رجینا مشاوران در نظر گرفتن مالش بدن ایجاد مقررات شنبه

طولانی بحث تصمیم به تنظیم "مالش بدن موسسات" در رجاینا تنظیم شده است را یک گام به جلو این جمعه.رجینا کمیته اجرا

توسط SALAMNEWWS در 13 مرداد 1399

طولانی بحث تصمیم به تنظیم "مالش بدن موسسات" در رجاینا تنظیم شده است را یک گام به جلو این جمعه.

رجینا کمیته اجرایی (EC) است که به در نظر گرفتن یک گزارش ترسیم تعدادی از گزینه های برای ایجاد برنامه صدور مجوز برای این صنعت است.

در این گزارش که تحت فشار قرار دادند تا چهارشنبه جلسه پس از ژوئیه EC جمع آوری شد موکول توصیه می کند صدور مجوز موسسات, اما نه کارگران و الزامی مجاز ساعات کار کارکنان واجد شرایط و معیارهای سلامت و ایمنی مورد نیاز است.

ادامه مطلب: مالش بدن سرو به طور محدود به مناطق صنعتی در رجاینا

تحت برنامه پیشنهادی بدن, مالش استقرار (BRE) صاحبان امر نیاز به درخواست برای یک BRE مجوز سالانه است.

برنامه های کاربردی که نیاز به گواهی تایید از رجینا پلیس خدمات است که شامل یک رکورد ورود جنایی و "تحقیق کامل به متقاضی مناسب برای BRE مجوز" با توجه به گزارش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

علاوه بر این صاحبان امر نیاز به اثبات کارگران خود را با مجموعه ای از معیارهای است که عبارتند از اینکه از نظر قانونی مجاز به کار در کانادا بودن 18 ساله یا مسن تر و با اتمام یک BRE برنامه آموزش و پرورش.

آموزش برنامه نیاز به تکمیل هر دو کارگران و صاحبان سالانه است. این امر می تواند توسعه یافته در کنار یک سازمان مانند رجینا تجاوز جنسی مرکز شامل موضوعاتی مانند خطرات ناشی از قاچاق انسان, مصرف بیش از حد آگاهی اولیه سلامت جنسی و چگونگی خروج این صنعت است.

دولت همچنین توصیه می شود که مشتریان ارائه دولت صادر ID اثبات سن و هویت.

در زیر توصیه های BREs اجازه داده نمی شود به این عمل بین 2 صبح و 10 صبح

این برنامه خواهد آمد در هزینه به مالیات دهندگان در هنگام صدور مجوز افسر رجینا خدمات پلیس و آموزش هزینه ها در نظر گرفته شود.

دولت تخمین می زند که برای پنج BRE مکان های این برنامه خواهد بود هزینه شهر $52,287 در هر سال است. برای 20 مکان آنها تخمین می زنند این شهر خواهد پرداخت $115,000 سالانه است.

آنها می گویند وجود دارد خواهد بود حداقل هزینه بازیابی از طریق BRE هزینه های صدور مجوز.

ادامه مطلب: مالش بدن سرو می شود 1 بلوک از خانواده پسند مکان در رجاینا

شورای شهر اول رای به نفع تنظیم این موسسات به عنوان مخالف به ممنوعیت آنها در سپتامبر گذشته.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در ماه دسامبر شورای رای دادند اجازه مالش بدن موسسات تنها در بخش رجینا با صنعتی ى و در ماه ژانویه به تصویب شورای یک بلوک حداقل جدایی و فاصله بین موسسات و فهرستی طولانی از خانواده پسند مکان.

در تهیه این گزارش قبل از EC جمعه شهر دولت نگاه در صدور مجوز برنامه در شهرهای دیگر برگزار نامزدی عمومی جلسات و ملاقات با ذینفعان این رجینا خدمات پلیس و جامعه بهره گرفتند.

در این گزارش آمده است که برنامه پیشنهادی توسعه داده شد به "تمرکز بر ایمنی و کاهش آسیب برای کارگران اپراتورها و مشتریان خود را و به حداقل رساندن جامعه آزار دهنده در حالی که حفاظت از یکپارچگی شهر محله مسکونی."

ادامه مطلب: بودجه فدرال می افتد کوتاه از نیاز به ضد قاچاق انسان برنامه: LAWC

این گزارش همچنین فراهم می کند گزینه ای برای صدور مجوز کارگران هر چند این گزینه توصیه نمی شود به عنوان نگرانی های حریم خصوصی مطرح شد در مورد نام ظاهر می شود در صدور مجوز اسناد و مدارک در طول روند تعامل.

اگر مشاوران تصمیم صدور مجوز کارگران یک مسیر ارزش گرفتن دولت توصیه می کند که نیاز به کارگران به ارائه مدرک و سن و واجد شرایط برای کار در کانادا گواهی تایید از رجینا خدمات پلیس و صدور مجوز هزینه از $100.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن