'یک حقیقت': بوریس جانسون اذعان انگلستان نمی یاد درس سارس یا Mers

بوریس جانسون تاسف "واقع" است که انگلستان نه درس از گذشته شیوع ویروس در حال توسعه ظرفیت کافی برای تست و ردیابی.

توسط SALAMNEWWS در 8 خرداد 1399

بوریس جانسون تاسف "واقع" است که انگلستان نه درس از گذشته شیوع ویروس در حال توسعه ظرفیت کافی برای تست و ردیابی.

نخست وزیر مواجه کباب بیش از دولت خود را از دست داده و به Covid-19 همه گیر از نمایندگان مجلس در ویکیانبار رابط کمیته در روز چهارشنبه.

در حالی که او موضوع را به شدید سوال در مورد Dominic کامینگز رسوایی آن نیز آمد و به او اعلام کرد که انگلستان خواهد بود شروع جدید خود را NHS تست و ردیابی طرح در روز پنج شنبه.

برخی از 25,000 تماس با ما-ردیاب استخدام شده است به برنامه که دولت امیدوار است به شما اجازه می دهد تا کاهش بیشتر از مستند محدودیت در امن و موفق راه است.

پاسخ به یک سوال از سابق وزیر بهداشت جرمی هانت نخست وزیر گفت: "ما باید یک تست پیگیری و ردیابی عملیات اما متاسفانه ما نیست باید از این ظرفیت در بهداشت عمومی انگلستان است.

"برای اینکه کاملا بی پرده, ما از آنزیم های ما ندارد کیت های آزمایش ما فقط نمی باید حجم و نه ما به اندازه کافی با تجربه انتقالها آماده برای سوار شدن به نوع عملیات آنها در برخی دیگر از کشورهای شرق آسیا به عنوان مثال.

"و من فکر می کنم وحشیانه واقعیت است که این کشور نمی یاد درس سارس یا Mers و ما نیست که در یک عملیات تست آماده برای رفتن در مقیاس است که ما مورد نیاز است."

رویترز پیشتر گزارش داده است که پس از در حال توسعه یک تست برای coronavirus 10 ژانویه مقامات بهداشت اتخاذ یک رویکرد متمرکز به آن استقرار در ابتدا اختصاص یک مکان آزمایشگاهی در شمال لندن به انجام آزمایشات.

اما با توجه به بعد اظهارات دولت وجود نداشت و گسترده تر از برنامه پیش بینی شده برای استفاده از صدها آزمایشگاه در سراسر کشور اعم از دولتی و خصوصی است که می تواند استخدام شده است.

در میان انتقاد دولت بوده است خیلی آهسته به سطح شیب دار تا تست ظرفیت در مواجهه با بحران – و به رویکرد عملی بسیاری از تولید کنندگان و آزمایشگاه – مت هنکاک در تنظیم یک هدف بلند پروازانه از 100,000 یک روز تا پایان مارس.

در حالی که مشاجره وجود دارد که آیا این تعداد از مردم واقعا مورد آزمایش قرار گرفتند روزانه 30 مارس یا در واقع تا 10 روز بعد آقای جانسون مجموعه دوم هدف برای یک ظرفیت از 200 ، 000 در هر روز تا پایان ماه مه.

ظرفیت در حال حاضر در 161,000 هر روز آقای Hancock نشان داد روز چهارشنبه اعلام کرد که هر کسی با علائم در حال حاضر خواهد شد واجد شرایط برای تست از جمله کودکان زیر پنج سال است.

وزرای تا به حال با آن مواجه انتقاد برای رها کردن تماس-ردیابی بازگشت در اواسط ماه مارس در حال حرکت به آزمون تنها کسانی که در بیمارستان با مشکلات تنفسی – مسئله ای است که آقای Hancock خطاب در خیابان داونینگ را در جلسه روز چهارشنبه به عنوان او پرده برداری از جدید تست و ردیابی طرح.

"برخی از مردم می پرسند" چرا حالا ؟ چرا راه اندازی این برنامه قبلا در این دوره از بیماری همه گیر?'" مت Hancock گفت.

"پاسخ این است که چون ما نیاز به پهن کردن منحنی. درست در شروع این بیماری همه گیر ما تا به حال یک تماس-سیستم ردیابی در محل اما به عنوان ویروس خروشان به سمت آن قله تعدادی از عفونت های بزرگ شد آنقدر بزرگ است که ما نیاز به یک ملی مستند.

"که تنها راه برای به دست آوردن آن را تحت کنترل. به طور موثر هر کس در این کشور تماس گرفته شد و گفت: به ماندن در خانه.

"در حال حاضر ما باید تعدادی از عفونت های جدید در هر روز حق و تعداد تماس های از کسانی که تست کردم مثبت به اندازه کافی کوچک است که ما می تواند در تماس با هر کسی که ما نیاز به."

آقای Hancock هشدار داد که سیستم جدید "باید تبدیل به یک راه زندگی" و التماس ملت به "انجام وظیفه مدنی خود" – self-جداسازی به عنوان به زودی به عنوان آنها هشدار داد آنها ممکن است عفونی و اطمینان حاصل کرد که آنها در حال آزمایش یا با استفاده از بیمه خدمات درمانی سایت و یا تماس با 119.

وی افزود: "این خواهد بود که داوطلبانه در ابتدا از آنجا که ما همه اعتماد به انجام کار درست. اما ما می توانیم به سرعت آن را اجباری است که اگر آنچه در آن طول می کشد. زیرا اگر ما در مجموع این کار را پس از آن تنها راه رو به جلو است که برای حفظ این مستند."

آقای جانسون نیز گفت: این کمیته که انگلستان تست شده است مردم بیش از هر کشور دیگری در اروپا است.

همانطور که از 22 مه نورد هفت روز به طور متوسط داده ها نشان می دهد لیتوانی تا به حال مورد آزمایش قرار 2.25 نمونه در هر 1 ، 000 نفر در ایتالیا انجام شده بود 1.05 آزمون در هر 1000 نفر و در انگلستان آزمایش شده بود 1.01 نفر در هر 1000 نفر است.

مت Hancock: 'آن را وظیفه مدنی خود به خود منزوی'

ساعت زودتر آقای جانسون سخنگوی کرده بود اعتراف کرد او بود آگاه باشید که داده ها را برای تعداد زیادی از مردم که تا به حال تست شده بوده است از دست رفته پس از 23 مارس.

وزارت بهداشت گفت که "به طور موقت توقف" اعلام آمار و ارقام با توجه به "درصد" از تکراری.

پیش از تست و ردیابی roll-out, انگلیسی, انجمن پزشکی صندلی Dr پنه لوپه رده هشدار داد موفقیت آن وابسته به دولت ارتباطی و شناسایی سریع و نتایج آزمون.

"چه خواهد بود کاملا حیاتی است که دولت می تواند پیاده سازی این کار به طور موثر با تمام قطعات در محل پس از آن می تواند اجرا در ظرفیت" Dr رده گفت.

"موفقیت نمی خواهد فقط لولا در دسترس بودن تست و ارائه نتایج تست سرعت اما در شناسایی سریع تماس با ما و پشتیبانی برای فعال کردن آنها را به خود منزوی.

"وجود دارد یک نگرانی بسیار واقعی است که به عنوان بودجه تنها در حال حاضر در دسترس ساخته شده است در سطح محلی و به عنوان بسیاری از محلی تماس ردیابی نیاز به انجام شود در فرد وجود دارد بالقوه برای برخی از این سیستم ها به ضعف تبدیل با افزایش ناگهانی در تقاضا.

"این بسیار حیاتی است که حمایت کافی در دست است برای فعال کردن همه مدیران بهداشت عمومی و بهداشت عمومی انگلستان مشاوران برجسته این سیستم های محلی برای ارائه این به طور موثر.

"ایمنی عمومی و کلید کارگران میباشد و با توجه به محدودیت های آزمون خود-جدا از کسانی که با علائم و تماس های خود را حتی بیشتر حیاتی است. این کار نیاز به ارتباط خوب با مردم در سطح ملی.

گزارش اضافی توسط سازمانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن