گوگل پیشنهاد پردیس صورتحساب به عنوان یک 'محله' جدید در کوه مشاهده - CNET

گوگل از طرح هایی برای یک پردیس جدید در مانتین ویو، کالیفرنیا پرده برداری کرد.گوگل گوگل می خواهد یک پردیس شرکت

توسط SALAMNEWWS در 13 شهریور 1399
google-hq-sede-mountain-view.jpg

گوگل از طرح هایی برای یک پردیس جدید در مانتین ویو، کالیفرنیا پرده برداری کرد.

گوگل

گوگل می خواهد یک پردیس شرکتی جدید در مانتین ویو، کالیفرنیا بسازد که هدف آن توسعه یک سایت ۴۰ هکتاری با ترکیبی از ساختمان های اداری، مسکن، مغازه ها و فضاهای عمومی است.

اين طرح که روز سه شنبه رونمایی شد، حضور اين شرکت را در زادگاه خود، که مقر گسترده گوگل پلکسی آن در حال حاضر در حدود ۴۰ مايل جنوب سان فرانسيسکو قرار دارد، گسترش خواهد داد. طراحی برای سایت جدید شامل بیش از ۱ میلیون فوت مربع فضای اداری، ۳۰٬۰۰۰ فوت مربع فضای خرده فروشی و استفاده فعال و تا ۱۸۵۰ واحد مسکونی است. گوگل در حال همکاری با توسعه دهنده مستقر در استرالیا Lendlease در این طرح است.

اين اطلاعيه بيش از يک سال پس $1 billion از آن اعلام می شود که غول جستجو قول داد يک ميليارد دلار برای کمک به ساختن مجموع ۲۰ هزار خانه در منطقه در طول ۱۰ سال آينده کمک کند. این شرکت قول داد برای ساخت ۱۵ هزار خانه مسکونی، ۷۵۰ میلیون دلار زمین خود را که در حال حاضر برای فضای تجاری و اداری منطقه سازی شده است، دوباره مورد استفاده قرار دهد. که شامل مسکن برای افراد متوسط و کم درآمد است.

"ما واقعا این پیشنهاد را برداشتن یک گام دیگر به جلو با تعهد مسکن ما می بینیم، و ما مشتاقانه منتظر همکاری با شهر و جامعه در گام های بعدی هستیم." مایکل تیموف، مدیر توسعه مانتین ویو گوگل روز چهارشنبه در بیانیه ای در مورد پردیس جدید گفت.

تمرکز بر مسکن، هر چند، می آید به عنوان گوگل و دیگر غول های فن آوری مواجه انتقاد برای کمک به اجاره بالاتر در منطقه خلیج. این شرکت تحولات عمده املاک و مستغلات در نزدیکی سان فرانسیسکو، سن خوزه و سانی واله در جریان است.

گوگل گفت این طرح در مراحل اولیه خود قرار دارد. در حال حاضر این شرکت استفاده چندانی برای فضای اداری ندارد. گوگل نیز مانند بسیاری از رقبای خود در صنعت فناوری، بیشتر کارمندان خود را برای کار از راه دور در میان همه گیر کروناویروس فرستاده است. کارگران این شرکت حداقل تا ژوئیه ۲۰۲۱ به دفاتر خود برنميگردند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de