به عنوان coronavirus موارد افزایش متحده آمریکا, مرگ و میر, در حال سقوط است. کارشناسان می گویند که آن را نمی ممکن است آخرین

تعداد مرگ و میر در هر روز از کروناویروس در آمریکا کاهش یافته است در هفته های اخیر به پایین ترین سطح از اواخر م

توسط SALAMNEWWS در 30 خرداد 1399

تعداد مرگ و میر در هر روز از کروناویروس در آمریکا کاهش یافته است در هفته های اخیر به پایین ترین سطح از اواخر ماه مارس حتی به عنوان متحده به طور فزاینده ای برای بازگشایی کسب و کار. اما دانشمندان در حال عمیقا ترس این روند ممکن است در مورد معکوس خود را.

"در حال حاضر آن را بیش از حد به زودی به اطمینان می شود که مرگ و میر پایین می رویم و همه چیز OK" گفت: دکتر کوروش Shahpar از حل و فصل به صرفه جویی در زندگی, یک سازمان غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار برای جلوگیری از شیوع.

ادامه مطلب: بیش از نیمی از آمریکایی ها نمی خرید کاخ سفید coronavirus پیام: نظرسنجی

مرگ و میر ناشی از COVID-19 سراسر کشور به حدود 680 در روز در مقایسه با حدود 960 دو هفته پیش با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل داده های گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. این تجزیه و تحلیل در یک نگاه هفت روز نورد میانگین از مرگ و میر از طریق پنج شنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بسیاری از دلایل که تصور می شود در بازی از جمله ظهور درمان های موثر و بهبود تلاش در بیمارستان ها و آسایشگاه ها برای جلوگیری از عفونت و صرفه جویی در زندگی می کند.

اما در حال حاضر وجود دارد علائم هشدار دهنده.

پنس به دروغ ادعا می کند اوکلاهما 'مسطح منحنی' پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن رالی
پنس به دروغ ادعا می کند اوکلاهما 'مسطح منحنی' پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن رالی

برای یک چیز, تعداد تازگی تایید موارد در هر روز افزایش یافته است و از حدود 21,400 دو هفته پیش به 23,200 AP تجزیه و تحلیل یافت.

و در فلوریدا گرجستان تگزاس و آریزونا — متحده که سست اقامت خود را در خانه و محدودیت های اولیه — روزانه مرگ و میر شده اند بی سر و صدا در حال افزایش از اوایل ماه ژوئن گفت: علی Mokdad استاد سلامت معیارهای علوم در دانشگاه واشنگتن در سیاتل.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

"این نه اعداد. اینها انسان" Mokdad گفت. "ما در حال رفتن به افزایش مرگ و میر در بسیاری از مکان ها در ایالات متحده است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

The U.S. overall is experiencing a significant rise in coronavirus-related cases in recent weeks while Covid-19-related fatalities continue to drop.
ایالات متحده به طور کلی در حال تجربه یک افزایش قابل توجهی در coronavirus موارد مربوط در هفته های اخیر در حالی که Covid-19-مربوط به مرگ و میر در ادامه به رها کردن. آسوشیتد پرس

شیوع بیماری را کشته است در مورد 118,000 مردم در آمریکا و نزدیک به یک و نیم میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز' تعداد هر چند اعداد حقیقی هستند که بالاتر است. بالقوه واکسن در مراحل اولیه تست و بعید است که هر گونه آماده خواهد شد قبل از اوایل سال آینده.

کارشناسان توجه داشته باشید که افزایش مرگ و میر می تواند مدتی به نشان می دهد در ایالات متحده آمار. اقامت در خانه سفارشات اعمال شده در مارس همراه با استفاده از ماسک صورت و اجتماعی دیگر-فاصله اقدامات بوده است پایین آوردن روزانه مرگ و میر از اواسط ماه مارس و ایالات متحده به عنوان یک کل است که هنوز شاهد اثرات مثبت حتی اگر مردم شروع به کار فروشگاه و خوردن دوباره.

ادامه مطلب: 'پر از شکوفه': کاخ سفید رمپ تا تلاش برای تطهیر آمریکا coronavirus تجدید حیات

پزشکان برای تماشای یک چشم انداز مثبت در مرگ و میر خواهد بود در هشدار برای سیگنال های خاصی به ظهور در یک نظم خاص, Shahpar گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اولین تلفن همراه داده ها را نشان می دهد مردم در حال حرکت در اطراف ، بعدی پزشکان را گزارش بیشتر به آنفولانزا مانند بیماری و بسیاری از افراد آزمایش مثبت برای این ویروس افزایش می یابد. بستری شدن در بیمارستان را پس از آن بالا برود و در نهایت خواهد شد و مرگ و میر.

عوامل متعددی هستند که هل دادن منحنی مرگ و میر و موارد در جهت مخالف.

افزایش تعداد مورد می تواند تا حدی بود توضیح داد: با گسترده تر در دسترس بودن تست است. موارد خفیف که قبلا کشف نشده به دلیل محدودیتی که می تواند آزمایش می شود در حال حاضر نشان دادن در اعداد است.

Coronavirus: بایدن خواستار همه گیر 'بزرگترین کیفرخواست' از مغلوب ساختن پیشی جستن 'فقدان رهبری'
Coronavirus: بایدن خواستار همه گیر 'بزرگترین کیفرخواست' از مغلوب ساختن پیشی جستن 'فقدان رهبری'

به عنوان کاهش در مرگ و میر "از آن است که احتمالا چند چیز اتفاق می افتد در یک بار" دکتر گفت: Shmuel Shoham یک استاد پزشکی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی. درس های آموخته شده از "افتضاح اوایل روز" در حال حاضر با بهره گیری شدت بیمار است و مردم در خانه های سالمندان, Shoham گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به نظر می رسد که راه در واشنگتن پادشاه کانتی که در آن اولین خانه سالمندان شیوع در آمریکا به کشته شدن 45 نفر در زندگی مرکز مراقبت در حومه سیاتل. شهرستان داده ها نشان می دهد مرگ و میر در امکانات مشابه کاهش بیش از دو ماه گذشته. و هیچ واحد تسهیلات در این شهرستان نزدیک به مرگ و میر در مراقبت از زندگی که زده بود غافل.

در حالی که معلوم نیست چقدر خاص درمان ممکن است کمک به کاهش مرگ و میر و پزشکان در تلاش هستند تا داروهای ضدویروس مانند remdesivir پلاسما اهدا از افرادی که بهبود از ویروس ها و استروئیدها مانند دگزامتازون که برداشت توجه این هفته با گزارش های تایید آن می تواند به نجات جان بسیاری از بیماران بدحال.

ادامه مطلب: مایک پنس به دروغ ادعا می کند اوکلاهما 'مسطح منحنی' پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن رالی

در حالی که تمام ویروس های جهش یافته, دانشمندان می گویند coronavirus تا کنون است و نه تغییر در راه است که ساخته شده است آن را کمتر کشنده است.

کاهش در مرگ و میر این بهار نیز ممکن است بسته به آب و هوای گرمتر به مردم صرف زمان بیشتری را خارج از منزل که در آن گردش هوا چرخید ویروس. اما که به خوبی جواب نمی دهد برای آمریکا آمده است این پاییز و زمستان.

Mokdad اشاره کرد که مرگ و میر در حال افزایش است در نیمکره جنوبی که در حال حاضر آن زمستان است.

"این ویروس در حال رفتن به یک موج دوم. آن را به پیروی از الگوی ذات الریه," او گفت:. "آنچه که ما شاهد آن هستیم در نیمکره جنوبی خواهد بود در اینجا اتفاق می افتد."

مشاهده link "

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن