Coronavirus: معلمان نیاز فوری روشن' قبل از مدارس به طور کامل بازگشایی اتحادیه می گوید

معلمان نیاز "فوری روشن شدن" بیش از یک طیف وسیعی از مسائل مربوط به مدارس با خیال راحت به بازگشایی در سپتامبر پی

توسط SALAMNEWWS در 19 تیر 1399

معلمان نیاز "فوری روشن شدن" بیش از یک طیف وسیعی از مسائل مربوط به مدارس با خیال راحت به بازگشایی در سپتامبر پیشرو اتحادیه گفته است.

این NASUWT معلم اتحادیه خواسته است به دولت برای کسب اطلاعات بیشتر از جمله بیش از چگونه کلاس درس آموزش انجام خواهد شد در این مراسم از کارکنان غیبت و چه پشتیبانی های اضافی در دسترس خواهد بود برای کمک به مدارس ایجاد یک امن بازگشت.

خود را به دبیر گفت: "تعداد قابل توجهی از اقدامات" گذاشته در ارشاد برای بازگشایی در ماه سپتامبر "نیاز به منابع اضافی" در نامه ای به وزیر آموزش و پرورش خواست که دولت برای رسیدگی به نگرانی های معلمان و رهبران مدرسه قبل از همه دانش آموزان استقبال می شود در دو ماه زمان است.

"چگونه مدارس قادر خواهد بود به صندوق این بیشتر انتظارات یک سوال کلیدی ما که پرسید:" دکتر پاتریک روچ گفت: در نامه ای به گاوین ویلیامسون.

و همچنین ذکر اضافی بودجه NASUWT گفت: معلمان و headteachers نیز پرسش های مطرح شده در اطراف حفاظت بالینی آسیب پذیر کارکنان و فوق العاده تمیز و مقررات.

Dr روچ نیز خواست آقای ویلیامسون به آدرس نگرانی های بیش از "چالش های لجستیکی" گرفتن به اندازه کافی مدرسه حمل و نقل به طوری که کودکان از سال گروه ها و مدارس را به مخلوط.

از او پرسید: وزیر آموزش و پرورش برای طراحی یک "هماهنگی طرح ملی" به صورت امن و کامل بازگشایی مدارس در ماه سپتامبر که آدرس "بسیاری از عملی و مسائل تدارکاتی" معلمان و headteachers مطرح کرده اند.

وزارت آموزش و پرورش (DfE) در هفته گذشته گفت: "برنامه ریزی دقیق" منتشر شده است برای مدارس و کالج های انگلستان خوش آمدید همه دانش آموزان از ماه سپتامبر پس اختلال با توجه به شیوع کروناویروس.

خاص سال از جمله 1 سال و 6 سال اجازه داده شد از آغاز ماه ژوئن است.

آقای ویلیامسون گفت: از آن خواهد شد "اجباری" برای تمام دانش آموزان برای رفتن به مدرسه در ماه سپتامبر.

"این NASUWT به رسمیت می شناسد اهمیت بازگشایی مدارس به همه کودکان به محض این که آن را بی خطر است برای انجام این کار" دکتر روچ دبیر کل گفت.

"مدارس تنها چند هفته قبل از آنها نزدیک برای شکستن تابستان," او اضافه شده است. "معلمان و headteachers نیاز فوری روشن از DfE اگر آنها قادر به پاسخگویی به راهنمایی در سپتامبر بازگشایی به طور مداوم و با خیال راحت."

Dr روچ نامه به وزیر آموزش و پرورش نیز نامیده می شود به وضوح در صورت تایید مورد Covid-19 در مدرسه و برای اطمینان از اولویت برای coronavirus تست شامل معلمان است.

DfE گفت: در هفته گذشته هدایت منتشر شده "فراهم می کند مدارس و مهد کودک با جزئیات مورد نیاز برای برنامه ریزی برای بازگشت کامل و همچنین اطمینان بخش والدین در مورد آنچه انتظار برای فرزندان خود".

وزیر آموزش و پرورش گفت: "بهترین محل برای کودکان در کلاس درس است که چرا ما باید مجموعه ای از برنامه های ما برای همه افراد جوان برای بازگشت به تحصیل تمام وقت از ماه سپتامبر است."

آقای ویلیامسون افزود: "من می خواهم به اطمینان پدر و مادر و خانواده است که ما در حال انجام همه چیز ما می توانید مطمئن شوید که مدارس به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است برای کودکان و کارکنان و ادامه خواهد داد به کار از نزدیک با این کشور بهترین علمی و کارشناسان پزشکی برای اطمینان از این مورد است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن