ضرب و شتم گرما: پنج طرفداران شخصی برای 8 دلار یا کمتر - CNET

معامله صرفه جویی قيمت تهویه مطبوع هر تابستان مشکل گرما را حل نمی کند. گاهی اوقات شما فقط نیاز به فن به فشا

توسط SALAMNEWWS در 18 مرداد 1399

معامله

صرفه جویی

قيمت

تهویه مطبوع هر تابستان مشکل گرما را حل نمی کند. گاهی اوقات شما فقط نیاز به فن به فشار برخی از هوا گذشته شما, چه آن را در حالی که شما در میز خود نشسته, سالن بر روی مبلی و یا سرگردان در اطراف خارج sweltering زیر آفتاب عصبانی. ممکن است یک فن شخصی فقط بلیط باشد؛ شما می توانید یکی با باتری قابل شارژ خود را و یا که USB- قدرت، و آنها به طور کلی همیشه اجرا 20 دلار یا کمتر است. خوب، به لطف معجزه تخفیف، من موفق به جمع کردن کمتر از چهار طرفداران شخصی که هزینه 8 دلار یا کمتر.

EasyAcc

این فن میز 5 اینچی در برنز به پایان رسید و در واقع نوعی شایان ستایش است، یادآور فن طبقه به سبک قدیمی اما برای خانه عروسک اندازه. این آستین سیلیکونی nonslip در پا، USB -شده است (بدون باتری) ، و دارای دو سرعت فن. شما می توانید آن را کج یا زاویه به هوا در هر جهت منفجر.

قیمت معمول 20 دلار است، اما به طور خودکار در پرداخت به 8 دلار کاهش می یابد -- هیچ کد یا کوپن مورد نیاز است.

فونم

فن گردنبند Funme ویژگی های باتری 2600 میلی اهمی است که می تواند برای تا زمانی که 12 ساعت در پایین ترین خود را از سه سرعت اجرا (اما شماره گیری آن را تا سرعت بالا و زمان اجرا قطره به 3 ساعت). در 4 تا 6 ساعت از طریق USB شارژ می شود. هنگامی که به دور گردن آویزان می شود، فن می تواند تا 180 درجه زاویه دار شود بنابراین شما می توانید آن را موقعیت دهید تا هوا را در سراسر صورت خود منفجر کنید دقیقا همان طور که شما ترجیح می دهید -- و یا به جای آن از آن به عنوان فن میز استفاده کنید. وزن آن ۴/۴ اونس است.

معمولا قیمت آن 13 دلار است، شما می توانید فن برای 6.47 دلار دریافت کنید زمانی که شما درخواست کد 3URYH4BC در پرداخت.

Lecone

فن گردنبند لکونه دور گردنشما آویزان است و تیغه ها در حالتی نصب می شود که شکلی شبیه تیرک است. وزن آن حدود ۴/۳ اونس است و زاویه تیغه ها کاملاً قابل تنظیم است. همچنین می توانید آن را در بیاوروازید و از آن به عنوان فن میز نیز استفاده کنید. در هر صورت، شما در پایین ترین سرعت سه فن حدود 7 ساعت زمان اجرا دریافت خواهید کرد.

فن فروش 13 دلار اما اگر شما اعمال کوپن در صفحه محصول و کد تخفیف 98TQ6QAB در چک اوت، آن را در حال حاضر به فروش 6.59 $ است.

-گافيلد

این فن USB-desktop دارای پورت Micro-USB در پشت برای قدرت و دستگیره ای در جلو است که به جای ارائه فقط دو یا سه سرعت، هموار سرعت فن و چرخش متفاوت است، از ایجاد نسیم قوی دمیدن به سمت شما به تغییر جهت جریان هوا و کشیدن هوای گرم به دور از شما.

هیچ کد مورد نیاز است -- این فن در حال حاضر به پایین ترین قیمت خود را تا کنون مشخص شده است: 8 دلار از قیمت اصلی 19 دلار.


تیم معامله CNET وب را برای معاملات بزرگ در محصولات فن آوری و خیلی بیشتر از آن را می خواهد. خرید های بزرگ تر در صفحه معاملات CNET و بررسی صفحه کوپن CNET ما برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید، خارج از بازار، آمازون و بیشتر. پرسش در مورد وبلاگ ارزان اسکیت؟ یافتن پاسخ ها در صفحه پرسش و پاسخ ما.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن