عصر $200 دوربین امنیتی است که بیش از CNET

Wyze رشد صف مقرون به صرفه و دوربین های ساخت آمازون و گوگل و دیگر بالا پایان رقبا کمتر جذاب است. تایلر Lizenby/

توسط SALAMNEWWS در 15 تیر 1399
wyze-camera-5

Wyze رشد صف مقرون به صرفه و دوربین های ساخت آمازون و گوگل و دیگر بالا پایان رقبا کمتر جذاب است.

تایلر Lizenby/CNET

زمانی که من شروع به نوشتن در مورد خانه های هوشمند در سال 2013 با نفوذ راه اندازی Dropcam, خریداری شده توسط گوگل آشیانه در سال 2014مجموعه ای از صنعت قیمت DIY دوربین های امنیتی. این Dropcam Proیک دوربین HD با یک برنامه بصری و عملکرد جامد و سلف به لانه طب داخلی, هزینه $199.

دوربین Dropcam را ندارد و برای اولین بار به ارائه ویژگی های قابل توجه. این سامسونگ SmartCam HD Pro و Arlo Q دارای قابلیت های مشابه اما Dropcam جزء اولین بسته تمام آن چیزهایی که در راه است که احساس نزدیک به مصرف کنندگان است. محصولات خود را به کمک تعریف معاصر مفهوم DIY: امنیت خانه فناوری و تکنولوژی دوربین در خاص است.

اما آن دوران به پایان رسیده است.

شرکت های مانند Wyze, یی و تمایل امن و حتی به شدت گران Arlo در حال کمک به یک روند رو به رشد ارزان دوربین (و دیگر هوشمند-دستگاه های خانگی) با قابلیت های مشابه به عنوان کسانی که $199 دوربین -- فقط برای, بسیار, مقدار پول کمتر است.

سیاتل-بر اساس Wyze است به خصوص مثال خوب از آنچه که کار به خوبی با آن ترکیب بارگذاری-مقرون به صرفه با عملکرد بالا و دوربین های امنیتیلامپ هوشمند شمع و سنسور.

من آماده نیست که می گویند شما باید هرگز خرید گرانتر دوربین (و یا دستگاه های دیگر) اما Wyze و همسالان خود را مورد قوی برای هزینه کمتر خود را در خانه های هوشمند. و من کاملا مطمئنم که این فقط آغاز است.

چقدر Wyze خانه های هوشمند هزینه ؟

Wyze را ترکیب فعلی شامل 30 دلار Wyze گیری ظرفاین 20 دلار Wyze مخفی $8 Wyze لامپاز $15 Wyze پلاگین (دو بسته) و $20 Wyze حس کیت. این Wyze حس کیت شامل یک هاب دو Wyze تماس با سنسور (سنسور درب و پنجره) و یکی Wyze سنسور حرکت. این یک کافی بنیاد از دستگاه ها به صورت نسبتا جامع و هوشمند-سیستم های امنیتی.

خانه من است که در حدود 2000 متر مربع تقریبا متوسط اندازه اصلی در ایالات متحده با توجه به اداره آمار. اگر من kitting خانه من در دوربین های دیجیتال, لامپ, شمع و سنسور من می خواهم دو دوربین, 30 لامپ شش هوشمند شمع دو درب/پنجره سنسور و سنسور حرکت.

با Wyze را قیمت گذاری کل من قبل از مالیات برای تمام کسانی که دستگاه را به $355 (با استفاده از $20 Wyze کم به دوربین من از انتخاب بیش از $30 Cam Pan). Wyze شارژ نمی کند برای ابر ذخیره سازی ویدئو, یا, بنابراین انتظار نداریم که هر هزینه ماهانه برای مشاهده و ذخیره کلیپ.

آنچه را که در مجموع اگر من تصمیم گرفتند برای گرانتر محصولات ما تست شده -- و واقعا دوست داشتم-با ویژگی های مشابه? برای مثال اگر من دو 199 دلار لانه طب داخلی دوربین 30 $20 Lifx مینی سفید لامپ شش $23 TP-Link Kasa Smart Wi-Fi وصل مینی هوشمند شمع و یک $399 لانه امن سیستم (که شامل دو درب/پنجره/حرکت سنسور) من می خواهم تا پایان صرف $1,535 (و نه از جمله مالیات). که بیش از $1,100 بیشتر و لانه می کند هزینه برای ذخیره سازی ابری بنابراین انتظار می رود به پرداخت حداقل 5 دلار در هر ماه اگر شما می خواهید آن را ذخیره کلیپ.

ارزش ذاتی

Wyze را در قیمت های پایین تر نمی ميانگين مقدار اگر محصولات خود را نگه ندارد تا به گزینه های گران تر. اما از Wyze دستگاه های تست کردم آنها را (با یک زن و شوهر هشدارهای من به بعد). در اینجا چیزی است که من در مورد نوشت: Wyze مخفی فعلی من داخل دوربین از انتخاب در پست من در مورد بهترین داخلی خانه دوربین های امنیتی:

بیایید شروع با قیمت: Wyze Cam تنها هزینه $20. در یک دریای پر هزینه دوربین های امنیتی به Wyze گیری ارائه می دهد یک قاتل ارزش. زن و شوهر که با آن برنامه ساده نصب و راه اندازی آسان و عملکرد جامد -- و شما عالی داخل خانه دوربین های امنیتی.

این چیزی است که آن مجموعه جدا حتی بیشتر از آن است دو هفته ذخیره سازی ابر و ساخته شده است در اسلات کارت حافظه microSD برای ذخیره سازی محلی است. شما باید به خرید یک کارت حافظه microSD به طور جداگانه اما این استاندارد برای اکثر دوربین های با ذخیره سازی محلی است. آن را پشتیبانی الکسا و گوگل, دستیار فرامین صوتی و تشخیص حرکت در منطقه از ویژگی های.

در واقع Wyze دوربین های اکثر اگر نه همه از چیزهایی است که بسیاری از بالا پایان DIY دوربین های ارائه-اما Wyze آنها را ارائه می دهد به صورت رایگان. این یک نکته است که فرد تشخیص است. Wyze مورد استفاده قرار گیرد به ارائه این ویژگی آن را به حالت تعلیق در ژانویه گفت: این کار در reintroducing این ویژگی در برخی از نقطه.

لانه اتهامات عنوان شده برای ذخیره سازی ابر, حرکت, مناطق و فرد هشدار از طریق آن لانه آگاه اشتراک خدمات; آن را ندارد ذخیره سازی محلی در همه. همچنین می توانید گوش دادن به صورت ویژه فرکانس مانند Wyze دوربین می تواند.

مقايسه نگه می دارد برای Wyze لامپ و Wyze پلاگین. شما می توانید تقریبا همه چیز همان Lifx مینی سفید لامپ و TP-Link smart پلاگین به صورت قابل ملاحظه ای پول کمتر است. من نمی توانم به طور مستقیم صحبت به عملکرد Wyze تماس با سنسور و Wyze سنسور حرکت, به عنوان من سعی کردم آنها را خارج نشده است.

Wyze دارای محدودیت است. آن را با این نسخهها کار با الکسا و گوگل دستیاراما نه سیری از طریق HomeKit. خود برنامه می تواند با استفاده از یک طراحی تازه و که $399 لانه امن سیستم شامل بیش از یک زن و شوهر از سنسور. همچنین می آید با یک صفحه کلید با یک ساخته شده در گوگل دستیار سخنران کلید fobs و سنسور درب و پنجره که هوشمندانه دو به عنوان سنسور حرکت.

wyze-bulb-2-720

یکی از Wi-Fi را فعال کنید Wyze لامپ هزینه $8.

کریس مونرو/CNET

اما چگونه ،

دقیقا چگونه Wyze مدیریت به ارائه محصولات خود را در قیمت های پایین از جمله? در اینجا چیزی است که Wyze مدیر بازاریابی, Scott Wilson, تا به حال در مورد آن می گویند:

تیم ما مجموعه ای را به ایجاد یک محصول ما می خواستیم برای خانه خود ما اما نمی تواند پیدا کنید: یک دوربین ما می تواند استفاده برای انواع استفاده از موارد که نمی شکستن بانک.

در حالی که ما حاشیه نازک ما فروش با حجم بالا از واحد است. در اول ما 17 ماه پس از رونمایی از اولین محصول Wyze کم, ما رسیده 1M کاربران است.

Lifx آگاه است از رها کردن قیمت. "ما متوجه شده ایم طیف وسیعی از ارزان لامپ هدف قرار دادن بازار است. آن را جذاب برای مشتریان است. ما ضمن استقبال از این نوع از رقابت -- [آن را] کمک می کند تا این صنعت رشد سریع تر به علاوه [آن را] نیروهای ما به طور مداوم فکر می کنم در مورد چگونه ما می تواند ایجاد ارزش محصولات و خدمات برای مشتریان" سام مور جهانی مدیر بازاریابی در Lifx گفت: من از طریق ایمیل. او سپس اشاره کرد Lifx را "غنی از ویژگی های مجموعه" "یکپارچگی" و چیزهای دیگر Lifx معتقد است که آن مجموعه جدا از آن قیمت پایین تر رقابت است.

TP-Link است که آشنا با این محصول چشم انداز به عنوان به خوبی. "اگرچه بیشتر گزینه های مقرون به صرفه در دسترس مصرف کنندگان اغلب مایل به پرداخت بیشتر برای ویژگی هایی مانند کنترل از راه دور, برنامه ریزی, صدای ادغام صحنه های هوشمند و اقدامات گروه کنترل و کنترل (زمانی که کاربران می توانند برنامه چند توابع کلیک کنید.) مشتریان همچنین می دانیم که ارزان ترین گزینه نیست همیشه تضمین بهترین تجربه و نگاه به مشتری, بررسی, تلفن همراه نرم افزار طراحی و نرم افزار رتبه بندی هنگام خرید تصمیم گیری" یک نماینده گفت: از طریق ایمیل.

لانه کاهش یافته است به نظر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: نحوه خرید مناسب دوربین های امنیتی برای شما

4:11

بحث حریم خصوصی

با توجه به این واقعیت است که بسیاری هوشمند-صفحه اصلی دستگاه های اتصال از طریق اینترنت به شرکت های بزرگ متعلق به ابر ذخیره سازی شبکه های نگرانی های حریم خصوصی را تبدیل به یک تمرکز اصلی برای تمام هوشمند-صفحه اصلی دسته. آمازون و گوگل باید اذعان کرد که کارکنان خود را به گوش الکسا و گوگل دستیار مکالمات با smart سخنرانان. دیگر نگرانی های حریم خصوصی را به ستوه آورده مارک-از حلقه رو به رشد نظارت شبکه و تشخیص صورت اختراع ثبت شده به گوگل جمع آوری داده ها سیاست.

این مسائل محدود به شرکت های بزرگ. هک دوربین های امنیتی و هوشمند-صفحه اصلی دستگاه های نقطه عناوین خبری از آمدن به علامت های تجاری عمده ما همه شنیده ایم.

شما می توانید به خواندن Wyze کامل بیانیه حفظ حریم خصوصی اما یک غذای آماده کلیدی است که Wyze با استفاده از Amazon Web Services برای Wyze و Wyze مخفی ذخیره سازی ابر. Amazon Web Services یا AWS ابر پلت فرم. اگر یک کنترل از راه دور سرور ابری چیزی که شما نمی, شما می توانید با استفاده از یک کارت حافظه microSD برای مشاهده و ذخیره کلیپ های ضبط شده خود را Wyze دوربین.

آینده خانه های هوشمند

جزر و مد تغییر برای خانه های هوشمند. این صنعت آغاز کرد و با یک سری از آمدن رقابت برای تسلط, برخی از آن ها را از آنجا به دست آورد شده است توسط شرکت های بزرگ مانند لانه (خریداری شده توسط گوگل) و حلقه (خریداری شده توسط آمازون). اما برخی از کسانی که standout خانه هوشمند محصولات از سال پیش نیست به عنوان جذاب به عنوان یک بار بود.

جدید راه اندازی مانند Wyze در حال ظهور با کم قیمت محصولات و ویژگی های مشابه به خود را گرانتر همتایان -- و برخی از مارک های موجود مانند Arlo آغاز به قیمت های پایین تر. آنها در حال هموار کردن راه برای یک عصر جدید در خانه های هوشمند بازار خریدار که در آن مشتریان باید در انتخاب های بیشتری در سراسر طیف گسترده تری از قیمت امتیاز. من گاهی اوقات مایل به پرداخت بیشتر برای یک محصول اگر آن را واقعا بهترین گزینه است اما این مقدار جدید چشم انداز به ما می دهد بیشتر خوب انتخاب از همیشه -- و من در اینجا برای آن است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب