ببر کینگ جو عجیب و غریب چهره در حال حاضر در یک خط گونه از لباس زیر ظاهر می شود - CNET

ميخواي صورت جو تايگر روي خصوصي هات باشه؟اوداینگروس اگر شما نمی توانید به Joe Exotic اندازه کافی از جو عجیب Ti

توسط SALAMNEWWS در 12 شهریور 1399
joeexoticunderwear

ميخواي صورت جو تايگر روي خصوصي هات باشه؟

اوداینگروس

اگر شما نمی توانید به Joe Exotic اندازه کافی از جو عجیب Tiger Kingو غریب از آمار نت فلی مستند ببر کینگ ، در حال حاضر شما فرصتی برای پوشیدن او را بر روی لباس زیر خود را.

حتی اگر او در زندان است، عجیب و غریب در حال آزاد کردن یک خط جدید از 100٪ پنبه در زیر آب از جمله چاپ پلنگ (البته) پارچه با تصویر از جلو و مرکز صورت خود را. گزینه های دیگری از جمله طرح های چاپ نارنجی روشن، آبی روشن، و ببر قرمز وجود دارد.

خلاصه بوکسور جدید بخشی از مجموعه "انتقام" جو با نام تجاری لباس خیابانی Odaingerous است، که خود را به عنوان یک "نام تجاری سبک زندگی طراحی شده برای کسانی که مایل به ایجاد واقعیت خود و زندگی زندگی بدون مهار" توصیف می کند. undies در دسترس خواهد بود برای هر دو مردان و زنان.

joeexoticpanties

اینها لباس های عجیب و غریب جو برای زنان هستند.

اوداینگروس

دادخواست ها ۲۴ دلار (حدود ۱۸ پوند، AU$۳۲) برای لباس زیر مردان و ۲۱ دلار (حدود ۱۶ پوند، AU$۲۹)برای نسخه زنان هزینه داشت. به گزارش نیویورک پست، لباس زیر انتقام عجیب و غریب 7 سپتامبر، سالگرد دو ساله دستگیری عجیب و غریب به فروش خواهد رسید.

اگر شما فکر نمی کنم به اندازه کافی طرفداران ببر کینگ وجود دارد خارج وجود دارد برای خرید لباس زیر با صورت عجیب و غریب گچ بر روی آنها، دوباره فکر می کنم. ظاهرا، خط مد Odaingerous از جو عجیب و غریب تی شرت، hoodies و بیشتر در ساعت به فروش می رسد و گزارش شده در بیش از 20،000 دلار در فروش آنلاین کشیده شده است.

اوداینگروس علاوه بر فروش مجموعه انتقام گارب با themtic، در حال کمپین برای کمک به عفو عجیب و غریب است که در حال حاضر به دلیل استخدام یک هیتمن برای کشتن نمسیس ببر دوست دار خود، کارول باسکین، در حال گذراندن ۲۲ سال حبس است.

یک سریال محدود در باسکین در آثار تلویزیون ان بی سی و سرویس استریم آن طاووس کیت مک کینون SNL را ستاره دار خواهد کرد. این نمایش که جو عجیب و غریب نامیده می شود، کمپین باسکین برای تعطیلی باغ وحش بزرگ وینوود را پس از کشف عجیب و غریب در حال پرورش ببرها برای سود پوشش خواهد داد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب