ترزا می در یکی از دستیاران سابق دفاع خصمانه محیط زیست به عنوان "سیاست معقول" با وجود Windrush رسوایی

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط SALAMNEWWS در 16 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

ترزا می در یکی از دستیاران سابق اتحاد در دفاع از این محیط خصمانه و سیاست به عنوان "معقول" در نظر است که باعث اتهام "عمدی جهل" از تاثیر سیاست هایی که منجر به Windrush رسوایی.

نیک تیموتی بود که مشاور سیاسی به Ms ممکن است در این سال و تا ژوئن 2017 با آن گفت: "درست نیست" به انتقاد از دولت محافظه کار برای آوردن در مورد اقدامات و اضافه کرد که او ادامه داد: فکر می کنم آن را یک "سیاست معقول".

وقتی پرسیده شد که در مورد Windrush طی مصاحبه ای با سیاسیاو افزود: "این محیط خصمانه و سیاست است تا به نام چرا که به جای تلاش برای تعیین دستگیری و تبعید راه خود را از مشکل مهاجرت غیر قانونی, واقعا آنچه ما باید انجام دهیم این است که این کشور را سخت تر به زندگی می کنند اگر شما در اینجا به طور غیر قانونی ... من همچنان فکر می کنم این یک سیاست معقول.

"مشکل این بود که این اعمال به اشتباه برای افرادی که نمی باید اسناد و مدارک ثابت کند که آنها در کشور از نظر قانونی ... من هرگز هشدار در مورد وجود این گروه از مردم که نمی تواند ثابت کند که آنها از نظر قانونی بریتانیا است."

می آید کمتر از دو ماه پس از مدتها در انتظار Windrush درس نقد و بررسی توصیه می شود که دبیر خانه کمیسیون باید کامل بررسی و ارزیابی محیط خصمانه سیاست به ارزیابی این که آیا آن است که "موثر" در آن جلسه اظهار داشت: هدف داده شده و تاثیر آن بر شهروندان بریتانیا و مهاجران با وضعیت.

این بررسی همچنین متهم به دفتر خانه نمایش "نهادی جهل و فکری" در مسابقه در سراسر Windrush رسوایی و دریافتند که افراد مبتلا بودند اجازه پایین توسط "سیستمیک عملیاتی شکست".

مینی رحمان مبارزات عمومی و مدیر امور در شورای مشترک برای رفاه مهاجران (JCWI) گفت: آقای تیموتی دفاع از محیط خصمانه نشان داد "حیرت انگیز جهل و سنگدلی".

او ادامه داد: "این Windrush درس بررسی تایید کرد که سیاسی رانندگی برای کاهش مهاجرت و درمان مردم به عنوان عدد led به طور فزاینده ای سخت گیرانه قوانین و مقررات در حالی که این تاثیر در افراد نادیده گرفته شد. هشدار درباره تبعیض آمیز و خطرناک اثرات محیط خصمانه نادیده گرفته شد توسط سیاست گذاران در تمام مراحل است."

کار MP زنگ Riberio-Addy تکرار اظهارات او گفت: آقای تیموتی نظرات برجسته "مطلق قطع ارتباط بین محافظه کار سیاست گذاران و مهاجران که در ادامه به آسیب دیده توسط خود محیط خصمانه سیاست های مهاجرتی".

او افزود: "این کسی است که مشاور ارشد دبیر خانه که نظارت خیلی از Windrush رسوایی. این واقعیت است که او علنا ایستاده با چنین وضوح سیاست های تبعیض آمیز – که منجر به بازداشت و تبعید فقر و حتی مرگ برای شهروندان کشورهای مشترک المنافع که به هر حال حق به بریتانیا منتقل حزب خود را ادامه عمدی جهل در مورد تاثیر ساختاری نژادپرستی در انگلستان است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de