جیپ teases گلادیاتور یا مخاصم با 392 Hemi V8 - Roadshow

جیپ من معمولا نمی خواهم به کار در یک آخر هفته اما همانطور که من در پیمایش از طریق توییتر در بستر (که من معتا

توسط SALAMNEWWS در 21 تیر 1399
jeep-wrangler-gladiator-392-hemi-teaser-promo
جیپ

من معمولا نمی خواهم به کار در یک آخر هفته اما همانطور که من در پیمایش از طریق توییتر در بستر (که من معتاد به انجام در صبح شنبه) من تو را دیدم یک صدای جیر جیر من فقط به حال برای به اشتراک گذاشتن. آخرین اخبار: جیپ به نظر می رسد اذیت کردن برنامه به مسائل a 392 Hemi V8 موتور در یک پهلوان از جان گذشته. یا شاید یک مخاصم. و یا شاید هر دو. جیپ را توییت حاوی یک سایه تیزر رندر و هیچ متنی, اما این است که بیش از اندازه کافی برای این کسر به عنوان من در حال حاضر توضیح دهد.

از تیزر آن را تقریبا غیر ممکن است برای گفتن که اگر این یک گلادیاتور و یا یک مخاصم به عنوان اول خود را به پایان می رسد اساسا یکسان از این زاویه. اما ما می توانید ببینید جدید هود با یک حرکت شبیه چمچه زنی است که "392" نوشته شده است در کنار یک شاخص واضح و روشن از آنچه را نشسته در موتور بای. Hemi-صفحه پهلوان از جان گذشته به نظر می رسد مانند آن خواهد بود که به احتمال زیاد ارائه, به ویژه به دلیل اخیر شایعات را با اشاره به یک رپتور-پهلوان از جان گذشته به نام "هرکول". اگر جیپ جاوا قرار داده Hemi در گلادیاتور چرا فقط چوب آن را در مخاصم ،

آن را کاملا ممکن است که جیپ نیست, اذیت کردن یک مدل تولید. این شرکت فقط می تواند شناور آزمایشی بالون به اینترنت -- به ویژه هنگامی که مخاصم در مورد به دریافت یک جدید رقیب قوس های 2021 Ford Broncoدر چند روز. که گفت:, عکس های جاسوسی و rumormill به مدت طولانی برگزار می شود که فقط یک مدل در حال آمدن است به نمایندگی بنابراین این احساس می کند مانند یک واقعی پیش نمایش.

این جای تعجب نیست که همی متناسب پهلوان از جان گذشته و مخاصم به عنوان تعدادی از aftermarket شرکت هایی مانند Rubitrux و Hennessey در حال حاضر پیشنهاد تبدیل. در وسایل نقلیه مانند دوج دورانگو SRT و جیپ گرند چروکی SRT به 6.4 لیتری V8 می سازد 475 اسب بخار و 470 پوند-فوت گشتاور است و جفت به هشت سرعته اتوماتیک و چهار چرخ دیسک به طوری که این جیپ به نظر می رسد به احتمال زیاد به ارائه مشخصات مشابه.

این احتمال وجود دارد تولید V8-طراحی جیپ می تواند SRT badging که نام مورد است که در حال حاضر مورد استفاده در فوق Grand Cherokee. این را اولین بار است که یک مخاصم و یا گلادیاتور می پوشند SRT badging از کارخانه. ما انتظار داریم که در علاوه بر این به کاپوت این V8 مدل به احتمال زیاد یک چرخ جدید-و-تایر راه اندازی و بهتر است فضای داخلی با صندلی های اسپرت. این کامیون همچنین می خواهد به احتمال زیاد نیاز به یک اصلاح تعلیق راه اندازی به تحمل وزن اضافی و قدرت.

گام منطقی بعدی این است که برای قرار دادن سوپر Hellcat V8 در گلادیاتور و مخاصم ، اما جیپ ممکن است به مسائل اجرا انجام است که از کارخانه -- فقط-اعلام دوج دورانگو Hellcat خواهد بود یک سال در تعجبم که چرا از تولید گازهای گلخانه ای قوانین و مقررات. اما دوست عزیز اگر این 392 جیپ است که همه ما می خواهیم آن را.

ما هیچ ایده چه زمانی این راز جیپ ممکن است اولین و به خصوص با خودکار نشان می دهد در فصل شار به دلیل coronavirus گیر یک آشکار می تواند رخ دهد در هر زمان. با جدید Ford Bronco debuting در جولای 13, من شگفت زده نمی شود برای دیدن جیپ نشان می دهد این مدل جدید را از همان هفته به سرقت برخی از فورد تندر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب