سازمان دیده بان ناسا حماسه 10 سال به مرور زمان تصویری از خورشید آتشین ماجراهای - CNET

این چیزی است که خورشید شبیه به SDO در 13 اوت 2012. ناسا تصویری تصویر توسط Amanda Kooser/CNET چه کار می کنی ا

توسط SALAMNEWWS در 9 تیر 1399
sdoaug132012

این چیزی است که خورشید شبیه به SDO در 13 اوت 2012.

ناسا تصویری تصویر توسط Amanda Kooser/CNET

چه کار می کنی این آخر هفته ؟ لطفا جواب "تماشای یک ساعته ناسا ویدیو مرور زمان نشان دادن کل یک دهه از خورشید است." شما آن را پشیمانی نیست.

ناسا منتشر شد واقعا حماسی فیلم در روز چهارشنبه که کامپایل 10 سال از رصدخانه دینامیک خورشیدی را نمایش ستاره ما. هر ثانیه نشان دهنده یک روز و آن طول می کشد بیش از یک ساعت به سفر در سراسر زمان از ژوئن 2, 2010 1 ژوئن 2020.

این فضاپیمای SDO قادر است با خیال راحت به نمایش خورشید و پرداخت شاهد آن حالات طغیان و امتداد آرامش نسبی. ویدیو جشن SDO را دهه از مشاهدات پس از آن در سال 2010 است.

"از مدار آن در فضای اطراف زمین SDO جمع آوری شده 425 میلیون تصاویر با وضوح بالا از خورشید گردآوری 20 میلیون گیگابایت اطلاعات بیش از 10 سال گذشته" ناسا در بیانیه ای گفت: در روز چهارشنبه.

اگر شما یک نقطه لحظه ای که تصویری تیره نگران نباشید. کسانی که زمانی رخ می دهد که زمین و ماه در راه SDO را مشاهده کنید. نیز وجود دارد یک ویژگی های قطعی در سال 2016 است که ایجاد یک مختصر دوربین خاموشی.

نگه داشتن یک چشم را برای منظره طغیان و گرفتگی عمل زمانی که شما می توانید ببینید نیش سیاه و سفید در حال حرکت در سراسر خورشید دیسک. هنگامی که ستاره به اطراف پرش, آن را فقط یک مصنوع از ابزار کالیبراسیون روند.

مناسب فضا-y آهنگ موسیقی از آهنگساز لارس لئونارد است که به نام خورشیدی ناظر. کل تجربه تصویری مسحور است. این ممکن است به خوبی در این رویداد سینمایی از تابستان است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن