ناسا مریخ نورد به انفجار روز شنبه, تعقیب چین و امارات متحده عربی

ناسا نسل بعدی مریخ پشتکار برای پرتاب از کیپ کاناورال فلوریدا در روز پنج شنبه در یک ماموریت برای جستجوی اثری از

توسط SALAMNEWWS در 9 مرداد 1399

ناسا نسل بعدی مریخ پشتکار برای پرتاب از کیپ کاناورال فلوریدا در روز پنج شنبه در یک ماموریت برای جستجوی اثری از پتانسیل های گذشته زندگی بر روی زمین را سیاره ای همسایه.

این آژانس فضایی آمریکا را 2.4 میلیارد دلار ماموریت برنامه ریزی شده برای راه اندازی در 7:50 a. m. ET (1150 GMT) است و انتظار می رود برای رسیدن به مریخ بهمن به بعد.

ادامه مطلب: چین با موفقیت راه اندازی سریع ردیابی ماموریت به زمین مریخ نورد در مریخ

این ماشین به اندازه شش چرخ رباتیک مریخ نورد که راه اندازی خواهد شد در بالای یک موشک اطلس 5 از بوئینگ-لاکهید سرمایه گذاری مشترک ایران, راه اندازی, داد, همچنین برنامه ریزی شده است برای استقرار یک مینی هلیکوپتر در مریخ و تست تجهیزات برای آینده بشر ماموریت برای چهارمین سیاره از خورشید است.

آب و هوا از نیروی هوایی را 45 آب و هوا اسکادران قرار داده و شانس دست نخورده پرتاب در 80 درصد گزارش احتمال باریک است که ضخامت ابرها شکل می بیش از گفتوگو و تاخیر در راه اندازی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"این بار نهم ما فرود بر روی مریخ, بنابراین ما باید تجربه با آن" ناسا مدیر جیم Bridenstine به رویترز گفت در مصاحبه ای در روز چهارشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد آرتمیس برنامه می گوید: بازگشت به ماه خواهد سکوی پرتاب به مریخ
مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد آرتمیس برنامه می گوید: بازگشت به ماه خواهد سکوی پرتاب به مریخ

پشتکار است که با توجه به زمین در پایه 820 فوت عمیق (250 متر) دهانه به نام Jezero سابق دریاچه از 3.5 میلیارد سال پیش است که دانشمندان گمان می برند می تواند شواهدی از پتانسیل های گذشته زندگی میکروبی در مریخ است. دانشمندان از مدت ها بحث که آیا مریخ – هنگامی که بسیار مهمان نواز محل از آن است که امروز – همیشه پناه زندگی است.

یکی از پیچیده ترین مانور در پشتکار سفر خواهد بود چه ماموریت مهندسین تماس با "هفت دقیقه وحشت" هنگامی که ربات تحمل گرمای شدید و سرعت در آن فرود طریق جو مریخ استقرار مجموعه ای از مافوق صوت چتر نجات قبل از اشتعال مینی موتور موشک به آرامی لمس کردن بر روی سطح این سیاره است.

ادامه مطلب: سفینه فضایی آماده می شود برای مریخ راه اندازی: ناسا چین و امارات متحده عربی به امید یافتن نشانه هایی از زندگی

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این آخرین راه اندازی از زمین به مریخ در طول یک ماه مشغول ژوئیه پس از پروب های ارسال شده توسط امارات متحده عربی و چین است.

روی پشتکار چهار پوند (1.8 کیلوگرم) مستقل هلیکوپتر به نام ابتکار و خلاقیت است که با توجه به تست پرواز شده در مریخ برای اولین بار.

پس از ناسا اولین مریخ Sojourner فرود آمد و در سال 1997 به آژانس فرستاده است دو نفر دیگر – روح و فرصت – که باید بررسی زمین شناسی گسترده مریخ دشت و شناسایی نشانه هایی از گذشته آب سازند در میان دیگر اکتشافات. ناسا نیز با موفقیت ارسال سه landers – Pathfinder ققنوس بینش.

ادامه مطلب: ماموریت به مریخ تشخیص 'green glow' اکسیژن در اطراف سیاره سرخ

ایالات متحده قصد دارد برای ارسال فضانوردان به مریخ در 2030s تحت یک برنامه است که پیش بینی با استفاده از بازگشت به ماه به عنوان یک پلت فرم تست بشر ماموریت های قبل از بلند پروازانه تر crewed سفر به مریخ است.

پشتکار انجام خواهد شد یک آزمایش برای تبدیل عناصر کربن دی اکسید غنی از جو مریخ به سوخت برای آینده راکت اندازی کردن سطح این سیاره و یا به تولید و تنفس اکسیژن برای آینده فضانوردان.

(گزارش شده توسط Joey رولت در واشنگتن; ویرایش توسط خواهد Dunham)

© 2020 ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن