پلیس بریتانیا باید در پاسخ به نگرانی های جورج فلوید معترضان هشدار دیده بان

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط SALAMNEWWS در 16 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

پلیس بریتانیا باید پاسخ به "واقعی و رو به رشد نگرانی" در مورد نژاد پرستی در درون صفوف خود یک دیده بان است که از ادامه تظاهرات در سراسر انگلستان در پی قتل جورج فلوید در ایالات متحده است.

مدیر کل دفتر مستقل برای پلیس انجام (IOPC) که به بررسی مرگ در دوران بازداشت در انگلستان و ولز و اتهامات خشونت پلیس و فساد خواست افسران به گوش دادن به جامعه است.

مایکل Lockwood نیز برجسته مسائل در پلیس بودند که به طور نامتناسبی اقلیت های قومی از جمله استفاده از اسلحه تیزر توقف-و-جستجو در قدرت و در هفته های اخیر جریمه برای نقض coronavirus مستند.

هزاران نفر از معترضان به خیابان آمده اند در سراسر انگلستان به اعتراض آقای فلوید مرگ و گسترده تر نژادپرستی به عنوان بخشی از زندگی مهم جنبش است.

پس از یک تظاهرات مسالمت آمیز در هاید پارک در روز چهارشنبه که در آن جنگ ستارگان بازیگر John Boyega بود در میان کسانی که به صحبت می کنند و تعداد کمی از تظاهرکنندگان با پلیس درگیر شدند خارج خیابان داونینگ.

فیلم نشان داد اشیاء از جمله نشانه ها و ترافیک موجود بودن پرتاب پلیس ساعت بعد از پلیس متروپولیتن افسران "با در نظر گرفتن زانو" در یک همبستگی.

یک خبرنگار تلویزیون استرالیا فیلم برداری شده بود خود را رها کردن پخش زنده به فرار او به عنوان شفاهی مورد آزار قرار گرفته و تعقیب می کردند.

نوشتن در مستقلآقای Lockwood گفت که "بحث را گسترده تر خدمات پلیس به گوش دادن و پاسخ به نگرانی های مطرح شده".

"در حال حاضر و جوامع در انگلستان بیان واقعی و رو به رشد نگرانی ها در مورد رابطه," او اضافه شده است.

"تنها دو هفته پیش ما برجسته جامعه افزایش نگرانی ها در مورد استفاده از تیزر.

"ما همچنین شنیدن نگرانی در مورد توقف و جستجو و اخیرا جریمه صادر شده در مستند بودن نامتناسب به مردم سیاه و سفید.

"باید تحقیقات بیشتری برای درک مسائل مستقیم و همچنین به عنوان تضمین و موشکافی در اطراف تاکتیک های مانند استفاده از زور و متوقف کردن و جستجو."

استرالیا خدمه تلویزیون حمله معترضان زنده در هوا در لندن

در ماه مارس 2019 و 16 درصد از پلیس استفاده-از-نیروی حوادث در انگلستان و ولز بودند و در برابر مردم سیاه و سفید که فقط 3.3 درصد از جمعیت.

سیاه از افراد دخیل در 25 درصد از پلیس سلاح گرم حوادث و پنجم از "کمتر سلاح های کشنده" حوادث از جمله اسلحه تیزر.

با توجه به تجزیه و تحلیل از آمار رسمی توسط استنطاق خیریه وجود داشته است 1,741 مرگ و میر در بازداشت پلیس یا پس از تماس با ماموران در انگلستان و ولز از سال 1990 است.

از کسانی که درگذشت 14 درصد شد سیاه و اقلیت های قومی است که متناسب با جمعیت در سرشماری سال 2011.

"با این حال, بام نفر به طور نامتناسبی به عنوان یک نتیجه از استفاده از زور و یا خویشتن داری توسط پلیس, بالا بردن سوالات جدی نژادپرستی نهادی به عنوان یک عامل کمک کننده در مرگ" گزارش استنطاق گفت.

آقای فلوید درگذشت و پس از یک افسر سفید برگزار شد او را با فشار دادن یک زانو را به گردن او در مینیاپولیس در 25 مه جرقه روز اعتراض در آمریکا که تشدید به شورش و غارت در برخی از شهرستانها.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فشرده است دولت استانداران را به یک قوی تر رویکرد در برابر معترضان باعث صریح سیاسی مقاومت از جمله از سابق وزیر دفاع جیمز Mattis.

بوریس جانسون گفت که او "بیمار" برای دیدن آنچه که اتفاق افتاده است به آقای فلوید, در حالی که پلیس بریتانیا رهبران با صدور یک بیانیه مشترک گفتند که "ایستادگی در کنار تمام کسانی که در سراسر جهان که در حال هراس و وحشت".

آقای Lockwood گفت که انگلیس دارای یک "قوی و بسیار متفاوت از سیستم پلیس پاسخگویی به آن در ایالات متحده" است که باید معادل ملی بدن است که به طور مستقل به بررسی مرگ و میر ناشی از افسران.

"این است که یک سیستم کامل و هنوز هم وجود دارد اتاق های زیادی برای بهبود, اما از آن است که یک سیستم مبتنی بر مستقل نظارت و پاسخگویی و یادگیری," او اضافه شده است.

"هنگامی که کسی به طور جدی مجروح وجود دارد و یا مرگ پس پلیس تماس IOPC بررسی خواهد شد. آن است که از اهمیت حیاتی است که ما تجزیه و تحلیل شرایط هر و شناسایی اگر درس را یاد گرفتیم امیدواریم که ما می تواند به جلوگیری از آینده مرگ و میر ناشی از اتفاق می افتد."

این IOPC که قبلا مستقل پلیس شکایت کمیسیون اروپا راه اندازی شد پس از پرس و جو به قتل نژادپرستانه نوجوان سیاه استفان لارنس و راه آن مورد بررسی قرار گرفت.

در سال 1999 از Macpherson گزارش به این نتیجه رسیدند که نژادپرستی نهادی وجود داشته است: "هر دو در پلیس شهری و سایر خدمات پلیس و دیگر نهادهای سراسر کشور".

آقای Lockwood گفت: پیشرفت حاصل شده در پلیس عمل سیاست و آموزش اما بود که "بیشتر".

"تعهد ما همچنان به کار با کسانی که به اشتراک گذاشتن یک تمایل مشترک به صورت سیستمیک و فرهنگی تغییر پس ما را تکرار اشتباهات گذشته" او اضافه شده است.

در یک بیانیه مشترک, انگلیسی, پلیس رهبران قبلا قول داد به "مقابله با تعصب و نژادپرستی یا تبعیض در هر کجا که ما آن را پیدا کنید".

معترضان در میدان ترافالگار در آخر هفته گذشته (ایسنا)

رهبران ملی روسای پلیس' شورای دانشکده پلیس و پلیس Superintendents' Association گفت: آنها "وحشت" توسط آقای فلوید مرگ و خواهان عدالت است.

"رابطه بین پلیس و مردم در انگلستان قوی است اما همیشه وجود دارد بیشتر به آنها اضافه شده است. "افسران و کارکنان در حال کار برای تقویت این روابط و نگرانی."

دانشکده پلیس که بدن حرفه ای برای نیروهای در انگلستان و ولز داده شده آموزش به پلیس آمریکا در گذشته است.

وجود دارد نصب خواستار دولت بریتانیا برای جلوگیری از فروش از انگلستان-ساخته شده teargas لاستیک گلوله و ضد شورش با سپر پلیس آمریکا در میان اتهام خشونت علیه معترضان.

مینیاپولیس راه اندازی شد برای برگزاری یک موقعیت احساسی یادبود آقای فلوید روز پنج شنبه پس از تظاهرات پناهندگان در جای دیگر دنبال اتهامات چهار افسر پلیس دخیل در این قتل است.

خدمات بیشتر برای آقای فلوید به کشش در سراسر شش روز و سه ایالت آمریکا با یک مراسم برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب