پلیس ناظر به بررسی 'get off my گردن از دستگیری در لندن

اسکاتلندیارد به مراجعه خود به پلیس ناظر به بررسی فیلم از دو افسر بودند که دیده می شود با زور و اجبار نگه داشتن

توسط SALAMNEWWS در 27 تیر 1399

اسکاتلندیارد به مراجعه خود به پلیس ناظر به بررسی فیلم از دو افسر بودند که دیده می شود با زور و اجبار نگه داشتن یک مرد بر روی زمین به عنوان او فریاد زد و آنها را به "خاموش گردن من".

یک ویدیو ارسال شده در رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه شب نشان داد دو شهری ماموران پلیس از برگزاری یک مرد سیاه و سفید در دستبند پایین در پیاده رو.

به زور گفت: آن را به نام مبارزه در Isledon جاده, Islington در حدود 6.30 بعد از ظهر روز سهشنبه زمانی که فیلم برداری شده بود. آنها بازداشت یک مرد در صحنه ظن affray و در اختیار داشتن سلاح توهین آمیز گفت: نیروی.

در شروع این کلیپ یکی از افسران به نظر می رسد با استفاده از زانو خود را به تکیه بر این گمان را گردن با یک دست بر روی سر خود را.

مظنون شنیده می شود فریاد می زدند: "دست از من... دست از سر من گردن من نیست هیچ کار اشتباهی انجام داده دریافت کردن گردن من است."

همان افسر شنیده است درخواست مرد روی زمین: "آیا شما با رفتن به رفتار خودتان است؟" او می گوید که مظنون به "اقامت کردن".

این افسر پس از آن می ایستد و دستور جمعیت کوچکی از مردم جمع آوری شاهد این صحنه به "حرکت". این افسر دوم تلاش برای حفظ گمان دروغ گفتن بر روی زمین اما در نهایت اجازه می دهد تا او بنشیند در حالی که هنوز بسر برده است.

این ویدئو را به اشتراک گذاشته شد توسط خواهر و برادر از یکی از شاهدان که فیلم برداری این حادثه. آنها در صدای جیر جیر گفت: "کاملا منزجر کننده که در این ویدیو شاهد خشونت پلیس و آنها را دو زانو بر این مرد را گردن.

"او است که به وضوح یک تهدید است و در کافهای."

این مرد بازداشت شده و بازداشت در صحنه باقی می ماند و در بازداشت پلیس به سوالات ادامه اسکاتلندیارد گفت.

در این ویدئو می آید در پی تظاهرات علیه نظام نژادپرستی و خشونت پلیس برانگیخته و با کشتن جورج فلوید در ایالات متحده در ماه مه. فلوید درگذشت پس از دستگیری که در آن یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است. فیلم دستگیری او نشان داد نفس نفس زدن برای هوا و گریه "من نمی توانم نفس بکشم".

پلیس شهری اذعان فیلم Islington بازداشت "به نظر می رسد بسیار مورد".

"ما آگاه هستند از یک ویدیو نشان دادن بخشی از این گسترده تر حادثه که در آن دو افسر را بازداشت مرد بر روی زمین و قدردانی از این به نظر می رسد بسیار مورد گفت:" نیروی, در بیانیه ای.

"این فیلم مشاهده شده است همراه با بدن پوشیده فیلم از افسران که با حضور. هر دو افسران درگیر را نیز ارائه نماید.

"افسران اولیه برای تعامل با انسان و حوادثی که منجر به او بازداشت شده اند مورد بررسی قرار گرفت. افسران ما انجام وظیفه خود را به صورت روزانه در سراسر لندن در اغلب شرایط دشوار است. که در آن نیروی استفاده می شود, افسران باید قادر به توجیه این را به عنوان حلال متناسب و لازم است.

"افسران ما درک کنند که اقدامات آنها خواهد بود scrutinised به عنوان آنها در مورد کار خود و چیزی که حق آنها را به حساب که در آن مناسب است.

"به این مناسبت ما تصمیم به ارجاع این حادثه به مستقل اداره پلیس انجام (IOPC)."

شهردار لندن صادق خان استقبال ملاقات ارجاع این حادثه به IOPC خواستار آن را "ناراحت کننده".

"من مشتاقانه منتظر سریع و کامل تحقیقات مستقل با تمام تصمیمات اتخاذ شده," او گفت: در یک صدای جیر جیر. "این بسیار مهم ما خدمات پلیس همچنان به کسب اعتماد از جوامع آن را در خدمت."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب