من پدری هستم که اسکیت بورد ها را برای پیدا کردن مقداری از تدبر زیر قرنطینه - CNET

من يه پيرمردم که دوباره اسکيت ميکنم چون خيلي باحالهبرایان بنت/سی نت اين همه گير منو به انجام کارهاي ديوونه کنن

توسط SALAMNEWWS در 18 مرداد 1399

من يه پيرمردم که دوباره اسکيت ميکنم چون خيلي باحاله

برایان بنت/سی نت

اين همه گير منو به انجام کارهاي ديوونه کننده واداشته شراب و آبجو درست کردم من نمرات از سیاهههای مربوط به آزمایش چند آتش را در میله های آتش سوزاند. من مقدار زیادی از قهوه coffee و espresso اسپراسو برای خلاصه محصولات مختلف دیگر (به منصفانه، من معمولا این کار را انجام دهد) مصرف کرده ام. جدیدترین فعالیت من وحشتناک ترین فعالیت است، با این حال آن را نیز بیشتر درمانی است. پس از 20 سال hiatus، من به اسکیت بورد بازگشته است.

به عنوان یک پدر میانسال، که ممکن است هر دو احمقانه و خطرناک به نظر می رسه، اما برای من این کار کاملا منطقی است. در این زمان افزایش عدم اطمینان و اضطراب، اسکیت بورد کردن مرهم است. اسکیت سریع است بیش از فقط ورزش خوب است. این کمک می کند تا من جدا و شارژ, حتی اگر آن را برای فقط 30 دقیقه در روز. -اينم از اين که چرا .

اسکیت روی مغز

ممکن است بحران میان سالی باشد، یا به سادگی بحران جهانی یک همه گیر ویروسی مرگبار. دلیلش هر چی باشه، در این مدت پر تنش یک موضوع از ناخودآگاهم به ذهنم خطور کرد-- اسکیت بورد. من خودم را به ياد مي گذارم درباره فيلم هاي قديمي اسكيت كه در جواني ام پرستش مي كردم.

من به طور مشخص به یاد داشته باشید تماشای فیلم های خاص بارها و بارها، تقریبا پوشیدن هر کاست بوت لگ VHS. نمونه های آن شامل H-Street Shackle Me Not و Powell Peralta's Public Domain می باشد. و چه کسی می تواند ناتاس کائوپا ها را در خیابان های سانتا کروز در آتش فراموش کرده ام؟

یک ویدیو به طور خاص مورد علاقه من باقی می ماند. که در سال 1988 کلاسیک پسران بیمار. به طور خاص بخش مدرسه هنوز هم ذهن من ضربه به این روز. فقط حقه هاي که جلوي دردسر مي ايستند نيست این بسته کامل است: موسیقی، سبک و نگرش آرام است. این آزادی و سرگرم کننده در چهار چرخ پلی اورتان است. برای من سخت است که تصور کنم فرار بهتری که در محله خودم دست نپیدا باشد.

بچه های قدیمی باید پد بپوشند

برای خراش خارش، من اولین اسکیت بورد جدید م را در بیش از 20 سال خریداری کرد. من با قایق تاگبات نیمه شب عطسه از Landyachtz رفت. نه تنها این هیئت مدیره انتشار نسبتا جدید (2019) ، آن را نیز تا به آن شکل قدیمی مدرسه من می دانم و عشق.

در حالی که دوک دم ماهی چاق Snek احساس آشنا، چند چیز من برای حساب نشده بود وجود دارد. اول قد اسکیت بورد است. به لطف چرخ های بزرگ 60 میلی متری لیل EZ و کامیون های بلند، اسنک بالای زمین می شود. برخلاف مدل قدیمی من کم دگ تاون اریک درسن با کامیون های مستقل جفت شده، راه اندازی Snek مانند یک حیوان کاملا متفاوت انجام می شود.

این باعث می شود چرخش تنگ و عمیق carves، و آن را فوق العاده پاسخگو است. همچنین اسنک یک نسخه کمی بزرگتر از یک کشتی کروز دینچی است. به طور کلی Dinghies طراحی شده اند برای سرعت بخشیدن به سرعت و رول صاف در بزرگتر, چرخ نرم تر در مقایسه با اسکیت بورد های سنتی. سمت تلنگر از آن است که اگر مهارت های متعادل خود را توسعه نیافته (یا زنگ زده) ، شما در حال رفتن به پایین. اين اتفاقي بود که براي اولين بار مُفتادم سه بار پیاده رو رو خوردم یکی از آنها قطعا یک تعادل و قدرت پا مسئله بود. دو تای دیگه وقتی که من تو آسفالت ضربه خوردم اتفاق افتاد من پادزانو يا آرنج و حتي کلاه ايمني نداشتم من به شدت پیشنهاد هر دو newbies و oldies پوشیدن برخی از نوع دنده محافظ.

من به ساويال جدي ميگم

من دیگر تمایلی به انجام ترفندهای خیابانی ندارم. بدون خط آهن کشویی، چرخ محور و یا حتی ollies برای من. قبلا ً يه کم از اين کارها رو ميکردم، ولي اون کشتي بادبان ها رو کشتي. در عوض من تپه های بزرگ زیادی را در محله حومه شهر آرام مبمباران کرده ام. در واقع ترسناکن بعضی ها کاملا ً طولانی و خمیده هستند. اونا يه انفجاره

روزی به زودی می خواهم به یک تخته بلند جدی که می تواند سرعت شدید با ثبات بیشتر رسیدگی کند، تغییر دهم. پس از آن من برنامه ریزی برای یادگیری اسلاید های فنی، اگر زانو من می تواند آن را، بنابراین من می توانم در اطراف گوشه های تنگ و ترمز در فرمان پیش راند. نميتونم صبر کنم

من مشعل اسکیت بورد رو به پسرم میدم

برایان بنت/سی نت

فقط زنده و اسکیت

به هر کسی که خارج وجود دارد که قبلا به اسکیت ، اگر شما شده است خارش به آن ضربه دوباره و شما فکر می کنید بدن شما می تواند آن را اداره کند ، من یک پیام برای شما :انجام آن. من هم در حصار بودم و با ناامنی ها از بین می برم. نگران بودم که همسایه ها چه فکر می کنن، یا حتی رهگذرهای تصادفی. ترس من این بود که کسی از پیرمرد مسخره کند. اين طور نيست در واقع برعکس بوده مردمي که من از شبهه گذشتم بعد لبخند مي زنن، ظاهرا ً در تشويش به يه مرد پير که خيلي خوش مي گذره.

مهمتر از همه بچه های 9 ساله من عاشق این موضوع هستند. من به سختي ميتونم با دختر دوچرخه سواري ام ادامه بدم او دارای یک اسکیت بورد است اما دوچرخه خود را ترجیح می دهد از آن او اجرا می شود حلقه در اطراف من. پسرم که من هم به اسکیت یاد دادم درست روی پاشنه ی من است او نالان به شبه نیمه شب من می گن اگه و وقتی به یه کشتی طولانی انتقال میدم مشعل رو در نظر بگيريد

اطلاعات موجود در این مقاله تنها برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و به عنوان مشاوره بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه با پزشک یا سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی واجد شرایط در مورد هر گونه سوالی که ممکن است در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی داشته باشید مشورت کنید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب