پول بیشتری به مدارس در حومه برگ نسبت به مناطق فقیرتر تحویل داده شود، وزیر به

اعتراف می کند روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را

توسط SALAMNEWWS در 18 مرداد 1399
اعتراف می کند

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

پول نقد بیشتر به مدارس "در حومه برگ" نسبت به مناطق فقیرتر تحت قوانین بودجه جدید، یک وزیر دولت پذیرفته است.

نیک گیب تحلیل بسیار انتقادی موسسه سیاست گذاری آموزش و پرورش (EPI) را قبول کرد که متوجه شد که افزایش هزینه های سال آینده مدارس در بخش های مدبر را مساعد می کند.

وزیر مدارس از این تصمیم بر این اساس دفاع کرد که در برخی مناطق خارج از شهرهای بزرگ انگلستان در حال اصلاح «بودجه کم مالی تاریخی» بود.

اما، در مورد برندگان، هنگامی که 7.1bn اضافی بیش از چهار سال تحویل داده شده، او اذعان کرد: "آنها ممکن است به خوبی در حومه برگ باشد."

هدف این بود که "سطح بالا بودجه"، برای اطمینان از هر مدرسه ابتدایی دریافت حداقل 4،000 پوند برای هر دانش آموز، با 5،150 پوند در هر طبقه سر در ثانیه است.

آقای گیب به رادیو ۴ بی بی سی گفت: «این به این معنی است که مدارس ی که از لحاظ تاریخی بودجه کم شده اند، افزایش بیشتری نسبت به مدارسی که در گذشته به خوبی تامین مالی شده اند، به دست می دهد»

ورود به عنوان وزیر وعده داد "قوانین بهداشت" در اتوبوس های جدید به معرفی برای کمک به بازگشت کامل به مدارس در پاییز است.

مردمک بالای ۱۱ سال انتظار می رود که ماسک بپوشند، او گفت، با وجود اینکه وقتی به کلاس های درس خود می رسن، لازم نیست که این کار را انجام بدند.

اقدامات دیگر مانند حباب های مردمک، افزایش بهداشت دست و استراحت ناهار سردرگم خواهد بود در محل برای نگه داشتن دانش آموزان از فاصله و در ساختمان مدرسه.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب