تظاهرات خشونت آمیز 'می تواند زندانی در 24 ساعت' نگرانی از تظاهرات و درگیری

تظاهرات خشونت آمیز می تواند زندانی در عرض 24 ساعت از بازداشت به عنوان مقامات در تلاش برای جلوگیری از مشکل در ر

توسط SALAMNEWWS در 23 خرداد 1399

تظاهرات خشونت آمیز می تواند زندانی در عرض 24 ساعت از بازداشت به عنوان مقامات در تلاش برای جلوگیری از مشکل در راهپیمایی در سراسر انگلستان با توجه به گزارش.

سریع پیگیری دادگاه قصد دارد به عنوان بسیاری زندگی ماده (پل) تظاهرات و همچنین راست ضد تظاهرات انتظار می رود که این آخر هفته.

رابرت Buckland دادگستری, منشی, گفته دادستانی به استفاده از یک مدل مشابه به یک مورد استفاده در پاسخ به 2011 شورش با توجه به زمان.

برنامه منجر خواهد شد و به افراد مشکوک باعث خرابکاری و صدمه جنایی و یا حمله یک افسر پلیس که آمریکا در عرض 24 ساعت از دستگیری آنها در تلاش برای خنثی کردن اختلال است.

پیشنهادات گزارش شده است کشیده شده توسط Mr Buckland و Priti Patel, دبیر خانه.

دولت نیز بنا به گزارش منتشر مشاوره در نظر دارد به حداکثر دو سال زندان برای آزار اضطراری کارگران به مدت دو سال.

داربست و تخته ساخته شد در اطراف تهی گور و وینستون چرچیل مجسمه در وستمینستر در پنج شنبه شب پس از بناهای تاریخی در حال تخریب در طول قبلی تظاهرات.

پس از تعطیلات آخر هفته متوالی از پل تظاهرات راست گروه دموکراتیک فوتبال بیابان داد از سوی هواداران به سفر به لندن برای حفاظت از بناهای تاریخی.

راست شکل تامی رابینسون که نام واقعی است Stephen یخلی-لنون نیز حمایت خود را.

پل برگزارکنندگان در لندن در حال حاضر به لغو یک اعتراض در هاید پارک در شنبه هشدار "بسیاری از گروه های نفرت" بودند تهدید امنیت شدند.

"ما می خواهیم این تظاهرات به یک فضای امن برای مردم برای حضور در, با این حال ما نمی فکر می کنم می شود ممکن است با افرادی مانند آنها در حال حاضر" یک بیانیه نوشته شده آنلاین توسط پل LDN جنبش گفت.

تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در نظر گرفته شده در اطراف بریتانیا از جمله بریستول منچستر و ادینبورگ - پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او در ایالات متحده است.

بریتانیا تظاهرات باید پرسیده بحث در مورد این کشور امپریالیستی گذشته و یک مجسمه با لینک کلیک کنید برای تجارت برده شده است.

مجسمه ادوارد Colston یک قرن 17 تاجر برده بود پایین کشیده و پرتاب به رودخانه در بریستول آخر هفته گذشته.

ده ها هزار نفر به خیابان ها ریختند آخر هفته گذشته با وجود وزیر بهداشت هشدار در برابر شرکت در تظاهرات با توجه به شیوع کروناویروس.

مردم برگزار شد نشانه هایی در لندن گفت: "نژادپرستی یک بیماری همه گیر" و "سکوت خشونت".

تظاهرات در پایتخت عمدتا مسالمت آمیز در روز, اگر چه یک "اقلیت از معترضان" شد خشونت نسبت به افسران در شنبه شب رئیس پلیس متروپولیتن گفت.

نقاشی های دیواری با شتاب زیر سر وینستون چرچیل نام یک مجسمه به نام نخست وزیر سابق "نژادپرستانه" در روز یکشنبه.

یک سخنگوی بوریس جانسون گفت که بیشتر باید انجام شود برای از بین بردن تبعیض و ایجاد فرصت برای همه در انگلستان است.

او افزود که این تظاهرات نباید منجر به خشونت و اعمال غیر قانونی و یا بی توجهی اجتماعی فاصله در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

اضافی گزارش رویترزtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب