WWE پول در بانک 2020: شروع زمان, چگونه به سازمان دیده بان کامل کارت و WWE Network - CNET

پول در بانک 2020 نمی خواهد شبیه به این WWE WWE پول در بانک pay-per-view حوادث معمولا هیجان انگیز و عالی است.

توسط SALAMNEWWS در 22 اردیبهشت 1399
309-mitb-06172018kk-12714-822e4db189952658455bc16ce65e9c66

پول در بانک 2020 نمی خواهد شبیه به این

WWE

WWE پول در بانک pay-per-view حوادث معمولا هیجان انگیز و عالی است. این سال را نشان می دهد می تواند یک قطار خراب است.

به جای آن از حد معمول بازی نردبان با نیم دوجین بدن تکاپوی به unclip یک کیف آویز بالای حلقه در مقابل یک بسته بندی شده عرصه این سال بچه ها و دهید صعود خواهد کرد, WWE به دفتر مرکزی شرکت به بازیابی خود موارد. همانطور که در آنها شروع می شود در طبقه همکف و مسابقه به بالا که در آن احتمالا وجود خواهد داشت یک حلقه (اما چه کسی می داند). چه چیزی بیشتر زنان و مردان مسابقات اتفاق می افتد در همان زمان.

بنابراین من می خواهم گفت. یک قطار خراب است.

اما اگر مسابقات ما آموخت هر چیزی, آن است که, در این زمان های عجیب و غریب, WWE حواس پرت ایده ها در واقع می تواند تبدیل به بزرگ. این Boneyard و کرم شب تاب خانه سرگرم کننده مسابقات که صدا ناله القا بر روی کاغذ بودند برجسته از رسلمنیا شب 1 و 2 شب بود. به طوری که حتی می داند که دیگر ؟

در جای دیگر ست رولینز داغ کردن دست به کوین اونز در " شیدایی گرفتن یک شات در درو مک اینتایر به WWE Championship. کشتی منطق است. براون Strowman خود دفاع خواهد کرد جهانی قهرمانی برابر سابق, دوست/فرقه رهبر بری وایات. Bayley دفاع خواهد کرد او SmackDown زنان قهرمانی اما بکی لینچ است که هیچ جا یافت می شود بر روی کارت.

روشن نیست اگر کل کارت را در محل دفتر مرکزی شرکت و یا فقط پول در بانک منطبق است. استاندارد حملات می تواند نشأت گرفته از WWE عملکرد مرکز با شرکت های اخیر مسابقات Raw و SmackDown را نشان می دهد.

زمان شروع

پول در بانک می گیرد در WWE را در استمفورد ایالت کانکتیکات ستاد در یکشنبه, مه 10. اصلی کارت شروع می شود هر دو روز در 7 p. m. ET/4 p. m. PT. اگر شما از WWE Network مشترک -- در $9.99 یک ماه اما رایگان برای یک ماه برای مشترکین جدید -- شما می توانید watch WWE Money in the Bank live به صورت رایگان. در غیر این صورت شما نیاز به تماس خود را محلی ارائه دهنده کابل.

بینندگان در انگلستان را مجبور به ماندن تا دیر وقت برای تماشای پول در بانک به عنوان نشان می دهد شروع می شود نیمه شب یکشنبه زمان انگلستان. پول در بانک شروع می شود برای استرالیایی ها در ساعت 9 صبح AEST در روز دوشنبه.

کارت بازی

  • WWE Championship match: درو مک اینتایر (c) در مقابل ست رولینز.
  • جهانی مسابقه قهرمانی: Braun Strowman (c) در مقابل "شیطان" Bray Wyatt.
  • زنان پول در بانک مطابقت: Asuka مقابل Shayna Baszler در مقابل نیا Jax در مقابل دانا بروک در مقابل Lacey Evans vs. کارملا.
  • مردان پول در بانک مسابقه: دنیل برایان در مقابل ری میستریو در مقابل Aleister سیاه در مقابل پادشاه کربین در مقابل اوتیس vs. AJ Styles.
  • SmackDown قهرمانی تگ تیم چهار راه: جدید روز (c) vs. The Miz و جان موریسون در مقابل فراموش کردن فرزندان در مقابل Lucha ،
  • SmackDown زنان قهرمانی: Bayley (c) vs. Tamina.
  • R-Truth vs. MVP
  • کیکآف مسابقه: جف هاردی در مقابل Cesaro.

چگونه به سازمان دیده بان: WWE Network

شما می توانید شروع (و یا راه اندازی مجدد) به اشتراک WWE Network در اینجا:

ماهانه قیمت $9.99 (ما) و یا £9.99 (انگلستان). مشترکین جدید یک ماه رایگان است و شما می توانید در هر زمان لغو.

WWE Network app در دسترس است در Roku, Xbox One, PlayStation 4, Amazon Fire TV آمازون Kindle Fire, تلویزیون اپل, iOS و اندیشه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de