محققان شناسایی اثر Cummings' تاثر اعتماد عمومی در دولت در هنگام قفل کردن

اداره کردن قفل شکنی دستیار برتر بوریس جانسون برای اعتماد مردم به دولت در جریان پاندمی کوروناویروس ،پیامدهای من

توسط SALAMNEWWS در 17 مرداد 1399

اداره کردن قفل شکنی دستیار برتر بوریس جانسون برای اعتماد مردم به دولت در جریان پاندمی کوروناویروس ،پیامدهای منفی و باطولی داشته است.

نویسندگان یک مطالعه منتشر شده Lancet در مجله پزشکی لانست یک "اثر دومینیک کامینگز" را شناسایی کردند که نشان می دهد کاهش آشکار اعتماد عمومی به دولت در 22 ماه مه هنگامی که داستان شکست، با اعتماد ادامه به سقوط شدید در روزهای بعد است.

نتیجه تحقیقات نشان می دهد که سفر آقای کامینگز به قلعه بارنارد ممکن است انطباق با قفل را کاهش داده باشد: دانشمندان رفتاری می گویند اعتماد به دست زدن دولت در تضمین انطباق داوطلبانه با قوانین قفل و دور شدن اجتماعی کلیدی است.

پژوهش تجزیه و تحلیل داده ها از UCL Covid -19 مطالعه اجتماعی ، که در بیش از 220،000 نتایج نظرسنجی از بیش از 40،000 نفر بین 24 آوریل و 11 ژوئن نگاه کرد.

مطالعه، که توسط بنیاد نوفیلد با حمایت اضافی از Wellcome و دولت خود بریتانیا تحقیقات و نوآوری (UKRI) آژانس تامین مالی شده است، نشان می دهد که اعتماد عمومی هرگز از امتناع آقای جانسون از اخراج آقای کامینگز بهبود نیافتند.

نویسنده اصلی این مطالعه، دکتر دیزی فانکورت (UCL اپیدمیولوژی و مراقبت های بهداشتی)، گفت: "اعتماد عمومی به توانایی دولت برای مدیریت همه گیر بسیار مهم است به عنوان آن را زمینه نگرش ها و رفتارهای عمومی در یک زمان پرمبهم برای سلامت عمومی است.

در طول قفل نشان داده شده است که چگونه اعتماد به نفس عمومی نزدیک به اطلاعیه های دولتی در Covid-19 مربوط می شود، با افزایش اولیه به عنوان قفل در آمد، و به دنبال آن کاهش پس از 10 مه به عنوان دولت اعلام کرد آن را شروع به بازکردن جامعه است. سپس داده ها نشان می دهد که یک افزایش و حتی افزایش کمی اعتماد به نفس عمومی در دو هفته پس از آن، اما حوادث Cummings کاهش ناگهانی دیگری به دنبال داشت.

"اعتماد به تصمیمات و اقدامات دولت مربوط به مدیریت Covid-19 یک چالش بزرگ در سطح جهان است و این داده ها پیامدهای منفی و باطولی را نشان می دهد که تصمیمات سیاسی می توانند برای اعتماد عمومی و خطرات ی که به رفتارها می دهند داشته باشد."

ماه گذشته کارشناسان علوم رفتاری در کمیته مستقل Sage هشدار داد که نمونه های بالا از افراد نزدیک به دولت شکستن قوانین کاهش انطباق در میان گسترده تر مردم است.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن