دولت 'رقت بار' برنامه ریزی اصلاحات 'خواهد شد هزینه دهه بریتانیا در مبارزه با تغییرات آب و هوایی'

دولت اصلاحات پیشنهادی از سیستم برنامه ریزی خواهد شد هزینه دهه بریتانیا در مبارزه با تغییرات آب و هوایی و استعف

توسط SALAMNEWWS در 16 مرداد 1399

دولت اصلاحات پیشنهادی از سیستم برنامه ریزی خواهد شد هزینه دهه بریتانیا در مبارزه با تغییرات آب و هوایی و استعفا از طبیعت به "قطعات جدا شده از زمین"، محیط زیست هشدار داده اند.

روستایی خیریه گفت : برنامه ریزی برای ایجاد خانه های جدید کربن خنثی تا اواخر سال 2050 -- فراتر از آنچه دانشمندان می گویند خواهد بود نقطه اوج برای تغییرات آب و هوایی -- به عنوان "رقت آور" و به طرز چشمگیری کمتر بلند پروازانه نسبت به جاه طلبی های قبلی خراشیده شده توسط وزیران.

دولت می گوید چارچوب نوشته شده در برنامه ریزی جدید خود را کاغذ سفید "برش نوار قرمز" و ایجاد "افزایش عمده" برای شرکت های ساختمانی در حالی که تحویل خانه های بیشتر.

در طرح ها، توسط رابرت جنریک، منشی مسکن رونمایی شد، زمین به عنوان یا مناسب برای توسعه، منطقه "تجدید" طبقه بندی شده، یا محافظت می شود. در دو دسته اول، پروژه های ساختمانی می تواند بدون اینکه روند مجوز برنامه ریزی فعلی را پشت سر بگذرد، در صورتی که استانداردهای خاصی را داشته باشند، سریع پیگیری شوند.

کار پیشنهادها را یک منشور توسعه دهندگان براند، در حالی که کمپین حفاظت از انگلستان روستایی (CPRE) گفت که مشخص نیست که چقدر دخالت محلی در آنجا تحت سیستم جدید وجود خواهد داشت.

با وجود اصرار دولت بر اینکه این حرکت ها خیابان های پر درخت را ایجاد کند و ساختمان های «زیبا» را ترویج کند، مؤسسه slum سلطنتی معماران بریتانیا یی گفت که «هر شانسی که آنها می توانند به ایجاد نسل بعدی مسکن های زاغه نشین نیز منجر شوند» وجود دارد.

طرح ها شامل تعهد برای ایجاد تنها خانه های جدید کربن خنثی تا سال 2050، زمانی که کل اقتصاد انگلستان در حال حاضر قرار است کربن خنثی، با توجه به دولت خود تغییر آب و هوا قانون، که به قانون نوشته شده است.

یک کد قبلی برای خانه های پایدار که توسط آخرین دولت در سال ۲۰۰۶ معرفی شده بود، از سال ۲۰۱۶ به بعد تغییرات سخت گیرانه آب و هوایی و شرایط زیست محیطی مشابهی را اعمال می کرد، اما قبل از اینکه به طور کامل به اجرا در بیاید، توسط دولت در سال ۲۰۱۵ خراش داده شد.

دولت اخیرا هشدار داده شد که برنامه های صفر خالص خود را "محکوم به شکست" مگر اینکه آن را در اقدام جدی برای مقابله با انتشار کربن از خانه ها، گرمایش قابل توجه، توسط کمیسیون حمایت CBI و کارشناسان در دانشگاه بیرمنگام.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب