Coronavirus BLM اعتراض تئوری های توطئه برخورد در Facebook و Twitter - CNET

تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی رخ داده در شهرستانها عمده در طول بیماری همه گیر. گتی ایماژ برای

توسط SALAMNEWWS در 9 تیر 1399
gettyimages-1218352622

تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی رخ داده در شهرستانها عمده در طول بیماری همه گیر.

گتی ایماژ
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

به عنوان اعتراض در مورد نژادی و بی عدالتی فوران میان coronavirus همه گیرتوطئه پردازان به سرعت در زمان به Facebook و توییتر به لینک دو رویداد.

در Facebook کاربران رسانه های اجتماعی گسترش تئوری توطئه که اعتراضات پلیس قتل جورج فلوید شد به معنای "شروع یک مسابقه جنگ برای تحمیل بیشتر مستند محدودیت" از آنجا که مردم شروع به دیدن از طریق کروناویروس "جعل." دیگران گفت: "نخبگان" ایجاد شده هر دو این بیماری همه گیر و تظاهرات برای کنترل شهروندان است.

برخی از کاربران توییتر نیز تبدیل به تئوری های توطئه است. آنها با اشاره به تصاویری از معترضان بسته بندی محکم هم به عنوان اثبات این بیماری همه گیر بود که دولت به دلیل جعل وجود ندارد فوری سنبله در موارد. دیگران تحت فشار قرار دادند و اطلاعات غلط است که مردم سیاه و سفید بودند سیستم ایمنی بدن به ویروس و یا توییتی که اجتماعی فاصله تا به حال به پایان رسید.

یک بیماری همه گیر اجتماعی اعتراضات و ستیز انتخابات ایجاد کرده اند به خصوص به چالش کشیدن محیط زیست برای Facebook, توییتر و دیگر شبکه های اجتماعی است. محتوای مدیران و واقعیت-چکرز در حال تلاش برای جلوگیری از گسترش آشکار در حالی که اطلاعات غلط به کاربران فضا به صدای نظرات خود را.

مشکل بدست knottier برای سیستم عامل آنلاین به غلط ادعا می کند در مورد هر دو بحران بهداشت و درمان و فلوید کشتن برخورد, ساخت محتوای اعتدال تصمیم گیری -- مالیات در بهترین شرایط-حتی سخت تر. شبکه های اجتماعی گفته اند که آنها را حذف coronavirus اطلاعات غلط است که می تواند سریع مضر رفتار مانند نوشیدن آب ژاول برای درمان بیماری و یا با استفاده از درمان اثبات نشده.

"این واقعا مانند یک طوفان کامل از اتفاقاتی که ما در اینجا آورده گفت:" یوجین Elie مدیر واقعیت-چک کردن وب سایت FactCheck.org که با شرکای Facebook. "من نمی تواند به یاد داشته باشید یک زمان که در آن ما تا به حال بسیاری از چیزهایی که در همان زمان که دعوت این توطئه الگوهای."

از 28 مه تا ژوئن 26, وجود داشته است 116,101 ذکر شده است که اشاره به هر دو coronavirus و تظاهرات به عنوان یک جعل با توجه به رسانه های هوش شرکت Zignal Labs که تجزیه و تحلیل داده ها از رسانه های اجتماعی و رسانه های خبری. بسیاری از این اشاره آمد از توییتر اما تئوری های توطئه نیز ظهور در ق. CNET نیز یافت می شود ده ها پست در Facebook, Instagram and Twitter که شامل ادعاهای دروغین در مورد هر دو coronavirus و زندگی ماده تظاهرات.

یک Facebook سخنگوی گفت: این شبکه اجتماعی در تلاش برای مبارزه با چنین اطلاعات غلط عبارتند از خودکار سیستم های تشخیص واقعیت-چک کردن و کاهش توزیع محتوا. او همچنین گفت: Facebook از بین بردن محتوایی که ناقض قوانین آن. این شرکت گفت: آن را پایین کشیده و صدها هزار نفر از پست های که حاوی مضر coronavirus اطلاعات غلط اما داده ها را شامل نمی شود پست های در مورد فلوید تظاهرات.

توییتر می افزاید: یک برچسب به توییت های حاوی coronavirus اطلاعات غلط از جمله ویروسی تئوری توطئه که 5G باعث coronavirus. کلیک کردن بر روی برچسب های هدایت کاربران به منابع معتبر. (این شرکت به شدت متکی بر خودکار فن آوری است که به اشتباه اعمال شده روی برچسب به واقع دقیق محتوا.) "تیم ما در حال حاضر در حال بررسی دیگر انواع محتوا و برچسب های اضافی توییتهایی به زودی" توییتر سخنگوی گفت.

در آوریل 1, توییتر گفت: آن را برداشته و بیش از 1100 گمراه کننده و مضر توییتهایی پس از شرکت نورد جدید راهنمایی در مارس 18 که منع محتوا است که می تواند به افزایش گسترش coronavirus. توییتر منتشر نشده هر شماره جدید از اعتراضات آغاز شد.

آنچه را تقویت تئوری های توطئه

گیج کننده -- و گاهی اوقات متناقض -- اظهارات مقامات سوخت آنلاین پچ پچ در مورد توطئه. برخی از کارشناسان بهداشت و سیاستمداران را تشویق شهروندان به اعتراض نژادی و بی عدالتی و گفت تعصب نیز به منزله یک تهدید سلامت. در همان زمان, آنها خواسته ایم معترضان به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله. محافظه کاران که با آن مواجه انتقاد برای اعتراض به مستند اقدامات به دلیل تلفات اقتصادی می تواند وزن بر سلامت روان را به نام این دو استاندارد.

به طور مشابه, پیام های مخلوط مورد اثربخشی ماسک برای جلوگیری از گسترش coronavirus کمک کرده اند خار شایعات. در اوایل بحران بهداشت و درمان به عنوان خط مقدم سلامت کارگران مواجه با کمبود دنده محافظ, مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و سازمان بهداشت جهانی گفت: مردم نیازی به پوشیدن ماسک مگر اینکه بیمار یا مراقبت از کسی که بیمار است. در حال حاضر هر دو سازمان را تشویق عموم مردم به پوشیدن پوشش صورت در هنگام بیرون رفتن.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Coronavirus مستند: چرا اجتماعی فاصله موجب صرفه جویی در زندگی

5:41

کلمه "جعل" شده و تقویت شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اگر شده است وجود دارد سردرگمی در مورد اینکه آیا او به نام coronavirus خود یک جعل است. واقعیت-چک کردن سایت Snopes گفت: تهمت استفاده از این اصطلاح برای اشاره به دموکراتها انتقاد خود را در مورد دولت در پاسخ به کوروناویروس.

آنلاین coronavirus تئوری های توطئه بالقوه به سلامت در جهان واقعی است. یک دانشگاه آکسفورد مطالعه نشان داد که مردم در انگلستان که باور coronavirus تئوری های توطئه هستند کمتر احتمال دارد به دنبال دولتی راهنمایی مانند ماندن در خانه با پوشیدن یک ماسک و یا نگه داشتن شش پا از هم جدا.

یوسف Uscinski یک دانشیار استاد علوم سیاسی در دانشگاه میامی که مطالعات تئوری های توطئه گفت: برخی از افراد دارای یک جهان بینی است که در آن رویدادها و شرایطی را محصول توطئه. آن را سخت به کسانی که مردم را به تغییر ذهن خود را.

"در تجربه من به نظر می رسد به این صورت که اگر چیزی را که از جهان بینی خود را و آن را نزدیک به قلب خود را, آنها در حال رفتن به رها کردن به راحتی" Uscinski گفت.

با هم تداخل دارند از ناآرامی های اجتماعی و بهداشت جهانی بحران ایجاد شده زمینه مناسبی را برای تئوری های توطئه است. رسانه های اجتماعی پست های پیوند این دو رویداد هشدار از تیره طرح برای کنترل جامعه مشترک استعاره در تئوری های توطئه است. در اواخر ماه مه هزاران نفر از Facebook کاربران به اشتراک گذاشته 1000 کلمه نوشته است که ادعا فلوید به قتل شد "صحنه" به تحریک "تنش های نژادی." پست پرسید: اگر آن را "تصادف صرف" که قتل اتفاق افتاده در طول شیوع بیماری است. سرهنگ باب Kroll رئیس پلیس فدراسیون مینیاپولیس گفت: FactCheck.org که هیچ چیز برگزار شد.

واقعیت-چکرز نیز افشا ادعا های دروغین که فلوید مرگ ثبت شد قبل از همه گیر. یکی دیگر از غلط Facebook پست ادعا کرد که سابق مطبوعاتی کاخ سفید در اتاق سارا هاکبی ساندرز توییتی وجود یک توطئه گر "الگو" در گیر و تظاهرات و همچنین حوادث دیگر. این صدای جیر جیر از جعلی ساندرز حساب کاربری در توییتر.

Facebook رویکرد در تضاد با توییتر

Facebook و Twitter را بر علیه قوانین ارسال coronavirus محتوا است که می تواند باعث آسیب و مانند تشویق مردم به چشم پوشی اجتماعی فاصله. هر دو شرکت به طور کلی تمایلی به حذف پست ها که حاوی اطلاعات غلط اما ادغام تئوری های توطئه در مورد کوروناویروس و تظاهرات به آنها راه گریز بیشتر به پایین مشکل ساز محتوا به دلیل پتانسیل برای آسیب برساند.

Facebook به نظر می رسد با در نظر گرفتن یک موضع سخت تر از توییتر وقتی که می آید به کروناویروس تئوری های توطئه است. مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت: تصمیم گیری در مورد کوروناویروس اطلاعات غلط هستند و نزدیک به "سیاه و سفید" از آنها برای مقاصد سیاسی اطلاعات غلط.

برای گرفتن ایده از کجا Facebook تساوی خط CNET نشان داد که شبکه های اجتماعی چندین پست که به نام هر دو coronavirus همه گیر و تظاهرات جعل. این پست به نظر می رسد در Facebook و Facebook متعلق به Instagram عکس های سرویس. در Instagram یک کاربر ارسال شده یک عکس از یک معترض با پوشیدن یک ماسک و برگزاری یک نشانه که می گوید "من نمی توانم نفس بکشم." در زیر این تصویر یک تصویر از ستاره بازحمت حرکت کردن کاپیتان Jean-Luc Picard انجام facepalm بالاتر از عنوان "برداشتن ماسک." این پست شامل هشتگ #coronavirushoax بود که به اندازه کافی به آن را دریافت yanked.

Facebook همچنین حذف دو پست دیگر که ادعا coronavirus و فلوید مرگ شد و مضر. شبکه های اجتماعی گفت: در آن زمان پست کردن چرا که آنها می تواند منجر به قریب الوقوع آسیب فیزیکی با منع مردم از درمان و یا از در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در برابر ویروس.

در توییتر به سادگی به tweeting که ویروس coronavirus جعل است کافی نیست برای این شرکت به جلو و پایین محتوا. توییتر گفت: آن را در نظر محتوا "قوی تفسیر و توطئه گر محتوا" نیست که ملاقات با آن نوار برای حذف. توییتر راهنمایی متحده است که به حذف ادعا می کند مانند "کروناویروس یک تقلب" باید "فراخوانی برای اقدام" مانند تشویق مردم برای جلوگیری از شستن دست های خود را.

توییتر را ترک کرده است تا توییتهایی که می گویند coronavirus دولت است جعل و یا این سوال که آیا coronavirus اثرات بودند. CNET نشان داد توییتر یک توییت ارسال شده در اوایل ماه ژوئن که گفت: فلوید مرگ در معرض "مزخرف & جعل از کوروناویروس" به دلیل نبود فوری سنبله در COVID-19 عفونت. توییتر چپ این پست.

این شرکت هر چند حذف یک صدای جیر جیر در مورد تظاهرات که شامل غلط ادعا می کنند که افراد سیاه و سفید سیستم ایمنی بدن به ویروس. آن را نیز پایین کشیده یک صدای جیر جیر است که تشویق مردم به ماسک خود را به دلیل تظاهرات نشان داده اند که "اجتماعی فاصله است."

چرا مردم ایجاد تئوری های توطئه

تئوری های توطئه که در حال گسترش آنلاین می تواند عواقب در جهان واقعی است. در سال 2016 یک کارولینای شمالی مرد شلیک تفنگ در واشنگتن, DC, پیتزا فروشی به نام ستاره دنباله دار پینگ پنگ در حالی که تحقیق در مورد یک افشا و خنثی تئوری توطئه شناخته شده به عنوان Pizzagate. نظریه پردازان توطئه این باورند که هیلاری کلینتون که نامزد ریاست جمهوری است که در سال در ارتباط بود به یک کودک-فیلم-قاچاق حلقه اجرا از رستوران.

این QAnon تئوری توطئه که شامل اتهام "دولت عمیق" توطئه علیه مغلوب ساختن پیشی جستن به خون به جهان واقعی است. QAnon طرفداران نشان داده اند تا در رئیس جمهور تظاهرات و یک مرد مسلح برگزار محاصره در سد هوور در تلاش برای به دست آوردن اسناد و مدارک QAnon پیروان این باور را افشا عمیق دولت است. تهمت نیز ترجمه یک QAnon برچسب به 82.4 میلیون پیروان.

کاترین Olmsted, یک استاد تاریخ در دانشگاه کالیفرنیا دیویس می آموزد که در کلاس های تئوری های توطئه گفت: انسان اغلب به دنبال الگوها و می خواهید برای دیدن اتصالات. در میان همه گیر و تظاهرات نژادی, عدالت, مردم ممکن است پیدا کردن آن را آسان تر به تئوری های توطئه نسبت به چهره واقعیت است.

"یکی از راه های که روانشناسان اجتماعی می گویند که مردم برای اتصال به شبکه از طریق تئوری های توطئه است و می توان آن را آرام تر برای پیدا کردن یک الگوی سپس به تایید جهان به عنوان آن است که امروز" Olmsted گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب