به دورهام با وجود سخت coronavirus

توسط SALAMNEWWS در 8 خرداد 1399

مت Hancock بارها حاضر به پاسخ به این که آیا Dominic کامینگز "درست" هنگام سفر به دورهام با وجود سخت coronavirus محدودیت.

به وزیر بهداشت اصرار داشت بوریس جانسون ترین مشاور ارشد "شد اقدام در چارچوب دستورالعمل" و قابل درک است که چرا برخی از اعضای عمومی مخالفت با او.

صحبت به رادیو بی بی سی 4 امروز, برنامه, آقای, Hancock, اما, sidestepped اینکه آقای کامینگز را "درست" وقتی پرسیده شد که شش بار توسط مجری نیک رابینسون.

"من در پاسخ به این سوال قبل از اینکه از چند روز پیش و نخست وزیر در پاسخ به همه این پرسش ها بی وقفه" آقای Hancock گفت.

به چالش کشیده که آقای جانسون "پاسخ داده نشده اخلاقی مورد اینکه آیا او درست" از وزیر بهداشت پاسخ داد: "خب من گفت: من فکر می کنم او اقدام در چارچوب دستورالعمل. من هم درک کنند که چرا مردم معقول و منطقی ممکن است با آن مخالف."

زودتر Jonathan Ashworth سایه وزیر بهداشت گفت: جدید تماس با ردیابی برنامه راه اندازی می شود در انگلستان در روز پنج شنبه در معرض خطر بودن تضعیف نخست وزیر ترکیه در ادامه حمایت از آقای کامینگز - با وجود قابل توجهی خشم عمومی.

تحت سیستم جدید – به عنوان حیاتی در مهار گسترش ویروس – مردم خواسته خواهد شد که برای منزوی کردن برای 14 روز اگر آنها در تماس با فرد مبتلا به کروناویروس حتی اگر آنها علائم. یک تیم از ردیاب تماس خواهد شد هر کسی که در عرض دو متر از فرد آلوده برای بیش از 15 دقیقه بدون تجهیزات حفاظتی.

صحبت کردن در بی بی سی, صبحانه, Mr Ashworth گفت: "ما باید همه را به همکاری با این دلیل آن را در همه منافع ما است که این کار می کند و من متاسفم من به آن می گویند چرا من فکر می کنم مت هنکاک حمایت از دومینیک کامینگز است که واقعا غیر مسئولانه است.

"نگرانی من این است که برخی از مردم فکر می کنم چرا من ماندن در خانه به مدت دو هفته در خود من زمانی که من احساس می کنم خوب در حالی که این مرد چه کسی بوریس جانسون بزرگ pal در خیابان داونینگ می توانید دور با سفر در سراسر کشور به دورهام?"'

بیشتر به شرح زیر...tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن