نفت و گاز هزینه برآورد تنظیم پایین تر میان مداوم و عدم اطمینان

توسط اخبار جهانی ارسال شده در ژوئن 8 سال 2020 6:07 pm فونت کوچکتر Descrease مقاله اندازه فونت -یک

توسط SALAMNEWWS در 19 خرداد 1399

پیش بینی های جدید نشان می دهد به طور چشمگیری کاهش انتظارات برای سال 2020 هزینه های سرمایه در بخش نفت و گاز در سراسر کشور و در آلبرتا, این استان که تولید 65 درصد از این کشور گاز طبیعی و 82 درصد از نفت خود را.

The Canadian Association of Petroleum تولید کنندگان در حال حاضر تخمین می زند که $23.3 میلیارد دلار صرف خواهد شد در تولید نفت و گاز بخش در کانادا در این سال از حدود 37 میلیارد دلار در ژانویه آن پیش بینی شده است.

بیشتر بخوانید: قیمت های بالاتر ایجاد انگیزه در کانادا تولید کنندگان برای افزایش تولید نفت

تولید کنندگان اعلام کرده اند میلیاردها دلار در بودجه کاهش از آغاز سال برای مقابله با کاهش قیمت نفت به عنوان انرژی جهانی تقاضا کاهش مییابد و با توجه به اقدامات انجام شده برای کنترل COVID-19 بیماری همه گیر.

ژانویه آن پیش بینی نماینده حدود شش درصد افزایش بیش از 2019 اعتبار به صنعت جدید سیاست دوستانه در آلبرتا و ساسکاچوان و رشد خوش بینی است که صادرات خط لوله ظرفیت خواهد بود اضافه شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آلبرتا انرژی رگولاتور در ضمن تخمین می زند که نفت و گاز سرمایه صرف در استان در این سال سقوط خواهد کرد به بین $14.1 میلیارد دلار و 16.4 میلیارد دلار به عنوان قیمت ابهامات همچنان به صدمه زدن به تولید کننده اعتماد به نفس است.

ادامه مطلب: برای اولین بار سازمان ملل درخواست تجدید نظر تصمیم گیری را به حالت تعلیق نفت آلبرتا پچ نظارت

در آن انرژی چشم انداز نوشته شده در دوشنبه تنظیم کننده می گوید: هزینه های سرمایه کاهش 31 درصد در سال 2019 به $18.9 میلیارد دلار است. آن را منسوب 2019 قطره به ابهامات اطراف سیاست انرژی پایین قیمت انرژی و دسترسی به بازار آمد.

سازمان دیده بان زیر: برخی از اخبار جهانی ویدئوها در مورد کانادا صنعت نفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب