'آزاد هنگ کنگ انقلاب, از زمان ما,' شعار های غیر قانونی تحت قانون تامین: شهرستان

محبوب در اعتراض به شعار "آزادی هنگ کنگ انقلاب, از زمان ما" connotes تجزیه طلبی و یا براندازی این دولت شهرستان

توسط SALAMNEWWS در 13 تیر 1399

محبوب در اعتراض به شعار "آزادی هنگ کنگ انقلاب, از زمان ما" connotes تجزیه طلبی و یا براندازی این دولت شهرستان گفت: با اشاره به جنایاتی که تحت پوشش جدید امنیت ملی قانون اعمال شده توسط پکن.

فریاد حمایت طلبی به نظر می رسد بر روی پلاکارد در تظاهرات چاپ بر روی لباس و لوازم جانبی و شتاب در پس از آن یادداشت بر روی دیوار در سراسر چینی-اداره شهرستان.

ادامه مطلب: هنگ کنگ مواجه امنیتی جدید قانون به عنوان فعال, هشدار, هیچ کدام امن هستند

معلوم بود که آیا دادگاه مستقل خواهد حمایت دولت در شعار که بیشتر استوکس ترس قانون جدید در برابر تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی له رایگان سخنرانی در هنگ کنگ است.

"شعار 'آزادی هنگ کنگ انقلاب از زمان ما' امروزه connotes 'هنگ کنگ استقلال,' یا جدا Hong Kong Special Administrative Region (HKSAR) از جمهوری خلق چین, تغییر وضعیت حقوقی HKSAR یا اخلال قدرت دولتی" دولت گفت: در بیانیه ای که اواخر روز پنج شنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پلیس هنگ کنگ را اول بازداشت تحت امنیتی جدید به عنوان قانون تظاهرات
پلیس هنگ کنگ را اول بازداشت تحت امنیتی جدید به عنوان قانون تظاهرات

دولت بارها و بارها گفت: قانون تامین نمی گذارد آزادی بیان و حقوق دیگر در شهرستان.

روز چهارشنبه 23 سالگرد این مستعمره سابق بریتانیا را تحویل به قاعده پلیس دستگیر حدود 370 نفر در اعتراض به این قانون با 10 و از آن مربوط به تخطی از قانون جدید است.

منتقدان این قانون باید ناودان عدم شفافیت در اطراف آن پیش از انتشار آن و سرعت که در آن تحت فشار قرار دادند از طریق. پکن پرده برداری از جزئیات این قانون در اواخر روز سه شنبه و قانون در آمد بیش از حد اثر در روز چهارشنبه.

ادامه مطلب: پلیس هنگ کنگ را اول بازداشت تحت امنیتی جدید به عنوان قانون تظاهرات

قانون جدید مجازات جنایات تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی به زندگی در زندان است. آن را همچنین سرزمین اصلی سازمان های امنیتی در هنگ کنگ برای اولین بار اجازه می دهد تا استرداد به سرزمین اصلی برای محاکمه در دادگاه تحت کنترل حزب کمونیست.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

چین به تصویب رسید و این قانون تامین در پاسخ به اعتراضات سال گذشته باعث ترس پکن شد خفقان شهر آزادی و تهدید خود استقلال قضایی تضمین شده توسط "یک کشور دو سیستم" فرمول توافق کردند که آن را بازگشت به چین است.

پکن با رد این اتهام.

ادامه مطلب: کانادا به روز رسانی مشاوره سفر به هنگ کنگ پس از چین enacts قانون تامین

این قانون باعث شده زنگ هشدار میان دموکراسی فعالان و گروه های حقوق بشر. Demosisto یک طرفدار دموکراسی گروه به رهبری هنگ کنگ فعال جاشوا وانگ منحل ساعت پس از این قانون تصویب شد در حالی که برجسته عضو گروه ناتان قانون گفت: او در سمت چپ مالی جهانی hub.

"تظاهرات در هنگ کنگ شده است یک پنجره برای جهان به رسمیت شناختن است که چین در حال گرفتن بیشتر و بیشتر استبدادی" قانون به رویترز گفت در مصاحبه ای از طریق اینترنت.

(گزارش شده توسط آنه ماری Roantree; ویرایش توسط Michael Perry)

© 2020 ایسناtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن