بوریس جانسون متهم به 'نادیده گرفتن فعال' خانواده های کوروناویروس ی گستاخ

بوریس جانسون متهم شده است که خانواده های افرادی که پس از اینکه او و دیگر وزرای دولت از ملاقات یا تعامل با آن ه

توسط SALAMNEWWS در 15 مرداد 1399

بوریس جانسون متهم شده است که خانواده های افرادی که پس از اینکه او و دیگر وزرای دولت از ملاقات یا تعامل با آن ها خودداری کرده اند، از بیماری کوروناویروس جان خود را از دست داده اند، «به طور فعال نادیده گرفته شده اند»

در جلسه ای از گروه همه حزب در Coronavirus در روز چهارشنبه، به آنها گفته شد که بازماندگان گستاخ که نخست وزیر با وجود ارسال سه نامه "تقریبا نادیده گرفته" ما را نادیده گرفته است.

گروه خانواده های بی دادجو که می خواهد یک تحقیق به رهبری قاضی در مورد رسیدگی به ویروس کوروناویروس توسط دولت انجام شود، از 1450 عضو خانواده که عزیزان را در اثر همه گیر شدن از دست داده اند، ساخته شده است.

اعضای آن گفتند که معتقد هستند دولت نمی خواهد با افراد سوسن درگیر شود زیرا این کار به "اذعان به اینکه ما تعداد زیادی تلفات داریم" و پرسش های مربوط به رسیدگی دولت بریتانیا به این بیماری را افزایش می دهد.

Jo Goodman، یکی از سازمان دهی کنندگان گروه به اعضای این گروه گفت: «ما سه بار از اول ۱۱ ژوئن برای نخست وزیر یکم ژوئن نامه نوشتیم و از او خواست تا با خانواده های گستاخ ملاقات کند و همچنین مت هنکاک – خواستار استعلام عمومی و ملاقات با ما و شنیدن تجربیات ما شد.

در ابتدا ما فقط یک تصدیق دو خطی دریافت کرده بودیم و در نهایت نامه ای دریافت کردیم که گفته بود به دلیل همه گیر بودن فعلی قادر به ملاقات با ما نیست. بدیهی است ، با توجه به آنچه که ما می خواهیم با آنها در مورد دیدار ... احساس می کنم که ما در زیر فرش جاروب شده است.

من ميگم با ما صحبت کن ما واقعا می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که افراد دیگر از این طریق نمی گذرد و ما فکر می کنیم که این واقعا مهم است که صدای خانواده های سوده شنیده شود."

انگلستان بدترین رکورد مرگ بیش از حد در اروپا در طول همه گیر داشته است، و مشاوران علمی دولت پیشنهاد کرده اند که تصمیم بوریس جانسون به طور مقایسه ای کند برای اجرای قفل در مقایسه با همسایگان بریتانیا هزینه های بسیاری از زندگی است.

خانم Goodman افزود که یک "حس است که دولت نمی خواهد به درگیر با خانواده های سوگ و مقیاس از دست دادن است که توسط ما به عنوان یک کشور تجربه وجود دارد، چرا که احساس می کند که می شود اذعان که ما تعداد زیادی از مرگ و میر، و تعداد زیادی از مردم در حال مبارزه وجود دارد".

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب