'چند فرهنگی مجبور شد در آمریکا: پس از سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات سمت راست مارس در وستمینستر

Fیا اولین بار در حدود سه ماه فضای اطراف خیابان Stephen میخانه بوی میخانه بان میخانه رفتن. مخلوطی از ابجو کم ال

توسط SALAMNEWWS در 25 خرداد 1399

Fیا اولین بار در حدود سه ماه فضای اطراف خیابان Stephen میخانه بوی میخانه بان میخانه رفتن. مخلوطی از ابجو کم الکل و نمک و سیگار دود همچنان در خارج از Covid-توقیف کسب و کار در سایه پارلمان به عنوان ائتلافی از جناح راست جناح از جمله دموکراتیک فوتبال Lad را داد (DFLA), انگلیس, اولین, English Defence League (EDL) می رسند. هدف خود آنها ادعا می کنند که برای دفاع از مجسمه.

"تا کنون بوده است خود را کاملا صلح آمیز اعتراض و من امیدوارم که آن باقی می ماند که راه" می گوید دیوید کورتن. شورای شهر لندن و عضو سابق حزب استقلال بریتانیا رهبری نامزد نمی شد بخشی از اعتراض – اما متوقف در میدان پارلمان به طور خلاصه در آغاز آن را به عنوان او حدودا گذشته و sympathises با خشم دیگران در اینجا احساس می کنم بیش از درمان مجسمه وینستون چرچیل. یک هفته قبل از آن بوده است daubed با کلمات "یک نژادپرست" در زیر زمان جنگ PM نام – بخشی از یک ملی حساب با بریتانیا تاریخچه و همچنین گذشته نمادهای نژادپرستی و استعمار.

"من فکر می کنم مردم عصبانی هستند در مورد آنچه که دیده می شود" او اضافه می کند. "آنها عصبانی هستند در مورد خرابکاری که رفته در خشونت شده است که تداوم در برابر افسران پلیس و نگران آنچه که برخی از مردم می خواهم به انجام به فرهنگ ما و تاریخ ما است. من فکر می کنم مردم اینجا می گویند که آنها نمی مانند آنچه در جریان بوده است در طول هفته گذشته است."

آن را یک ماده از چند دقیقه قبل از این که امیدوار صلح از هم پاشیده. در طرف دیگر میدان جمعیت شروع به سفر در طول مجلس پایین ابینگدن خیابان – برای اولین بار در سرعت راه رفتن و سپس شکستن را به یک اجرا شود. معترضان داشتن شناخته می شود همزن شروع به پانچ riot-دنده چادری ماموران در تلاش برای به دست آوردن گذشته است. هوا ضخیم با اسیدیته lobbed قوطی سیب.

آنها از طریق فشار فزاینده سریعتر نسبت به خود را درک هدف – 200-قوی ازدحام شعار متجاوزان تعقیب کردن آنچه به نظر می رسد دو مرد جوان. یکی که پریدم بیش مانع طراحی شده برای نگه داشتن تروریست ها از رانندگی بر روی آسفالت پنجه نرم می کند و سعی می کند به همین دلیل با کسانی که تعقیب او را قبل از فرا گرفته در سراسیمگی از بدن و مشت.

و پس از آن همچنان در تقریبا اساس ساعات روز:. رالی طراحی شده بود به تمرکز بر حفاظت از دو یادبود از زندگی ماده معترضان – که از وینستون چرچیل است که سوار کردن برای ترس از خرابکاری بیشتر – و تهی گور باقی می ماند که هر دو سوار برگزار شد و پلیس مانع شدن. با هر دو قدرتمند نمادها به طور همزمان امن و دور از دسترس است کمی وجود دارد که باید انجام شود و برای چند صد هزار یا بیشتر شرکت کنندگان با توجه به سنتی دشمنان – و به خشونت به ظاهر به خاطر خود. در پایان روز بیش از 100 بازداشت شده اند ساخته شده است.

در یک چرخه معمولی, جمعیت انباشته در میدان پارلمان خواهد شد که 40 یا بیشتر دقیقه از نوشیدن و آواز خواندن و سپس 20 دقیقه تهاجمی ایستادگی کردن با کسی – بود که درک دشمن, یک عضو از مطبوعات و یا خط از افسران مسدود کردن جاده ها است. فریاد برو که Antifa وارد کرده یا این که حضور پلیس شده است تقویت و حدود 200 یا بیشتر مردم را تعقیب یکی از پنج خیابان که ترک مجلس مربع است. آهنگ آواز – مهمترین "ما نژادپرست و این راهی است که ما آن را دوست دارم" و شعارهای "EDL". اشیاء پرتاب می شود. عقب نشینی تکرار کنید.

این رویداد تا به حال شده است با توجه به میزبان تعدادی از عناصر که به احتمال زیاد ساخته شده اند روز و مرج بیشتر از این. توده مه از ضد نژادپرستی معترضین تحت پرچم سیاه زندگی ماده نامیده می شد برای ترس از خشونت تلافی جویانه. مرد شناخته شده به عنوان تامی رابینسون راست سابق رهبر English Defence League نیز تصمیم خود را نشان می دهد – گفت: او "نمی خواهید به مسئول نژادی بیشتری را بدست آورد".

اما خارج از شرکت رجوی فوتبال گروه و گالوانیزه راست سازمانهای چهره های برجسته, آیا ظهور. به ویژه در پل گولدینگ, رهبر, بریتانیا برای اولین بار بود که محکومان با جرم تحت تروریسم در استقبال شد برای اولین بار توسط ظریف گره و زمزمه شناخت و سپس با تشویق و خواسته برای تصاویر. مدت کوتاهی پس از مشخص شده تغییر در انرژی از جمعیت که تصمیم به مارس به تهی گور.

"خائن" یک قاره فریاد زد در افسران که barricading دوم یادبود جنگ جهانی در طول روز است. دیگران شروع به کشیدن نرده فلزی آنها ایستاده بود پشت و پرتاب آن را در افسران که در نوبه خود clanged باطوم در فلز کاری در سمت چپ در مقابل آنها. این آهنگ که بالا رفت "که در آن f**k, شد, شما در هفته گذشته؟", در اشاره به ضد نژادپرستانه معترضان که اقدام به آتش به اتحادیه جک و deface به یادبود چرچیل.

در الگوی آزار خط و خروج به میدان نماد از خود علت به نظر می رسد به از دست بر کسانی که همگرا در مرکز لندن. حمله به پلیس و به ویژه پلیس اسب – تا به حال شده است یک منبع کلیدی از انتقاد برای BLM فعالان هفته قبل از. هفت روز بعد جناح راست متجاوزان پرتاب بمب دود مخروط ترافیک و مدفوع در اسب است که تحت تأثیر uneasily در عجله جمعیت جلوتر از آنها. روز خود را به حال شده است در مورد دفاع از یادبود به قهرمانان اما یک مرد ادرار کردن در کنار سنگ یادبود کامپیوتر کیت پالمر که فوت دفاع مجلس از تروریست خالد مسعود در سال 2017 به نظر می رسید برای رفتن به حزب.

در یکی از عجیب هماهنگ لحظه در غیر این صورت هرج و مرج در روز رژه جانبازان نظامی شد راهپیمایی از طریق مربع همراه با تنهاست ترومپت به عنوان جمعیت خواند "قانون خاک Britannia حکومت امواج, انگلیسی, هرگز, همیشه, باید بردگان". بعد به عنوان رژه جانبازان تلاش بیهوده برای مسالمت آمیز راه رفتن در یک خیابان برای ادای احترام خود را به تهی گور صدها تبدیل کردن دیگری به پرتاب سوء استفاده و پرتابه در افسران از قانون است.

در اصل نژاد چیزی است که همه آنها را به مربع – به طور خاص به چالش کشیدن یک ملت را مفهوم خود را چند فرهنگی توسط ضد نژادپرستانه فعالان به دنبال تغییر گفتگو در مورد بریتانیا در گذشته و حال. اما گفتگو در جمعیت تمرکز کمتر در بیرون خشم نسبت به گروه ها و بیشتر در دفاع از تاریخ و فرهنگ و جلال ایده Britishness.

"آنچه ما در حال انجام است تا برای آنچه که ما معتقدیم در" یکی می گوید. "وجود دارد هیچ نژادپرستی این تاریخ ما است."

"چند فرهنگی مجبور شد بر ما" یکی دیگر از یادداشت ها در حالی که یک سوم مذاکرات از روی علاقه از گروه های قومی او معتقد است که نمی خواهید به تغییر فرهنگ "کشور من".

اما در سراسر روز وجود دارد دو نوع از ناسیونالیسم بر روی صفحه نمایش در کلمبوس. اول, خشونت آمیز, خشم, فیزیکی ساخته شده است راحت تر به نقطه. این پرتاب از پرتابه در پلیس اسب جیغ در چهره افسران شکار از پتانسیل آشوبگران و کسانی که سوال ایدئولوژی در میان جمعیت. دوم این است که ساکت تر تر و عمومی فکر تجاری از میهن پرستی ساخته شده در اطراف نمادهای درک انگلیسی, استثنایی – قهرمانان نظامی و آهنگ از مرده گذشته و سوار کردن مجسمه از یک نخست وزیر سابق.

سابق به نظر می رسد آنها در حال دفاع از فرهنگ خود را با در نظر گرفتن خشم آنها احساس و تبدیل آن به چیزی ملموس است. اما آنها خشونت آمیز اقلیت چند صد نفر در یک جمعیت حدود یک هزار نفر است.

برای بقیه آن را به اندازه کافی برای اشغال فضای با وجود ممنوعیت تجمع جمعی اجرا با توجه به کروناویروس و دفاع از آنچه آنها گمان فرهنگ خود در کنار پوشش داده شده تا بنای تاریخی به زمان جنگ PM – در حال حاضر بیشتر نمادی از انسان – آواز "وینستون چرچیل یکی از ما".tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن