بدبخت 32 سهام bodycam فیلم از پدر بودن Tasered توسط پلیس در خانه اش

نوازنده بدبخت 32 به اشتراک گذاشته شده فیلم افسران پلیس Tasering پدر خود را در خانه و خانواده خود را در ماه آور

توسط SALAMNEWWS در 21 خرداد 1399

نوازنده بدبخت 32 به اشتراک گذاشته شده فیلم افسران پلیس Tasering پدر خود را در خانه و خانواده خود را در ماه آوریل است.

در bodycam فیلم توییتی توسط خواننده رپ که نام Jermaine اسکات افسران دیده می شود, طوفان به ساختمان به عنوان یک زن پنجه نرم می کند: "من نه مقاومت در برابر please don't touch me اجتماعی فاصله."

یک افسر صعودی به اولین طبقه است که فریاد "افسر پلیس با تیزر بماند که در آن شما هستند". لحظاتی بعد بی حس کردن تفنگ شنیده است و میلارد اسکات تصادفات سر به پای پله ها.

در میان تظاهرات جهانی علیه نژادپرستی نظاممند و خشونت پلیس در پی جورج فلوید مرگ 35 هنرمند مشترک این فیلم با عنوان: "این است چگونه پلیس فکر می کنم آنها می توانند درمان 62 ساله در تاتنهام اما این یکی اتفاق می افتد به من پدر است."

"من خوش شانس هستم که زنده" آقای اسکات گفت: ITV اخبار روز سه شنبه ادعا که "هیچ راهی ندارد چگونه" خواهد این حادثه اتفاق افتاده بود که او یک مرد سفید پوست.

اسکاتلندیارد گفت: "هیچ نشانه ای از سوء شناسایی شده است" پس از بررسی حادثه و فیلم توسط اداره استانداردهای حرفه ای.

یک سخنگوی پلیس متروپولیتن گفت: مستقل که نیروی "بسیار اختلافات" هر اتهامات نژادپرستی.

در بیانیه ای در روز سه شنبه ملاقات گفت: ماموران شده بود در ملک "به انجام دستگیری سوالات به عنوان بخشی از یک عملیات در حال اجرا برای مقابله با عرضه مواد مخدر مربوط به خشونت جدی" در Haringey.

22 ساله دستگیر شد, در داخل خانه و بعد از آن به اتهام تشویق دیگر برای ارتکاب یک جرم به زور گفت.

"52 ساله زن نیز دستگیر و در صحنه ظن مانع/مقاومت در برابر پلیس و پاسبان در اجرای وظایف بود اما د-بازداشت شده در صحنه" بیانیه ای گفت:. "او پس از آن به اتهام جرم پس از مصاحبه توسط پلیس تحت احتیاط در تاریخ بعد.

"به عنوان ماموران وارد محل یک مرد آمد پایین و شروع حرکت به سمت یک افسر به طور ناگهانی. او دستور داده شد به باقی می ماند که در آن او بود اما همچنان نسبت به افسران که پس از چندین هشدار مستقر تیزر.

"مرد بود دستگیر شد اما ارزیابی لندن آمبولانس در صحنه است. او نه بیشتر نیاز به درمان های پزشکی."

این ملاقات افزود: ماموران پلیس در ادامه به صحبت با خانواده "به بحث در مورد نگرانی های آنها در مورد حادثه".

با این حال آقای اسکات گفت که او احساس مردم سیاه شد "خاص و هدفمند" نشان می دهد جریان تظاهرات شد یک پاسخ طبیعی به تلاش برای وادار کردن سیاه جامعه را به تسلیم.

پل معترضان نژاد در هرتفوردشایر

"تنها کسانی که ما مورد تاخت و تاز فضا – ملاقات کرد ، تنها افرادی که به نظر می رسد به چشم پوشی از تمام دستورالعمل ها را از وجود دارد – ملاقات پلیس," او گفت: ITV

وی افزود: "به نظر من در این لحظه در زمان ما خاص بودن و هدفمند. اگر شما نگه داشتن فشار دادن و تلاش برای به دست آوردن هر جامعه به ارسال آنها را به عقب براند."

همچنین صحبت کردن به گوینده بدبخت 32 گفت: "من بزرگ شده در یک خانواده با پدر و عمو و من به تماشای آنها را به مبارزه علیه خشونت پلیس تمام زندگی من است.

"من در حال حاضر 35 و من به همان مکالمه با فرزندان من است که پدر و پدربزرگ تا به حال با من است. که به معنی وجود دارد هیچ پیشرفت است."

با ده ها هزار نفر داشتن به اعتراض آمده در سراسر بریتانیا در این هفته با وجود coronavirus نگرانی های بسیاری را به دنبال برجسته که نژادپرستی نهادی است نه بومی ما است.

تظاهرکنندگان با اشاره به بالاتر Covid-19 مرگ و میر در میان اقلیت های قومی و نامتناسب نرخ توقف و جستجو دستگیری و استفاده از زور که مردم سیاه و سفید چهره در دست پلیس در انگلستان است.

این نامتناسب استفاده از زور گسترش به اسلحه تیزر استفاده از آن افزایش 30 درصد در انگلستان و ولز در 2018-19 با یک رکورد 2,500 ترشحات. یک پنجم حوادث درگیر بودند که 3.3 درصد از جمعیت.

در این ملاقات که قبلا با آن مواجه اتهام نژاد پرستی در سال 1999 MacPherson گزارش منتشر شده پس از قتل استفان لارنس که در نتیجه پاسخ پلیس شده بود "institutionally نژادپرستانه".

سابق برابری و حقوق بشر کمیسیون صندلی Trevor Philips استدلال یک دهه بعد از آن این بود که دیگر درست است.

در پاسخ به این حادثه مربوط به Mr اسکات شمال تهران فرماندهی واحد فرمانده Treena فلمینگ گفت: "من می توانم درک چرا هر گونه استفاده از تیزر می توانید نگاه هشدار دهنده – همین دلیل است که آن را دریافت سنگین موشکافی – که ما خوش آمدید.

"ملاقات افسران بسیار آموزش دیده برای, تعامل, توضیح دهید و سعی کنید به حل و فصل شرایط استفاده از زور تنها زمانی که کاملا ضروری است. ما به بررسی فرآیندهای ما به طور منظم برای اطمینان از تیزر است که استفاده می شود در شیوه ای مناسب."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن