ریک Zamperin: بازگشت به بازی در طول COVID-19 همه گیر می تواند انجام شود

هیچ کس گفت: آن را آسان خواهد بود و آمریکای شمالی عمده ورزش حرفه ای لیگ قطعا پیدا کردن که از آنها به عنوان تلاش

توسط SALAMNEWWS در 26 خرداد 1399

هیچ کس گفت: آن را آسان خواهد بود و آمریکای شمالی عمده ورزش حرفه ای لیگ قطعا پیدا کردن که از آنها به عنوان تلاش برای طرح خود را مربوطه بازگشت-به-بازی, برنامه های میان COVID-19 بیماری همه گیر.

لیگ ملی هاکی خواهد شد بنا به گزارش انتخاب آن دو hub شهرستانها که در خانه 24 حذفی تیم با 22 ژوئن است و اختصاص 10 جولای برای شروع از اردوگاه های آموزشی.

اما با کانادا و امریکا مرز بسته شدن غیر ضروری سفر کشش به اواسط تا اواخر ماه جولای بعید است NHL قادر خواهد بود برای انتخاب تورنتو ادمونتون یا ونکوور (تنها شهرهای کانادا در نظر گرفته شده) برای تبدیل شدن به دیگر hub.

ادامه مطلب: 'ما باید انجام آنچه که ما باید انجام دهیم': NHLers اندیشیدن بازی بدون نیاز به طرفداران در میان COVID-19

NBA تایید کرده است در پایان فصل طرح را 22 تیم در بازی های مجازی حباب در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در جهان دیزنی در فلوریدا اما در زوم کنفرانس که شامل حدود 80 بازیکن در شب جمعه و برخی از آنها را بیان رزرو در مورد بازگشت به دادگاه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان در ارتباط هستند و هنوز هم در همان صفحه که آن را می آید به برنامه ریزی برای شروع معلق 2020 فصل به طوری که MLBPA گفت: لیگ در روز شنبه که هرگونه مذاکرات هستند "بیهوده است."

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

لیگ برتر فوتبال هفته گذشته اعلام کرد که آن را به عمل در ماه ژوئیه با یک جام جهانی به سبک مسابقات در دیزنی جهان در حالی که کانادا لیگ برتر امیدوار است به دنبال MLS' سرب و برگزاری گرد رابین سبک مسابقات زمانی در اواسط ماه جولای.

Reliving تورنتو رپتورز 2019 NBA قهرمانی پیروزی
Reliving تورنتو رپتورز 2019 NBA قهرمانی پیروزی

در لیگ فوتبال کانادا گفته است که آن به احتمال زیاد بازگشت-به-بازی بازی سناریو به احتمال زیاد نمی خواهد شروع حداقل تا سپتامبر اگر در همه, حتی اگر یک انتخاب تعدادی از بازیکنان هستند که مجاز به بازگشت به خانه خود ورزشگاه را به آموزش.

PGA Tour و نسکار تا کنون به رهبری راه را در آمریکای شمالی با بازگشت به بازی بدون فن و شیوه ای امن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

گلف roared بازگشت به زندگی این آخر هفته در چارلز شواب چالش در تگزاس در حالی که نسکار مدار شده است زمزمه همراه برای چند هفته در حال حاضر.

عمده ورزشی لیگ باید یک راه طولانی برای رفتن اما آنها باید آرامش در این واقعیت است که آن می تواند انجام شود.

ریک Zamperin است, معاون برنامه, اخبار و ارشد, مدیر ورزشی در اخبار جهانی رادیو 900 CHML.

مشاهده link "

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de