زنان و حمایت از زنان در 'چالش را پذیرفت' عکس کمپین در Instagram - CNET

بازیگر و کری در واشنگتن شرکت در این چالش را پذیرفته Instagram روند که جشن زنان است. کری واشنگتن/Instagram اگر

توسط SALAMNEWWS در 7 مرداد 1399
kerrywashington2

بازیگر و کری در واشنگتن شرکت در این چالش را پذیرفته Instagram روند که جشن زنان است.

کری واشنگتن/Instagram

اگر شما در Instagram شما ممکن است متوجه است که خوراک خود را ممکن است آب گرفتگی با سیاه و سفید از تصاویر زنان با هشتگهای #ChallengeAccepted و #WomenSupportingWomen. ویروسی کمپین یک راه برای نشان دادن قدردانی خود را برای زنان دیگر که الهام بخش و حمایت از یکدیگر است.

زنان از تمام طبقات جامعه از زندگی -- معروف و نه چندان معروف -- در حال ارسال عکس های سلفی با affirmations مثبت در مورد اهمیت حمایت و الهام بخش زنان دیگر است. آنها همچنین نامزد دیگر زنان به انجام همان در خود Instagram حساب.

به عنوان بسیاری از بیش از 3 میلیون عکس بوده است نوشته شده با #ChallengeAccepted یا #WomenSupportingWomen هشتگهای.

"عشق این راه ساده برای بلند کردن هر یک از دیگر. #challengeaccepted," مدل, سیندی کرافورد, نوشته شده در Instagram عکس از خودش را در راه رفتن در امتداد ساحل. "با تشکر از شما برای نامزدی من @vanessabryant."

در اینجا اطلاعات بیشتر در مورد کمپین و چگونه شما می توانید شرکت.

"چالش پذیرفته شده است. گرامی داشتن حمایت و باور در زنان یکی از بزرگترین شادی" بازیگر Clare Grant ارسال شده در Instagram در روز دوشنبه. "زنان loving me, حمایت از من و درک من این است که یکی از بزرگترین نقاط قوت. عشق بزرگ به زنانی که نامزد من همه آنها من هستم فوق العاده در هیبت و الهام گرفته."

آنچه در آن است ؟

این چالش را پذیرفته کمپین یک راه برای حمایت از یک دیگر و جشن خود را. چالش متشکل از زنان ارسال یک تصویر سیاه و سفید از خود را در حالی که با استفاده از هشتگ #WomenSupportingWomen. پست همچنین شامل یک تشکر از شما به زنی که نامزد آنها برای شرکت.

زنان هستند و سپس نامزدی یک زن (یا بیشتر) بخش خصوصی در پیام های مستقیم به پست های خود را سیاه و سفید عکاسی از خود با حمایت از یک دیدگاه یا دو مورد اهمیت زن دوستی و خواهری.

"اعتماد به نفس مهم نیست که چقدر آرایش شما باید در. شما سنگ دقیقا راه شما نگاه کنید!" بازیگر Felicia Day نوشته شده در Instagram.

چرا زنان شرکت کننده?

زنان شرکت کننده برای نشان دادن قدردانی خود را برای آن دسته از زنان که الهام گرفته اند و آنها را در اهداف خود -- شخصی و حرفه ای -- به عنوان به خوبی به عنوان جشن زن دوستانی که ایستاده بود کنار خود و یا به آنها داده پشتیبانی از زمانی که آنها مورد نیاز است.

واکنش?

در حالی که ایده توانمندسازی زنان به نظر می رسد مانند یک پیام مثبت برای ارسال در Instagram چالش نه همه زنان موافق این بهترین راه برای تشویق زنان به جشن موفقیت های خود و پرداختن به چالش های فعلی.

"من فکر می کنم که اگر این "جنبش" های ویژه ترانس و یا به نمایش گذاشت زن کسب و کار و یا موفقیت و یا زنان در تاریخ این امر را بیشتر حس" podcaster علی سیگل نیویورک تایمز گفت در روز دوشنبه. "اما این ایده از این به عنوان یک چالش و یا علت این است که واقعا از دست من."

(توجه داشته باشید جانبی: ترانس زنان مانند بازیگر Candis fantasy author نیز شرکت در این چالش در Instagram.)

"من فقط نفرت است که زنان می خواهند به احساس قدرت و اولین چیزی که آنها فکر می کنم این است, selfies" سیگل توییتی.

سیگل نبود به تنهایی در او نگرانی در مورد چالش است.

"من فکر نمی کنید این جدید 'چالش یا نمی شود آن را مناسب تر به جای پست کار ما به تازگی لذت می برد که ایجاد شده بود دیگر ؟ کتاب اسناد, مقالات مجله زیبایی محصولات, نرم افزار موسسات خیریه و...." نویسنده و دیجیتال تولید ناتالیا Buia توییتی.

که آن را انجام داده ؟

تنوع از زنان شرکت کننده قابل توجه است. فقط در خود من Instagram خوراک بازیگران, دانشمندان, فعالان, مدیران, مدیران, coders پارسه و بیشتر به اشتراک گذاری عشق خود را برای زنان دیگر که الهام بخش آنها و نگه داشتن آنها را در رفتن.

مشاهیر از جمله Ava DuVernay, Demi Lovato, هلی بری, Jeri Ryan, کری, واشنگتن, Felicia Day, سیندی کرافورد, جنیفر گارنر, Jamie Chung, کریستن بل, جسیکا آلبا, Taraji P. Henson, کهربا, Midthunder, Marlee Matlin, اوا Longoria, و بسیاری دیگر در حال تمام ارسال عکس های خود را برای کمک به مبارزات انتخاباتی دست آوردن شتاب.

در اینجا برخی از بسیاری از عکس های سلفی که posted on Instagram:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب