خود را 3D گربه پرشین یا مواد غذایی عکس در iOS یا آندروید با این نرم افزار رایگان - کرک

این یک GIF ساخته شده از 3D عکس های گرفته شده با LucidPix برنامه. این جنبش نشان می دهد که چگونه چشم انداز تغییر

توسط SALAMNEWWS در 9 مرداد 1399

این یک GIF ساخته شده از 3D عکس های گرفته شده با LucidPix برنامه. این جنبش نشان می دهد که چگونه چشم انداز تغییر به شما به عنوان حرکت گوشی خود را در اطراف.

LucidPix

معمولا زمانی که مدت 3D است, آورده, موفق, محصولات, مانند تلویزیون 3D و 3D گوشی به ذهن می آیند. بخشی از مشکل این است که 3D است که اغلب به کرات به عنوان آغاز یک محصول جدید دسته به جای اینکه با نزدیک شدن به عنوان یک ابزار جدید برای بیان است. شفاف این شرکت در پشت LucidPix برنامه, هوشمندانه پذیرای 3D نقش به عنوان یک ابزار خلاق. این که آیا شما یک جدیدتر گوشی مانند آیفون 11 یا سامسونگ Galaxy Z تلنگر و یا یکی مثل Motorola Moto G6 یا آی فون 6S, شما می توانید با استفاده از جدید LucidPix برنامه برای گرفتن عکس های 3D. بهترین از همه, شما لازم نیست لوازم جانبی خاص و یا چند دوربین عقب. به جای LucidPix با استفاده از هوش مصنوعی برای رندر 3D عکس حرکت خواهد کرد که به شما به عنوان شیب و حرکت گوشی خود را.

در اوایل سال جاری در نمایشگاه CES شفاف نشان داد که چگونه آن تصویربرداری سحر و جادو نمی کند نیاز به سخت افزارهایی مانند 2019 را $1,300 بد بخت قرمز هیدروژن یک تلفن. LucidPix قطاری از عکس های 3D با نرم افزار که شبیه چگونه مغز انسان فرآیندهای عمق. این نرم افزار آغاز در شرکت LucidCam VR180 دوربین و استفاده شده توسط Red در هیدروژن تلفن و منتشر نشده قرمز 8K 3D لیتیوم دوربین سینما. در طول زمان خود را در بتا LucidPix حال کامل بررسی از ویژگی های آن و رابط کاربری با بیش از یک میلیون نفر است که سعی کنید برنامه.

در اینجا یکی دیگر از 3D عکس های گرفته شده با LucidPix برنامه.

LucidPix

LucidPix همچنین می توانید خود را تبدیل موجود 2D عکس به 3D. تمام تصاویر را می توان با برنامه جامعه و یا در سیستم عامل های دیگر مانند Facebook, که ساخته شده است در پشتیبانی برای نمایش تصاویر 3D. اضافه کردن این جنبه اجتماعی به برنامه اجازه می دهد تا شما به اشتراک گذاری و نمایش تصاویر 3D فقط می خواهم مردم را با 2D تصاویر در Instagram و یا اسنپ چت. در واقع مختلفی وجود دارد که گروه های زیادی در Facebook اختصاص داده شده به عکس های 3D. و در این زمان LucidPix به نظر می رسد مانند یکی از راه های ساده تر برای ایجاد و سفارشی 3D خود را جرقه بزند.

"راه مصرف کنندگان بیان خود را دیجیتالی و بصری تکامل یافته بیشتر و بیشتر به آنچه که ما به طور طبیعی دیدن با چشم خود ما با عمق" Han Jin, شفاف, بنیانگذار و مدیر عامل شرکت گفت: از CES به نمایش در ژانویه. "در طول چند سال گذشته بصری متوسط تر شده است چند بعدی که منجر به بیشتر پرتره, عکس, محتوای 3D و آر و VR بودن ایجاد شده است."

Jin نشان می دهد که فن آوری است که قدرت LucidPix برنامه را یک روز تاثیر در آینده فرمت های عکس از علیرضا و VR به 3D و هولوگرام آیا در بازدید از یک تلفن و یا با تخصصی هدست.

LucidPix در دسترس است به صورت رایگان از فروشگاه App های iOS و فروشگاه بازی گوگل. یک نسخه حرفه ای شامل استفاده نامحدود از نرم افزار بدون متن برای 6 دلار در هر ماه یا 40 دلار در هر سال در iOS و برای 4 $در هر ماه یا 30 دلار در هر سال در آندروید.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: iOS 14 hands-on preview: تلاش توسعه دهندگان'...

12:13

به روز رسانی 17 ژوئن: به روز رسانی به منعکس کننده که LucidPix در حال حاضر خارج از بتا می افزاید: قیمت گذاری اطلاعات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن