آب و هوای بریتانیا: 'هشدار قرمز' صادر شده در امتداد ساحل جنوبی به عنوان گرماموج جمعیت زیادی به سواحل

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 19 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

در نتیجه هزاران نفر بعد از ظهر جمعه به سواحل یکجا شده بودند و دمای هوا در گرم ترین روز سال تا کنون به 37C رسیده بود.

جمعیت انبوه مردم روز جمعه در میان شرایط گرمایی در ساحل بورنموث فرود می اید، مقامات محلی را به توصیه به مردم هدایت می کنند که دور شدن اجتماعی امکان پذیر نیست و دور ماندن از آن است.

خدمات اضطراری راه خود را در امتداد ساحل در ساحل بورنموث (PA)

چند ساحل دیگر در ساحل دورست تحت همین هشدار قرار گرفت، که پس از RNLI در ساحل داران به رعایت قوانین دور از جامعه تماس گرفت.

برنامه بررسی ساحل شورای بورنموث با هشدار قرمز، اکثریت سواحل منطقه را مشخص کرد و نشان می دهد که "دور شدن اجتماعی امن" "امکان پذیر نیست".

برنامه بررسی ساحل، که با سیستم نور ترافیک عمل می کند، به مردم توصیه کرد که "اجتناب" سواحل از جمله بورنموث، شنبانک، مودفورد، آون بیچ، صخره فریار و هایکلیف.

در جای دیگر کشور، مردم به سواحل و پارک های عمومی با وجود هشدار هایی که در مورد گرمای شدید داده شده بود، به آفتاب گرفتن می برد.

هشدار آب و هوا در سراسر انگلستان در محل به عنوان این کشور با یک موج گرمایی است که انتظار می رود به هفته آینده ادامه دارد.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب