چرخش پاشنه رومن Reigns در Payback جسورترین حرکت WWE در سال ها است - CNET

Wwe یکشنبه یک روز لحظه ای در دنیای کشتی حرفه ای بود. رومن ریورز با بازگشت به رینگ برای اولین بار از ماه م

توسط SALAMNEWWS در 10 شهریور 1399
20200830-payback-finalphoto-c94a3c3a18cc599abab6c85066516e0f
Wwe

یکشنبه یک روز لحظه ای در دنیای کشتی حرفه ای بود. رومن ریورز با بازگشت به رینگ برای اولین بار از ماه مارس، براون استرومن و "فیند" برای وایات را در یک مسابقه تهدید سه گانه بدون مانع شکست داد تا قهرمانی یونیورسال را به دست آورد. با این حال تنها این واقعیت است که Reigns قهرمان جهانی برای بار دوم است که واقعا خبر بزرگ نیست.

اين راهيه که اون برنده شد . پس از همسو شدن با مدیر نفرت انگیز پل هایمن در قسمت جمعه اسمک داون، در سراسر Payback Reigns از امضای قرارداد رویداد اصلی تهدید سه گانه خودداری کرد. با براون و وایات در لاشه یک حلقه شکسته پس از 10 دقیقه از وحشیانه کردن یکدیگر، موسیقی Reigns ضربه. او وارد شد، هایمن در دو، قرارداد را امضا کرد، استرومن را نیزه کرد و عنوان قهرمانی را به دست آورد.

به شدت طرفدار کشتی بود. بازپرداخت با Reigns ایستاده بلند به عنوان پاشنه قهرمان یونیورسال به پایان رسید, Heyman در کنار او. هیچ جمعیت زنده ای در رویدادهای WWE وجود ندارد، در نتیجه COVID-19. علاقه به Payback کمی کمتر از حد معمول بود، چرا که SummerSlam، دومین نمایش بزرگ کشتی سال، آن را درست یک هفته قبل از آن پیش رفت.

بنابراین شما ممکن است آن را نمی دانم، اما این تا حد زیادی مهم ترین لحظه WWE سال 2020 بود.

مبارزه با جزر و مد

دوران COVID کشتی حرفه ای چندین لحظه کلیدی را دیده است. درو مک اینتایر سرنگونی براک لسنار در WrestleMania و مت هاردی اولین بار در AEW دو که ایستادگی کردن. اما پاشنه سلطنت آن لحظات را به راحتی ترامپ می کند. طرفداران پنج سال است که این را می خواستند. یا به جای آن، طرفداران نمی خواستند Reigns به عنوان چهره نوزاد بالا (یا پسر خوب) به عنوان WWE شده است در تلاش برای به تصویر کشیدن او، به مدت پنج سال است.

It was 2015 when Reigns infamously won the Royal Rumble to a deafening chorus of boos, and WWE has invested four WrestleMania main events since then trying to coronate Reigns as the leading man of WWE. هيچکدومشون جواب نداد. Reigns beat Triple H for the WWE Championship at WrestleMania 32, and became the second person ever pin the Undertaker at WrestleMania a year later.

مهم نبود. سلطنت ها در رسلمنیا ۳۱ و ۳۵ با براک لسنار روبرو شدند. هر دو بار قرار بود او برنده شود اما هر دو بار برد او به این دلیل که هواداران آن را نمی خریدند، نیکسی شد.

سلطنت ها در نهایت لسنار را، در سامراسلام در سال ۲۰۱۸، به چاگرین بخش بزرگی از تماشاگران شکست دادند. اما کمی بعد به دلیل نبردی بسیار واقعی با سرطان خون مجبور به تخلیه عنوان شد. که برای همیشه تغییر پویا Reigns با مخاطبان. طرفداران کشتی به طرز بدنامی دشوار هستند، اما حداقل چیزی که می توانید در مورد آنها بگویید این است که آنها یک قهرمان مبتلا به سرطان را جیر نمی کنند.

از زمان ضرب و شتم شجاعانه سرطان خون و بازگشت در سال ۲۰۱۹، رابطه Reigns با تماشاگران دادن و گرفتن عجیبی بوده است. هواداران به طور تهاجمی او را رد نکرده اند، اما WWE هم به طور تهاجمی او را هل نداده است. هنوز احساس Reigns بود که نظافت به ستاره بالا وجود دارد، و او نگه داشته برنده مسابقات مشخصات بالا، اما او آشکارا از هر دو صحنه عنوان جهانی غایب بود.

Reigns برای کسب قهرمانی یونیورسال در WrestleMania آماده شد، اما او به دلیل نگرانی های کروناویروس تعظیم کرد. بنابراین ، در راه ، آن را منطقی است که WWE می خواست دوباره او را با یک شخصیت تازه جدید ، شرور برای اولین بار. اما عجیب است، چون شرکت برای مدت طولانی در برابر این ایده بسیار مقاوم بود. چرا الان؟

77-wm31-photo-430-2577002294-0d29051247345822549a62c707523e86

Roman Reigns being booed out of Santa Clara's Levi's Stadium in 2015.

Wwe

برای لذت مشاهده شما

رأی. به همین دلیل است.

انجام یک نمایش کشتی بدون هیچ طرفداری بدیهی است که یک چالش است و نشان می دهد WWE Raw و SmackDown در طول همه گیر کروناویروس ضربه خورده است. خب، چند تا ضربه. راو ۱۳ ژوئیه کم تماشا ترین در تاریخ بود. اولین اسمک داون سال ۲۰۲۰ ۲٫۴ میلیون بیننده داشت، در حالی که اپیزودها در طول چند ماه گذشته تلاش کرده اند تا از بیننده ای ۲ میلیونی تجاوز کنند.

وینس مک ماهون مدیر عامل WWE در یک تماس درآمدی اخیر به سرمایه گذاران گفت: «مخاطبان جدایی ناپذیر از موفقیت ما و رتبه بندی های تلویزیونی ما هستند. باز هم به این دلیل که تعامل، یا عدم آن. نه با در نظر گرفتن آن، من فکر می کنم که ما می توانیم شخصیت های قانع کننده تر، خط داستانی بهتر، شخصیت های جدید در آینده به جایی که ما در حال حاضر داشته باشد."

به نظر می رسد که در نهایت تبدیل پاشنه Reigns پاسخ مک ماهون به کاهش رتبه های ثابت است. و چه پاسخی است.

ترکیب Reigns در حال اجرا در محل از بازگشت از سرطان خون در ماه فوریه گذشته و پاشنه خود را به نوبه خود در مقابل طرفداران مجازی با لوله در سر و صدای جمعیت به جای واقعی، مخاطبان زنده دروغ بزرگی وضعیت است. از زمانی که جان سینا در سال ۲۰۱۵ کشتی تمام وقت را متوقف کرد، WWE به شدت به یک ستاره نیاز داشته تا این شرکت را به نسل جدیدی هدایت کند.

روندا روسی، براک لسنار و بکی لینچ همگی با این موقعیت لاس زدند، اما مشخص است که WWE همیشه آن نقطه را برای Reigns نجات داده است. پنج سال طول کشید، اما این شرکت در نهایت متوجه شده است که این استراتژی تلاش برای وادار کردن طرفداران به عشق Reigns کار نمی کند. Reigns هنوز هم رفتن به پسر بالا ، اما WWE در نهایت نزدیک شدن به آن را در راه تازه است.

خيلي کم، خيلي دير شده؟ شاید. اما من حاضرم جمعه به اسمک داون لحن بزنم تا بفهممtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب