انگلستان آب و هوا: سنگین دوش و روشن تر جادوها هوا به عنوان شرایط باقی می ماند 'به شدت مخلوط'

انگلستان را تجربه می کنند یک طلسم متنوع آب و هوا طی روزهای آینده با مخلوطی از آفتابی جادوها و دوش پراکنده در ا

توسط SALAMNEWWS در 12 تیر 1399

انگلستان را تجربه می کنند یک طلسم متنوع آب و هوا طی روزهای آینده با مخلوطی از آفتابی جادوها و دوش پراکنده در این ملاقات گفته.

این هفته پس از بریتانیا ثبت داغترین روز از سال تا کنون با هزاران نفر از sunseekers هجوم آوردند به این کشور در سواحل طول heatwave.

Aidan McGivern یک هواشناس در این ملاقات گفت: "آب و هوا باقی می ماند بسیار مخلوط در سراسر کشور طی چند روز آینده. پنج شنبه است و به دنبال تا حد زیادی ابری. وجود خواهد داشت برخی از سنگین, دوش, اطراف, بلکه برخی روشن تر و خشک جادوها است."

به غیر از تکه های کوچک از آفتاب در جنوب شروع از شنبه خواهد بود که عمدتا پوشیده از ابر با پایین ابر حلق آویز بیش از شمال و شرق انگلستان است.

برخی از تیز دوش را توسعه توسط, بعد از ظهر, بعد از حرکت به سمت شرق از ولز به سراسر جنوب شرق انگلستان است.

اما شرایط روشن تر خواهد شد در جاهای دیگر به خصوص در جنوب غرب انگلستان و جنوب اسکاتلند و ایرلند شمالی و درجه حرارت را در رسیدن به اوج از 23C در منطقه لندن.

دوش را عمدتا خشک در روز پنج شنبه شب قبل از یکی دیگر از مرطوب, آب و هوا سیستم می رسد را بیشتر باران در اواخر شب.

آقای McGivern گفت: "این تمایل به خشک کردن به طور گسترده ای در روز پنج شنبه شب – البته به طور خلاصه از آنجا که آب و هوا بعدی سیستم ضربه زدن بر روی درب را به برخی مداوم مرطوب, آب و هوا به غرب و جنوب اسکاتلند, north-west انگلستان, ولز و ایرلند شمالی در پایان شب."

یک منطقه کم فشار به این معنی است که بسیاری را تجربه بی قراری آب و هوا در روز جمعه با باد نیروی باد پیش بینی شده برای ضربه بخش ایرلندی ساحل دریا و برخی از مقادیر قابل توجهی از باران به احتمال زیاد به سقوط در غرب انگلستان بعد در روز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن