بیش از 1 میلیون نفر جوان می تواند بیکاری تا سال 2021 فکر می کنم تانک هشدار

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 14 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بیکاری جوانان می تواند بالای یک میلیون تا پایان سال — برجسته مقیاس شغل بحران رو به یک نسل کامل از جوانان یک گزارش جدید هشدار می دهد.

موسسه تحقیقات سیاست عمومی (IPPR) فکر می کنم تانک تخمین زده است که اضافی 620,000 افراد بین 18 و 24 خواهد بود و بیکاری تا پایان سال بالای 410,000 در حال حاضر بیکار است.

این خواهد بود که بیشترین تعداد افراد جوان بیکار در سابقه بیش از سطوح دیده می شود در 2008-9 و 1990s رکود گفت: این گزارش.

این سطح از بیکاری جوانان باید یک علت عمده برای نگرانی با توجه به IPPR بودن از کار در سنین پایین می تواند باعث جدی "زخم اثر" بر مردم شانس زندگی از جمله کاهش حقوق و دستمزد افزایش, افزایش خطر بیشتر بیکاری و بدتر سلامت به بعد زندگی است.

£3bn مداخله دولت بود نیاز به اطمینان حاصل شود هر کس کمتر از 25 سال سن است که در آموزش و پرورش, آموزشی, کارآموزی و یا کار گفت: این گزارش.

هری Quilter-پیننر, IPPR محقق ارشد گفت: "ما با یک بحران بیکاری در بریتانیا است. تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد بیکاری جوانان می تواند بیش از دو برابر تا پایان سال است. این امر می تواند زباله های زیادی از استعداد و بالقوه است. آن را ندارد به بود.

"به همین دلیل ما خواستار حکومت به گام برای تضمین همه افراد جوان یا یک محل بودجه در آموزش و پرورش, کارآموزی و یا کار.

"این نیاز به دولت برای حمایت از کسب و کار را در افراد جوان فقط آن را به عنوان پشتیبانی از آنها را برای حفظ بزرگسالان از طریق طرح کردند."

یک سخنگوی دولت گفت: "ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از اقتصاد ما و اطمینان از گزینه های وجود دارد برای افراد جوان با فرصت تضمین اعلام کرد در اوایل این هفته حصول اطمینان از هر فرد جوان احتمال کارآموزی و یا در محل کار قرار دادن.

"در کنار ما بسته حمایت از کسب و کار ما در شبکه در سراسر کشور از کار مربیان در حال حاضر مطابق جویای کار به نقش های جدید را به عنوان ما به بریتانیا بازگشت به کار دوباره. ملی مشاغل خدمات نیز ارائه کمک و مشاوره به افرادی که furloughed ساخته شده کار برکنار شده و یا به حال خود امتحانات لغو شده است."

انجمن مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن