MWC 2021 برنامه ریزی مجدد برای ماه ژوئن به ادعا با COVID - 19 نگرانی - CNET

MWC برجسته ای از تقویم فناوری است.Matthias Oesterle / کوربیس از طریق گتی تصاویر کنگره جهانی موبایل بزرگترین ن

توسط SALAMNEWWS در 2 مهر 1399
gettyimages-527013016

MWC برجسته ای از تقویم فناوری است.

Matthias Oesterle / کوربیس از طریق گتی تصاویر

کنگره جهانی موبایل بزرگترین نمایش تلفن همراه جهان است که هر سال در بارسلون اسپانیا برگزار می شود -- هر سال به جز امسال، این طور است. نمایش امسال که قرار بود در اواخر فوریه ۲۰۲۰ برگزار شود، یکی از اولین to be canceled رویدادهای بزرگ فناوری بود که به دلیل همه گیر شدن کروناویروس لغو شد.

با COVID-19 هنوز در سراسر جهان در گردش است، برگزارکنندگان این نمایش اکنون تصمیم گرفته اند به جای تاریخ های معمول فوریه، آن را بی خطر بازی کنند و این نمایش را برای ژوئن آینده برنامه ریزی کنند. GSMA روز سه شنبه در اطلاعيه ای اعلام کرد اين نمايش بين ماه ژوئن برگزار خواهد شد. 28 و جولاي . 1. یک رویداد کوچکتر، مبتنی بر چین، MWC شانگهای نیز منتقل شده است تا در ماه فوریه برگزار می شود.

ماتس گرانرید، مدیر کل GSMA در بیانیه ای گفت: "با چشم انداز جهانی به طور مداوم در حال تغییر و به دنبال مشورت با هیئت مدیره و عضویت ما و غرفه داران برتر ما، ما تصمیم دقیق به برنامه ریزی مجدد MWC21 شانگهای در ماه فوریه، و MWC21 بارسلونا در ماه ژوئن گرفته شده است." "سلامت و ایمنی غرفه داران، شرکت کنندگان، کارکنان و مردم بارسلونا از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است."

MWC به عنوان سکویی برای بسیاری از شرکت های بزرگ فناوری از جمله ال جی، سامسونگ و هوآوی برای نشان دادن آخرین دستگاه های پرچمدار خود و همچنین برای رهبران صنعت مانند کوالکام، اریکسون و حامل های بزرگ تلفن همراه برای بحث و اعلام آخرین تحولات در 5G عمل می کند.

MWC 2020 تنها اولین رویداد فن آوری در سال جاری بود که توسط همه گیر جهانی مختل شد، که اکثریت شرکت های فن آوری را مجبور به برگزاری رویدادهای راه اندازی آنلاین و کنفرانس های توسعه دهنده مجازی به جای جمع آوری مردم در یک مکان به عنوان آنها معمولا. یک استثنا IFA بود که طبق معمول در برلین صورت گرفت، اما با کاهش تعداد بازدید کنندگان و یک جزء مجازی به مردم اجازه شرکت از خانه را می داد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de