این PS5 فاش شد, همه چیز در مورد بازی. که احتمالا یک چیز خوب - CNET

این PS5 به نظر می رسد متفاوت از آنچه که ما انتظار می رود. اگر شما از من بپرسید در مورد پلی استیشن نقاط قوت نسب

توسط SALAMNEWWS در 23 خرداد 1399
ps5-render-withnotice-03

این PS5 به نظر می رسد متفاوت از آنچه که ما انتظار می رود.

اگر شما از من بپرسید در مورد پلی استیشن نقاط قوت نسبت به آن رقابت من 100% به بازی های ویدئویی خود را.

God of War, افق, صفر, سپیده دم, Spider-Man و third party انحصاری مثل Bloodborne قرار داده و سرعت تاول زدن که مایکروسافت و خود را در خانه studios به سادگی نمی تواند مطابقت.

آخرین نسل مایکروسافت و ایکس باکس با نام تجاری نیست و حتی در مسابقه.

بنابراین هنگامی که آن زمان برای سونی به نهایت خود را آشکار نسل بعدی کنسول در آینده از بازی رویدادسونی نیست تکیه بر امکانات و یا دست و پا گیر لوله در آرزوی ساخت کنسول های مرکز سرگرمی در اتاق نشیمن خود را. سونی فقط نشان داد بازی های ویدئویی است.

مقدار زیادی و تعداد زیادی از بازی های ویدئویی است.

سونی پلی استیشن 5 نمایشگاه باز با مرد عنکبوتی مایلز مورالس و بسته با افق غرب ممنوع, دنباله به مطلق corkers با تاسیس پایگاه طرفداران و تحسین منتقدان. اما بین آن دو سنگین وزن شد یک خط به بالا از بازی نشان داد در یک انفجار تفنگ ساچمهای مد تا شدید آن را تقریبا غیر ممکن است برای ارزیابی آنچه که ما در واقع در است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: پلی استیشن 5 به نظر می رسد مسخره به عنوان جهنم است و من باید آن را داشته باشد!

4:37

روز پنج شنبه در آینده از بازی و رویداد, سونی قدرت واقعی بود و انواع. AAA بازی مانند مرد عنکبوتی نشسته بودند کنار نوستالژی-طعمه مانند demon's Souls و چرخ ضامن دار و چکاچاک. اما عناوین indie -- از جمله آمدن از سن داستان در مورد دبیرستان دایناسورها (?) و یک بازی که در آن شما بازی به عنوان یک گربه در یک cybercity پر شکسته روبات ها (??) -- بسیار جلو و مرکز. دوستان بازی هایی که سونی و مایکروسافت به طور سنتی بازی شیر یا خط در یک محله یهودی نشین, indie در, مونتاژ داده شد همان پلت فرم و وزن به عنوان مدافعان مانند رزیدنت ایول. این واقعا طراوت.

راه اندازی حوادث مانند این به طور سنتی ویترین برای واقعی اما در اینجا آن را گسترده و متنوع پالت سبک های هنری است که از طریق میدرخشید. پلی استیشن 5 بسیار شبیه به ایکس باکس سری Xرا بدون شک می تواند یک ماشین قدرتمند. اما شما به این معنا که هنر جهت و خالص بلند از منابع انسانی خواهد شد درایو پیشرفت های بصری در نسل بعدی -- و نه آجیل و پیچ و مهره از کنسول خود را.

بازی مانند شیطان کوچک در داخل یک آخرتی عنوان ماجراجویی است که نگاه بر خلاف هر بازی ویدیو من تا کنون دیده ام نشسته و به راحتی در کنار بازی مانند افق ممنوع غرب یک بازی است که مجموعه ای جدید محک در یک سنتی ،

آینده بازی ها

در تمرکز بر روی بازی های انحصاری سونی به طور گسترده sidestepped سوال که ممکن است بازی بیشتر به مایکروسافت قوت با ایکس باکس سری X. مایکروسافت در حال ساخت بزرگ شرط در هر دو ابر و اشتراک بازی. آن پروژه xCloud به شما اجازه جریان بازی مثل Forza Horizon 4 بر روی تلفن خود را در حالی که بازی با تصویب اساسا Netflix برای بازی. خواهد پلی استیشن در حال حاضر ظهور به عنوان یک رقیب برای پروژه xCloud? چه سونی پاسخ به بازی پاس خدمات است که ایکس باکس رئیس فیل اسپنسر معتقد است که ممکن است مهم تر از ایکس باکس سری X کنسول خود را در دراز مدت?

برای یک سخنرانی با عنوان "آینده از بازی" این بود که بسیار ارائه ریشه در اینجا و در حال حاضر این کنسول و این بازی شما خواهد شد بازی. سونی امیدوار کننده است جزئیات بیشتر در بعد ارائه, اما آن را آسان به تعجب. این نقطه که در آن مایکروسافت و سونی انشعاب مسیرهای? یکی بیشتر متمرکز بر بازی های ویدئویی به عنوان یک سرویس دیگر خود را متعهد به ساخت بهترین شکل ممکن کتابخانه سنتی انحصاری.

این PS5 فیزیکی طراحی به نظر می رسد نشان می دهد که. مایکروسافت بانکداری سنتی خانه کنسول به آرامی ناپدید می شود از نظر جایگزین با cloud gaming و اشتراک ماهانه ، سونی می خواهد به نگه داشتن زمان خوب نورد.

پر زرق و برق سفید و unmissable که PS5 یک bold خروج از قبلی کنسول های طراحی شده برای ترکیب با دیگر دستگاه های نشسته بی سر و صدا در زیر تلویزیون خود را. این دقیقا همان چیزی است teenage من انتظار کنسول به مانند بازگشت در سال 1999. این گزارش می گوید با صدای بلند و افتخار "هی آن من, PS5, من بازی می کنم کسانی که بازی های ویدئویی شما شنیده ام زیادی در مورد."

دوباره: سونی بازی به نقاط قوت آن است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن