...مهر معروف سواری با تخته های دست و پا در ساحل دورست

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 25 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

مهر و موم که هدف قرار گرفته بود کودکان پرتاب سنگ ظاهرا انسان را بخشیده است - و گرفته شده به سوار شدن hitching با مردم در تخته های دست و پا.

ماه گذشته جوانان در تلاش برای ضربه با سنگ حیوان در حالی که پدر و مادر خود را در زمان فیلم های ویدئویی در تلفن های خود را مشاهده شد.

مهر ها معمولاً از خود دور و خجالتی هستند، اما این حیوان که به سمی معروف است، به مدت سه ماه به طور منظم در ویموث دورست دیده شده است، جایی که او به یک جاذبه توریستی تبدیل شده است.

سامی حتی شناخته شده است به مردم نزدیک شدن، و در حال حاضر حتی شروع به رقص در هیئت مدیره با ساحل داران به دریا.

اندی تولي، مهندس، به Dorset Echo دورست اکو گفت که او در حالي که کودکان در حال هدف گرفتن از صحنه بودند، در حالي که پدر و مادر از صحنه فيلم برداري مي کنند، مهر يديده است که مي خواهد به ساحل برويد.

بچه ها فقط حدود 10 فوت از مهر فاصله داشتن و اونا ممکن بود در اون فاصله نزدیک به ش آسیب های واقعی وارد کنن

مهر سعی می کرد به ساحل برسه و به خاطر بچه های پرتاب سنگ، به آب برگشته، شنا ی بیشتری می کنه و بعد دوباره سعی می کنه بیاد داخل. در نهایت آن را ناپدید شد به عنوان آن را نمی تواند با خیال راحت بر روی ساحل.

"من به خاطر کلمات گیر کرده بودم. باورم نميشد چي ميديدم مردم دیگری در ساحل بودند که آنها را تماشا نیز هست و من فکر نمی کنم آنها می تواند آن را نیز باور.

کاش من به آنها رفته بودم و از آنچه انجام می دهند عکس می گرفتم تا تصاویر برای نشان دادن آنچه دیگران نباید انجام دهند، استفاده شود. من فقط گوبسمک ديگه بودم

سامی سوار دیگری (گت)

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب