تا 12 پست-Brexit آداب و رسوم مراکز مانند کنت کامیون پارک ساخته شود برای مقابله با اتحادیه اروپا و خروج

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 23 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تا ده آداب و رسوم داخلی مراکز مشابه به بحث برنامه ریزی کامیون پارک در Ashford, Kent, در حال ساخته شود برای مقابله با این انتظار اضافی بوروکراسی در بنادر ناشی از Brexit آن نازل شده است.

برنامه های پدید آمده به عنوان آن را تایید کرد که دولت بریتانیا در انتظار کسب و کار برای تکمیل اضافی 400 میلیون دلار واردات و صادرات گمرک اعلامیه به عنوان یک نتیجه از Brexit در هزینه تخمین زده شده توسط HM درآمد و آداب و رسوم در هر چیزی به £20 میلیارد دلار در سال است.

مدتها در انتظار جزئیات جدید از عامل فرآیندهای بریتانیا در مرزهای بودند در نهایت منتشر شده توسط دفتر کابینه کمتر از شش ماه قبل از آنها به دلیل به اجرا در آمده است در پایان سال, در میان هشدارهای از کسب و کار است که بسیاری از شرکت ها قادر خواهد بود برای آماده سازی برای آنها را در زمان.

Brexit بوروکراسی بار تحمیل خواهد شد یا نه بوریس جانسون موفق در رسیدن به یک توافقنامه تجارت آزاد (FTA) با بروکسل تا پایان 2020 - هر چند اگر او سقوط این کشور بدون یک توافق وجود خواهد داشت هزینه های اضافی از تعرفه های کالاهای اروپایی و چک در منشاء انگلستان-صادرات.

ابتکارات گفت که تامین امنیت یک موافقتنامه باقی می ماند "پارامونت" به عنوان اکثریت شرکت ها "کمتر آماده تر از همیشه" برای یک تجارت صخره لبه در یک زمان هنگامی که بسیاری از آنها در حال مبارزه برای نگه داشتن از رفتن زیر با توجه به هزینه coronavirus بحران است.

"یک معامله خوب است تنها راه برای به حداقل رساندن تاثیر" گفت: CBI معاون مدیر کل جاش Hardie. "بسیاری از شرکت های کوچک قادر خواهد بود برای آماده سازی مرز جدید فرآیندهای محدودیت و افزود: بوروکراسی در حالی که تلاش برای نگه داشتن کسب و کار خود را از دست.

"بنابراین پیشرفت به سوی بلند پروازانه معامله میباشد در زمانی که هر کار و هر پوند از سرمایه گذاری با ارزش است. به عنوان مذاکره کنندگان تمرکز بر روی جزئیات جدید توافق سازش و حس مشترک لازم است از هر دو طرف به یک نتیجه که حداقل اختلال و محافظت معیشت در طول این مخاطره آمیز ،

و محافظه کار سابق وزیر کابینه Stephen Dorrell در حال حاضر صندلی های اروپایی جنبش گفت: "در ماه نوامبر گذشته بوریس جانسون گفت که وجود دارد خواهد بود 'بدون اشکال بدون چک بدون موانع از هر نوع'. امروز واقعیت تلخ سر گذاشته است.

"زمانی که نخست وزیر گفت:" بدون اشکال "او به معنای گفتن" 400 میلیون اضافی اشکال در هر سال'. که است که می گویند 400 میلیون هزینه های اضافی. 400 میلیون موانع تجارت است. 400 میلیون دلیل این که چرا بریتانیا خواهد بود کمتر رقابتی در اولیه خود را از بازار خارج از کشور. 400 میلیون دلیل این که چرا انگلیسی بیکاری افزایش می یابد و بیشتر از لازم در سال آینده. دولت جدید با شعار 'اجازه رفتن'; باید آن را 'بیایید شروع به پر کردن فرم'."

HMRC قبلا برآورد هزینه هر یک از 400m آداب و رسوم اعلان در £15-£56 بسته به پیچیدگی از این محموله به این معنی که کلی هزینه برای این مورد از مدارک به تنهایی است به احتمال زیاد به پیش افتادن از انگلستان سالانه سهم به بودجه اتحادیه اروپا به عنوان یک عضو.

مقامات شناسایی مکان های جدید برای سایت های داخلی خواهد شد که مقابله با overspill از پر کردن فرم و چک از بنادر که کافی فضا.

این قابل درک است که هیچ قرارداد هنوز تکمیل شده برای هر یک از 10-12 مراکز از جمله 27 هکتار سایت اختصاص داده شده برای پردازش پارک 10,000 کامیون در Ashford - اما تعدادی انتظار می رود که به واقع در کنت و دیگران نزدیک به رول/رول کردن پورت کشتی در جاهای دیگر در کشور است.

دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove مجموعه جدید "border عامل مدل" در بیانیه ای به مجلس عوام که در آن او گفت که او به هدف باید "به طور کامل عملیاتی مرز" در پایان Brexit دوره انتقال در 31 دسامبر و "موثر ترین در جهان و امن مرزی در جهان" تا سال 2025.

اما او اعلام نکرد پوشش ایرلند شمالی که در آن دولت بریتانیا تلاش کرده است به خارج از توافق برای یک گمرک مرزی در دریای ایرلند است که آقای جانسون امضا به سال گذشته است.

و کار سایه راشل ریوز گفت: دولت "کسب و کار بسته بندی در نوار قرمز و ارسال آنها را به یک اندازه فوق العاده کامیون پارک در دوور".

یک نظرسنجی توسط موسسه مدیران دریافتند که تنها یک چهارم از بریتانیا رهبران کسب و کار معتقدند که شرکت های آنها به طور کامل آماده برای پایان Brexit انتقال زمانی که انگلستان را متوقف خواهد کرد به عنوان یک عضو از اتحادیه اروپا اتحادیه گمرکی و بازار واحد.

دولت معتقد است که حدود 70 درصد از شرکت های بزرگ و 30 درصد از کوچک و متوسط ساخته شده اند آماده سازی مانند گرفتن یک مامور گمرک برای مقابله با کاغذ بازی تنظیم بدهي مستقیم برای هزینه گمرک و درخواست برای مجوز رانندگی بین المللی و صادرات تعداد ثبت نام.

یک درایو است که راه اندازی شده به تماس 12,000 شرکت که تنها صادرات به اتحادیه اروپا هستند و نه آشنا با روش های اداری که قبلا اعمال می شود تنها به بقیه جهان است اما در حال حاضر خواهد شد مورد نیاز برای واردات و صادرات با انگلستان نزدیک ترین همسایه است.

اما IoD سر از اروپا و سیاست های تجاری Allie Renison گفت: "رهبران کسب و کار در حال انجام بیشترین تلاش خود را فقط به نگه داشتن سازمان خود را شناور در حال حاضر. در حالی که ما قدر این دولت متعهد به کمک به معامله گران آماده, هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده و زمان است که به دور از ایده آل است.

"با یک نسبت قابل توجهی از کسب و کار در تلاش برای آماده سازی در میان coronavirus بحران دولت باید بیشتر منابع را به کمک به شرکت های دسترسی به مشاوره تخصصی آنها نیاز به آماده سازی در سراسر طیف وسیعی از مناطق فقط به عنوان کشورهای دیگر انجام داده اند."

صنعت ارقام تخمین می زنند که اضافی 50,000 بخش خصوصی گمرک عوامل مورد نیاز خواهد بود به روند مبارزه با تروریسم در اروپا مدارک و دولت در حال حاضر صرف بیش از £80 میلیون در آموزش آنها.

آقای گوو دیروز اعلام کرد که دولت با هزینه بیش از £700 میلیون دلار در زیرساخت های فناوری و مقامات مرزی برای مقابله با بوروکراسی اضافی تولید شده در بنادر توسط Brexit.

تحت امروز مرز عامل مدل معامله گران واردات کالاهای کنترل شده مانند الکل و تنباکو مورد نیاز خواهد بود از ژانویه تا تکمیل کامل بیانیه آداب و رسوم و وجود خواهد داشت فیزیکی چک در معرض خطر زندگی حیوانات و گیاهان است. از مارس تمام محصولات با منشاء حیوانی و تمام تنظیم گیاهان و محصولات گیاهی نیاز به قبل از اعلان و سلامت اسناد و مدارک.

در تلاش برای به حداقل رساندن اختلال در مرزها در مبارزه با تروریسم در اروپا, انتقال, روز, انگلستان به توافق تسلیم اظهارات گمرکی و تعرفه ها برای بسیاری از کالاهای وارداتی تا تیرماه سال آینده است.

رئیس اجرایی از پورت ارتباط ریچارد Ballantyne گفت: "انتشار این مرز عامل مدل واقعا به ارمغان می آورد خانه وسعت فرآیندهای جدید است که کالا حمل و نقل بین بریتانیا و اتحادیه اروپا خواهد بود موضوع را به.

"مرزهای زیرساخت البته به معنی وجود خواهد داشت برخی از تاثیر بر حمل و نقل و به طور بالقوه جریان ترافیک. بنابراین ما با فشار دادن برای عملی اجرای فرآیندهای چنین به طوری که کامیون و محموله ها برگزار نمی شود تا در بنادر ما.

"البته هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای آماده سازی و اپراتورها در سراسر حمل و نقل و تدارکات بخش نیاز به درک آنچه مورد نیاز خواهد بود و این بدان معنی خواهد بود که برای کسب و کار خود."

جدیت اجرایی نائومی اسمیت گفت: "ارتباط چگونه انگلستان مرزهای خود را به کار گیرند در سال جدید خوش آمدید, اگر بسیار دیر است.

"با راهنمایی داشتن منتشر شده است با کمتر از شش ماه از انتقال پایان دوره وجود دارد خطر که شرکت راش حیاتی این تغییرات و خود را قادر به تجارت به بزرگترین بازار.

"در زمانی که انگلیسی کسب و کار در حال تجربه شدید cashflow مشکلات آن معلوم نیست چگونه این مبارزه شرکت خواهد جلوی هزینه های عملیاتی تغییرات به زودی, اجازه دهید به تنهایی برای زنده ماندن از دست دادن درآمد از نادرست تکمیل کننده فرم."

لیبرال دموکرات رهبری مدعی لیلا موران گفت: "این قوانین به این معنی زمان اضافی و بار مالی برای شرکت ها و ترتیبات جدید به احتمال زیاد به مطرح سردرد عمده برای شرکت ها.

"هر خانواده و شرکت هیچ گونه نگرانی در مورد کوروناویروس و این فقط اضافه نگران فشار اضافه شده و اضافه شده نگرانی مناسب در زمان ما فقط به آن نیاز نیست."

آقای گوو گفت: "انتشار این مرز عامل مدل گام مهمی است که به کسب و کار با اطمینان و جهت آنها نیاز به آماده شدن برای پایان دوره گذار زمانی که انگلستان تبدیل به یک تجارت مستقل ملت برای اولین بار در نزدیک به 50 سال است.

"ما متعهد به همکاری نزدیک با کسب و کار و مرز صنعت برای کمک به تحویل نه تنها به طور کامل عملیاتی مرز در پایان دوره گذار بلکه جهان موثر ترین و امن مرزی در جهان تا سال 2025."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن