Qualcomm wins in FTC lawsuit appeal - CNET

Qualcomm برنده درخواست تجدید نظر خود را در برابر FTC."کورين ريچِرت"/ "سي نت" Qualcomm برنده درخواست تجدید نظر

توسط SALAMNEWWS در 21 مرداد 1399
Qualcomm 5G MWC 2019

Qualcomm برنده درخواست تجدید نظر خود را در برابر FTC.

"کورين ريچِرت"/ "سي نت"

Qualcomm برنده درخواست تجدید نظر خود را در برابر کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده، با دادگاه پیدا کردن که سیاست های صدور مجوز Qualcomm ضد رقابتی نیست. در حکممنتشرشده درروزسه شنبه، دادگاه تجدیدنظر برای مدار نهم حکم the district court's permanent worldwide injunction against Qualcomm's business practicesقبلی را خالی کرد، و حکم دائمی دادگاه ناحیه در سراسر جهان را در برابر شیوه های کسب و کار کوالکوم که آن را ملزم به مذاکره دوباره هزینه ها با رقبا می کرد، برگرداند.

بنابر این حکم، کوالکام یک اضافه بار ضد رقابتی را بر عرضه کنندگان تراشه تلفن رقیب خود تحمیل نکرد، و رقابت را با شارژ حق امتیاز تضعیف نکرد. دادگاه همچنین گفت که قرارداد های شرکت کوالکوم در سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۳ رقابت برای حفظ انحصارات خود در بازارهای تراشه CDMA و LTE را به طور اساسی از پیش بسته نمی کند.

رفتار ضد رقابتی تحت قانون ضد تراست فدرال غیرقانونی است. رفتار های پررقابت نیست، "دادگاه گفت: ". Qualcomm تا به اعمال تسلط بازار در 3G و 4G مودم سلولی تراشه بازار برای سال های زیادی، و شیوه های کسب و کار خود را نقش قدرتمند و مختل کننده در آن بازارها، و همچنین در خدمات گسترده تر سلولی و بازارهای فن آوری ایفا کرده است. شرکت با قدرت، تصور، سرگذشت و نطفه، عضله اقتصادی خود را ابراز کرده است.

بیشتر بخوانید: دعاوی Qualcomm-FTC: هر چیزی که شما نیاز به دانم

Qualcomm پرونده پس از دادگاه ناحیه ای به نفع FTC در ماه مه 2019 رای داد تجدید نظر کرده بود. حکم این حکم گفت کوالکوم به اشتباه رقبا را در بازار تراشه تلفن با استفاده از تسلط خود را به زور رقبا به پرداخت هزینه های مجوز بالا سرکوب.

در این مورد از متهم کردن QUalcomm FTC سه سال پیش به مجبور کردن مشتریان مانند اپل به کار با آن منحصرا، و از شارژ هزینه های مجوز بیش از حد برای فن آوری آن آغاز شد.

"دادگاه تجدید نظر' معکوس به اتفاق آرا ، به طور کامل خالی کردن تصمیم دادگاه منطقه ، اعتبار مدل کسب و کار ما و ثبت اختراع مجوز برنامه و مشارکت های فوق العاده ای که Qualcomm به صنعت ساخته شده است ، گفت : دون روزنبرگ ، QUalcomm EVP و مشاوره عمومی. "ما از این تابلو به خاطر ملاحظه ی متفکرانه اش در این مورد مهم تشکر می کنیم."

FTC بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نمی دهد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب