نینتندو سوئیچ در مورد به پیشی گرفتن NES در طول عمر فروش - CNET

نینتندو سوئیچ و عبور حیوانات: افق های جدید به فروش می رسد به طور مبهم خوبی.Érika García / CNET نینتندو سوئیچ پ

توسط SALAMNEWWS در 16 مرداد 1399
photo5253796334148889810

نینتندو سوئیچ و عبور حیوانات: افق های جدید به فروش می رسد به طور مبهم خوبی.

Érika García / CNET

نینتندو سوئیچ پیشی گرفت فروش طول عمر SNES در طول فصل تعطیلات 2019، و آن را در مورد به ضرب و شتم NES. آخرین گزارش سود مالی این شرکت ژاپنی نشان داد که کنسول ترکیبی ۶۱/۴۴ میلیون دستگاه فروش داشته است، در مقایسه با کنسول قدیمی تر ۶۱/۹۱ میلیون، آن طور که پیش تر توسط نینتندو زندگی ذکر شده است.

از آنجا که گزارش تنها دوره را پوشش been regularly selling out می دهد تا 30 ژوئن و سوئیچ شده است به طور منظم در خرده فروشان مختلف فروش، آن را به خوبی می تواند به فروش می رسد کنسول قدیمی تر در حال حاضر. تا به حال، تنها کنسول ی که از NES پیشی می گيره، رشته مهندسی است-- که هنوز هم با فروش 101.63 میلیون دستگاه در راه است.

یک شکست مفصل تر نشان می دهد که سوئیچ استاندارد (که در مارس ۲۰۱۷ منتشر شد) ۵۲.۶۳ میلیون دستگاه فروخته است و کم حجم تر، قابل حمل تنها سوئیچ لیت (که در سپتامبر ۲۰۱۹ بیرون آمد) ۸/۸۲ میلیون دستگاه فروخت.

حیوانات عبور: افقهای جدید , که در ماه مارس بیرون آمد, در حال حاضر کنسول دومین بازی پرفروش, با 22.40 میلیون نسخه فروخته شده. ضرب و شتم سوپر سر و صدا Bros. نهایی'فروش 19.99 میلیون (ناامید کننده نزدیک به خوب، دور 20 میلیون). ماریو کارت ۸ لوکس هنوز شماره ۱ است که از سال ۲۰۱۷ تا به حال ۲۶.۷۴ میلیون نسخه فروخته است.

اگر شما کنجکاو در مورد کمترین کنسول فروش نینتندو ، که هنوز هم به ضعیف رشته U. آن را به فروش 13.56 میلیون ها، اما طرفداران باید از این واقعیت است که آن را به طور مستقیم به سوئیچ منجر شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن