ماریو انحصار و Jenga جشن نینتندو طلسم را 35th anniversary - CNET

سوپر ماریو جشن نسخه از انحصار بیرون می آید Aug. 1. Hasbro اگر لگو سوپر ماریو و NES مجموعه شما نیست سبک Hasbr

توسط SALAMNEWWS در 25 تیر 1399
Monopoly Super Mario Celebration Edition

سوپر ماریو جشن نسخه از انحصار بیرون می آید Aug. 1.

Hasbro

اگر لگو سوپر ماریو و NES مجموعه شما نیست سبک Hasbro تا به برخی از گزینه های رومیز جشن نینتندو محبوب لوله کش -- اسباب بازی شرکت انتشار انحصار سوپر ماریو جشن Edition و Jenga سوپر ماریو در Aug. 1.

30 $ماریو-مضمون انحصار برای بین دو و شش بازیکن می کشد نمادین مکان ها و آیتم ها از سری بازی های ویدئویی' 35 سال سابقه با وزغ خانه و هلو شاهزاده خانم قلعه جایگزین کردن خانه ها و هتل ها. یک سوال بلوک با جلوه های صوتی می توانید تغییر دهید تا یک بازیکن موفق باشید.

هیئت مدیره به ارمغان می آورد شما را از جهان اصلی 1-1 به Bowser پادشاهیضربه تا جزیره Yoshi Delfino پلازا و جدید Donk شهرستان در طول راه. شش بازیکن آیکون شامل یک سوپر استار, آتش, گل فوق العاده, برگ, Yoshi تخم مرغ Koopa پوسته و قارچ. فوق العاده برگ معدن است بنابراین نگه داشتن دستگیره های خاموش آن.

Jenga Super Mariio

Jenga سوپر ماریو می افزاید: نینتندو و تاب به برج سازی گیم پلی.

Hasbro

Jenga سوپر ماریو که هزینه 20 دلار و برای دو تا چهار بازیکن است که کمی متفاوت از سنتی بلوک های چوبی انباشته بازی -- شما بازی به عنوان ماریو و لوئیجی هلو یا وزغ جمع آوری سکه به عنوان شما صعود یک برج به شکست Bowser خود. لوئیجی من است شخصیت از انتخاب در اینجا.

عنکبوتی که تار میتند خود را تعیین می کند حرکت بعدی: چگونه لایه های بسیاری برای صعود چگونه بسیاری از بلوک به حذف و پشته آیا برای جمع آوری سکه ها و یا اینکه آیا این بازی را جهت معکوس. شما در حال تلاش برای حرکت از گیره های خود و مخالفان خود را' گیره همه در حالی که تلاش برای ایجاد برج سقوط.

اگر شما می خواهید به شیرجه رفتن به ماریو بازی های ویدئویی تاریخ در بسیاری از 8 بیتی و 16 بیتی دوران ماجراهای روی NES کلاسیک و کلاسیک SNES مینی کنسول در حالی که سوئیچ صاحبان می توانید دسترسی به یک رشد كلاسيك کتابخانه با اشتراک در $20-یک-سال نینتندو سوئیچ آنلاین خدمات.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ما بازی لگو سوپر ماریو نینتندو می آید به زندگی در آجر

4:01tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن