Keir Starmer بدون نیاز به خیانت Corbynism – جرمی است که انجام آن برای او

زمانی که Keir Starmer برنده کار رهبری نوید وحدت, این می تواند یک مشکل برای او. بیشتر باهوشتر از جرمی Corbyn حا

توسط SALAMNEWWS در 4 مرداد 1399

زمانی که Keir Starmer برنده کار رهبری نوید وحدت, این می تواند یک مشکل برای او. بیشتر باهوشتر از جرمی Corbyn حامیان متوجه این بخشی از حرکت (خوشبختانه ما نیاز به نگه دارید تا با نام sub-جناح هر بیشتر) خواست اعضاء برای برگزاری Starmer به تعهد خود به همه Corbyn سیاست های, از جمله پیشگیری از مداخله نظامی عمل می کنند.

اما یکی از Corbyn را کمتر درک حامیان تبدیل به جرمی خود را که تصمیم به رفتن به جنگ برای دفاع از میراث او در نتیجه از بین بردن حزب "وحدت" و آزادی Starmer نیاز به دیده می شود به پرورش آن است.

Corbyn محکوم Starmer تصمیم به حل و فصل این مورد تهمت علیه حزب کارگر گفته است که مشاوره حقوقی بود که "این حزب تا به حال یک دفاع قوی". اما این بود که فقط برخی از تصادفی دادخواهی این حزب تا به حال به: این یک نبرد قانونی در جنگ داخلی مواج درون حزب. این افترا عمل آورده بود با سابق کار کارکنان که به ویژه در یک چشم انداز برنامه که در آنها ادعا شده است که حزب تحت Corbyn رهبری مردد و متناقض در برخورد با یهودستیزی. آنها متهم به نوبه خود توسط حزب از داشتن "شخصی و سیاسی محور برای خرد کردن" – به عبارت دیگر که آنها آن را تا و یا اغراق در جهت تضعیف Corbyn و سیاست است.

شما می توانید می گویند که با حل و فصل پرونده و عذرخواهی از طرف حزب خود از کارکنان سابق Starmer در نظر گرفتن طرف در جنگ داخلی – اما چه چیز دیگری است که یک رهبر متعهد به متحد کردن حزب قرار است انجام دهید ؟ "حل و فصل" و یا "مبارزه" بود دودویی انتخاب و Starmer روشن ساخته است در طول انتخابات رهبری است که او تا به حال اعتراض در سایه کابینه به Corbyn را از دست داده و یهودستیزی. او همچنین می دانست که Corbyn ادعا می کنند به "قوی" دفاع زباله. این بود که روز گذشته تایید کرد که این گزارش شده بود که توماس Gardiner کار را قانونی مدیر تا ماه گذشته به طور رسمی هشدار داد حزب به استفاده از "انتخابی" و "گمراه کننده" شواهد و مدارک که در آن در نظر گرفته شده برای تکیه در مورد تهمت.

آن Corbyn که تفرقه بدتر مایل به مبارزه در چه بال و پر خود حزب استفاده می شود به تماس سرمایهداری دادگاه.

مرسوم است که Starmer بحران مواجه است. از اعضای حزب بسیاری از آنها الهام گرفته شد برای پیوستن به توسط Corbyn خواهد بود خشمگین برای دیدن بت خود traduced توسط رهبر جدید که وعده داده شده به نگه داشتن شعله مقدس زنده است. من مطمئن هستم که این درست است.

البته اکثر کار اعضا می خواهید به دفاع از 2019 مانیفست (به غیر از پهنای باند رایگان – هر کس به نظر می رسد فکر می کنم که سیاست بیش از حد) و آنها حتی ممکن است خرید به Corbynite تئوری توطئه که "Blairites" در حزب کار می کرد به تضعیف آن را از درون توزیع پیروزی محافظه کاران.

اما آنها را به اشتباه فکر کردن که تعریف یهودستیزی است خندق که آرمان گرایان در حزب باید در دفاع از در همه هزینه ها. است که چرا ربکا آستین بلند, کون بزرگ فرستاده و به تاریکی بیرونی به سختی و با یک سوفل. اکثر اعضای حزب مبارزه می کنند و مبارزه و دوباره مبارزه را به صرفه جویی در راه آهن ملی به عنوان یک سیاست, اما آنها نمی خواهد رفتن به سنگر برای کسی که در ستایش یک بازیگر است که با متهم کردن اسرائیل برای کشتن جورج Floyd – به ویژه هنگامی که بازیگر خودش طرد نظر او.

آن فرض شده است که پرس و جو با عدالت و کمیسیون حقوق بشر به کار را از دست داده و یهودستیزی خواهد بود یک مشکل برای Starmer. او را می دانم چون یک پیش نویس گزارش خود نشسته است بر روی میز خود را به حزب شانس را به نمایندگی قبل از آن منتشر شده است و احتمالا در ماه سپتامبر.

اما همین اصل صدق می کند. اکثر اعضای حزب در حال رفتن به افزایش است تا به ادعای به برخی از Corbyn sectarians انجام داده اند که EHRC است Blairite سازمان و بررسی آن است که مورد استفاده برای اهداف جناحی جنگ. اکثر کاربران در حال رفتن به خجالت شواهدی وجود دارد که این حزب موفق به نشان دادن صفر را تحمل می کردند و می خواهد سر و صدا برای از بین برود.

روزنامه نگاران در ضمن حمله خواهد کرد Starmer از طرف دیگر او را متهم باقی مانده در سایه کابینه و پس از اینکه همدست در Corbyn شکست برای پاک کردن لکه از یهودستیزی کافی سخت گیری. نیازی به گفتن نیست, این است که چگونه سیاست کار می کند. Starmer آیا به اندازه کافی به دور از Corbyn رویکرد در زمان و عمل قاطعانه به عنوان رهبر.

او قادر خواهد بود به استفاده از EHRC گزارش به عنوان یکی دیگر از تظاهرات که او نقل مکان کرد از Corbyn رهبری است. که به تحت تاثیر قرار دادن رای دهندگان که کار نیاز به پیروزی در انتخابات بعدی در حالی که حفظ وحدت وسیع عمده ای از عضویت در حزب. Starmer قضاوت کرده است خلق و خوی اعضای – بعد از همه, دو بار به عنوان بسیاری به او رای دادند که برای مدت طولانی-بیلی تداوم-Corbyn نامزد – بهتر از رهبر است که جذب بسیاری از آنها را به حزب در وهله اول.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن