-بهترین دوش سر برای 2020 - CNET

یک سر دوش خوب می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند وقتی که آن را به شروع روز خود را در پای راست می آید. وقتی صبح احس

توسط SALAMNEWWS در 24 مرداد 1399

یک سر دوش خوب می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند وقتی که آن را به شروع روز خود را در پای راست می آید. وقتی صبح احساس گروگی می کنم، وقتی boost of energy نیاز به تقویت انرژی دارم یا وقتی که می خوام بعد از تمرین استراحت کنم، دوش گرم تمایل به درمان خیلی از چیزی که من و آزار می ده، می کنه. از طرف دیگر، دوش بد، ممکن است احساس بدتری نسبت به زمانی که شروع کردم را به من نشان دهد-- به خصوص اگر الگوی اسپری به طور کامل بدن مرا نپوشد یا فشار آب احساس ضعف کند.

این می تواند یک سفارش بلند برای پیدا کردن بهترین سر دوش, اما یکی از خوب می تواند همه تفاوت در تجربه حمام کردن خود را. شما می توانید ده ها گزینه در فروشگاه های سخت افزار و خرده فروشان آنلاین پیدا کنید. بیشتر شبیه به هم و لات ها ترکیب کلی مشابهی از ویژگی ها را ارائه می کنند-- پوشش کامل "باران" تنظیم و یک جریان باریک تر، شدیدتر که اغلب "ماساژ" نامیده می شود.

img-20200402-120416-01

دوشيز باهوش دلتا يه دستي رو توي بدن اصلي ميبره

اندروزو گبهارت/سی نت

قیمت، پایان و مواد می تواند به طور وحشی متفاوت باشد، و شما همچنین می توانید برای یک سر دوش با گالن کمتر در دقیقه (gpm) رتبه اگر شما می خواهم برای صرفه جویی در آب نگاه کنید. برخی از دوش ها شامل یک اسپری دستی و برخی دیگر شامل طیف گسترده تری از تنظیمات الگوی اسپری.

-ادامه مطلب: بهترین مقیاس های هوشمند برای سال 2020

برای کمک به انتخاب بهترین سر دوش، من چند هفته گذشته را صرف آزمایش طیف گسترده ای از آنها. همه ویژگی های آسان و غیر تهاجمی نصب -- که برای آپارتمان اجاره ای من مهم بود. همه با قیمت مناسب بین $50 و $200. همه نسبتا ً با آب کارآمد هستند -- با رتبه بندی بین ۱.۵ تا ۲.۵ گرم در دقیقه. در غیر این صورت، همه سر دوش من تست شده است به شدت در هر دو نظر از نظر مشتری و صنعت بررسی در نظر گرفته شده است.

اگر شما به دنبال یک سر دوش مقرون به صرفه است که شما می توانید خودتان نصب کنید, در اینجا انتخاب من برای بهترین گزینه های شما می توانید پیدا کنید. هنگامی که شما خرید خود را، در اینجا یک راهنمای برای نصب یک دوش سر خود تان و در اینجا نحوه نگه داشتن سر دوش خود را تمیز است.

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن