بهترین مانیتور فشار خون برای استفاده از خانه - CNET

برای خرید بهترین مانیتور فشار خون? برای شما خوب است. آن را هرگز خیلی زود شروع به گرفتن یک سری از آسان و دقیق خ

توسط SALAMNEWWS در 20 خرداد 1399

برای خرید بهترین مانیتور فشار خون? برای شما خوب است. آن را هرگز خیلی زود شروع به گرفتن یک سری از آسان و دقیق خوانش و نظارت بر فشار خون خود را. یک مطالعه اخیر در مجله کالج آمریکایی قلب و عروق در بر داشت که افرادی که فشار خون بالا یا پرفشاری خون, قبل از سن 40 سالگی در افزایش خطر ابتلا به بیماری های قلبی در مراحل بعدی زندگی.

اما بدانید که اگر شما فشار خون بالا شما نیاز به یک سری اندازه گیری ها با دقیق صفحه مانیتور. مگر اینکه شما یک حرفه ای آموزش دیده و دستی فشار خون دستگاه ها ممکن است ارائه دقت شما دنبال آن هستید. حتی نام پیچیده است -- که می گویند فشارسنج حال ؟ (من که املای درست در اولین امتحان کنید و من افتخار می کنم).

به هر حال با توجه به آمریکایی انجمن قلب و فشار خون و اندازه گیری دقت بستگی به دو چیز: یک به درستی اتصالات کاف فشار خون (مانند بازو یا مچ دست و فشار خون مانیتور) و مستقل از اعتبار.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: امرن HeartGuide قرار می دهد فشار خون در دیده بان

2:58

در زیر هفت بی سیم فوقانی بازو فشار خون مانیتور و یک مچ مبتنی بر دستگاه که AHA توصیه می کند تنها برای افرادی که نمی توانند جا به سنتی بازوی کافهای.

با وجود ارائه طیف گسترده ای از ویژگی های در طیف وسیعی از قیمت هر یک از این دستگاه ها شده است به طور مستقل و معتبر در برابر یک یا چند مجموعه از AHA-استانداردهای شناخته شده برای پیگیری دقیق فشار خون. به عبارت دیگر مهم نیست که کدام شکل از نظارت شما انتخاب می کنید قلب خود را با تشکر از شما برای دقت اندازه گیری.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد AHA استاندارد در خانه فشار خون نظارت, خواندن این راهنما به دو تا از مهم ترین چیزهایی که به دنبال در یک خانه کاف فشار خون. این لیست در اصل در سال گذشته منتشر شده و به روز شده است گاهی اوقات به عنوان ما در نقد و بررسی محصولات جدید است.

ادامه مطلب: بهترین دما برای سرماخوردگی و آنفولانزا

یادداشت سردبیر: این لیست وارد شده بود توسط CNET نویسندگان دانیل Kosecki. محصول تست و بررسی انجام شده توسط CNET نویسندگان آماندا Capritto.

Qardio

من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم واقعا تحت تاثیر قرار توسط چیزی مانند یک مانیتور فشار خون (yawn) اما در اینجا ما هستند. این QardioArm نظارت بر فشار خون چپ من تعجب کنید که چگونه آن را ممکن است برای ایجاد یک مانیتور فشار خون احساس سرد. این یکی از کسانی که "اپل " X" همه چیز -- این است که اپل از در خانه فشار خون کافهای.

نه این که "سرد به دنبال" باید خود را رئیس فاکتور در هنگام خرید یک مانیتور فشار خون, اما قطعا آن را می سازد اندازه گیری احساس کمتر از کارهای عادی و روزمره. به هر حال بر روی چیزهایی که واقعا مهم است.

آماده کردن خودتان برای یک فوران از چیزهای بزرگ: این کاف راحت است. آن جا من (نوع دراز و باریک) اسلحه با هیچ شکاف بین پوست و پارچه. خوانش شد سازگار و دقیق و تنظیم شد و تقریبا باور نکردنی آسان است. من تا به حال این چیزی از جعبه در بازوی من و متصل به تلفن من در حدود دو دقیقه و اولین فشار خون انجام شد و حدود 30 ثانیه پس از آن.

تمام خانواده خود را می توانید آن را بیش از حد: این جفت بی سیم با تا هشت تلفن و یا قرص در هر زمان داده شده. هر بار که شما با استفاده از آن QardioArm به طور خودکار به طور متوسط سه خوانش مانیتور و تشخیص نامنظم بودن ضربان قلب و ذخیره تمام اندازه گیری های خود را و یادداشت ها در Qardio را HIPAA سازگار ابر.

مشاهده و به اشتراک گذاری اطلاعات خود را در Qardio برنامه که در آن شما همچنین می توانید مجموعه ای از اهداف و یادآوری و یا همگام سازی داده های خود را با اپل بهداشت و سلامت در دستگاه های آندروید است.

Withings

Withings BPM اتصال احساس و نگاه فقط به عنوان مد روز به عنوان QardioArm و همچنین دقیق و سازگار است. آن را دشوار تماس برای من بین QardioArm و Withings BPM اتصال چرا که آنها هر دو بزرگ و آنها محصولات مشابه.

در پایان Withings BPM وصل شد runner-up فقط به این دلیل که ثبت نام آن روند بود بیشتر دست و پا گیر. به مقایسه آن را در زمان حدود دو ساعت به طور کامل راه اندازی با QardioArm در حالی که آن را در زمان حدود 15 دقیقه با Withings BPM اتصال.

که بد نیست در کل قلمرو چیز اما فقط داشتن تجربه سهولت و سرعت QardioArm آن قطعا اشاره کرد.

به عنوان کاف مناسب و راحتی و سهولت استفاده از Withings BPM متصل نگه می دارد خود را. این برنامه همچنین یک نسیم هنگامی که شما در آن ذخیره سازی نامحدود (دستگاه خواهد به یاد داشته باشید تا هشت خوانش در بین همگام سازی). شما همچنین می توانید چندین پروفایل کاربر در Withings سلامت Mate نرم افزار.

در مجموع اگر شما از ذهن نیست دیگر مجموعه های شما می تواند نجات خود را 20 دلار نسبت به QardioArm.

تایلر Lizenby/CNET

وقتی که می آید به محصولات است که می تواند زندگی شما را نجات دهد و بودجه و ممکن است بزرگترین در نظر گرفتن. اما گاهی اوقات شما می توانید اعتصاب طلا. این iHealth آهنگ بی سیم نظارت بر فشار خون است و قطعه طلایی از در خانه BP نظارت بر جهان است.

فقط 40 دلار در من شک و تردید در مورد اینکه چگونه این دستگاه را انجام می دهد از نظر دقت و ثبات است. من فکر می کردم درست در اول: اولیه خواندن من در این دستگاه به من گفت من خیلی فشار خون بالا زمانی که من به طور معمول فشار خون در محدوده سالم.

سپس متوجه شدم من نمی دستورات به درستی که باید درس عبرتی برای همه.

هنگامی که من در زمان به طور کامل به عنوان خوانده شده دستورالعمل کتابچه راهنمای کاربر و انجام آنچه که من قرار بود به من سازگار و دقیق خوانش پس از آن. خنده دار چگونه است که کار می کند.

نه تنها این iHealth آهنگ ثابت شامل مهم ترین جنبه های یک مانیتور فشار خون, اما آن را نیز ساده برای استفاده است. من تا به حال هیچ مشکل در وارد شدن به کاف و شما فقط یک دکمه را فشار دهید برای شروع خواندن.

دستگاه ذخیره تا 99 خوانش و شما می توانید ذخیره نامحدود اطلاعات در iHealth MyVitals برنامه. اگر شما لازم نیست که زمان برای همگام سازی هیچ نگرانی: دستگاه را نشان می دهد خواندن خود را راست بر روی صفحه نمایش در هر زمان.

Omron Healthcare

امرن کامل بی سیم Upper Arm Blood Pressure Monitor با EKG اولین مورد تایید FDA ترکیب EKG-دستگاه فشار خون در ایالات متحده است. امرن تولید این محصول در همکاری با AliveCor, که قدرت بسیاری مورد تایید FDA مصرف کننده نوار قلب (ECG یا EKG) دستگاه.

شایان ذکر است که این مانیتور فشار خون به من سازگار ترین خوانش در طول کل فرایند آزمایش. و این اقدامات خیلی بیشتر از فقط فشار خون است. در علاوه بر این به ملزومات -- فشار خون سيستوليک و دياستوليک -- این مدل امرن اقدامات نبض فیبریلاسیون ضربان قلب برادی کاردی و سینوس ریتم به طور همزمان.

اگر شما نیاز به یک راه بدون درز به اندازه دو یا بیشتر از کسانی که معیارهای این انتخاب بالا. امرن برنامه رابط کاربری بسیار ساده و بیش از حد آن می تواند ذخیره داده نامحدود. کاف راحت و انعطاف پذیر ساخت آن آسان برای دریافت مناسب کمک می کند که با دقت است.

مانیتور خود را کمی حجیم تر از مدل های دیگر در این لیست اما احتمالا ارزش آن را برای افرادی که نیاز همه کسانی که دیگر اندازه گیری در یک مکان. می آید در یک کیف قابل حمل است که شما می توانید استفاده کنید برای سفر.

ادامه مطلب: CES محصولات بهداشت و سلامتی: بهترین 2020

Omron Healthcare

به یاد داشته باشید که AHA توصیه upper-arm کاف بیش از همه چیز, بنابراین شما فقط باید برای انتخاب کردن یک کاف مچ دست اگر شما یک دلیل واقعی برای انجام این کار است. برخی از دلایل شما ممکن است بخواهید به انتخاب کردن برای یک کاف مچ دست عبارتند از:

  • شما بزرگ یا ریزه اندام اسلحه و مشکل در پیدا کردن یک کاف که متناسب با
  • شما باید یک آسیب یا تعداد محدودی از حرکت است که باعث می شود با استفاده از یک بازوی کاف دشوار است
  • شما اغلب مسافرت و نیاز به خوانش مکرر مچ دست -- -بر اساس کافهای به طور معمول بیشتر قابل حمل

اگر شما در حال رفتن برای مچ دست و فشار خون کاف امرن طلا بی سیم است که یک جای خوب برای شروع به دنبال. این دستگاه اندازه گیری فشار کاف دارای تمام ویژگی های ضروری شما می توانید در بالای بازوی کاف فشار خون, اما آن را نیز قابل حمل: آن طور متوسط یک سری از سه خوانش گرفته شده بیش از 10 دقيقه و بلافاصله به شما هشدار اگر شما فشار خون بالا.

پوشیدنی, دستگاه فشار خون می تواند ذخیره تا 200 خوانش از کاربران متعدد یا به صورت بی سیم انتقال نتایج از طریق بلوتوث به امرن اتصال برنامه رایگان است که شما می توانید استفاده کنید برای پیگیری فشار خون خود را روند در طول زمان است.

شما می توانید آن را بسته بندی شده با ویژگی های, اما آن را نیز کوچک آرام و راحت است. و از همه فشار خون کافهای من تست امرن طلا بود و یکی از ساده ترین به استفاده از وجود دارد -- بدون بی مهارت با طولانی کاف یا لوله که با استفاده از یک مچ مبتنی بر نظارت بر فشار خون.

Lifesource/A&D پزشکی

اگر شما بزرگتر بازوها شما می دانید فشار خون مدیریت و نظارت می تواند یک درد بزرگ. را وارد کنید: LifeSource Upper Arm Blood Pressure Monitor با فوق العاده بزرگ کاف. نام آن را همه می گوید صادقانه میگویم. این کاف فشار خون با ظرفیت یک دستش را به دور از بیش از 23 اینچ.

در ابتدا من کمی شک و تردید در مورد این یکی چون من نمی تواند به نظر می رسد برای پیدا کردن مقدار زیادی از اطلاعات در مورد آن حاضر و من تو را دیدم برخی از سوال از بررسی از خریداران. اما من متوجه شدم که LifeSource یک نام تجاری از A&D, پزشکی, پزشکی, تجهیزات نام تجاری است که تولید شده است در صفحه اصلی دستگاه های مصرف کننده برای نزدیک به 50 سال است و همه محصولات خود را از نظر بالینی تایید شده توسط اشخاص ثالث. بنابراین من تصمیم به آن را امتحان کنید.

اجازه دهید من فقط می گویند این: من اسلحه کوچک-من اغلب آنها را رشته فرنگی -- و من می توانم تایید می کنند که این کاف فشار خون عظیم است. این کار هرگز برای من چون بازوی من بود, در واقع شنا کردن در آن. به این منظور من می توانم صحبت می کنند به دقت این دستگاه است.

من می گویند که آن را به تولید سازگار خوانش با وجود اینکه راه بیش از حد بزرگ برای بازوی من. بنابراین حتی اگر خوانش اشتباه بودند آنها همواره اشتباه است. این برای من خیلی امیدوارم که این فوق العاده بزرگ کاف در واقع دقیق برای مردم که آن را در واقع متناسب با.

A&D پزشکی

A&D پزشکی تقریبا بیش از حد بسیاری از مانیتور فشار خون به تعداد دفعات مشاهده شده اما تحقیقات اولیه نگه داشته و منجر به این یکی, A&D, پزشکی, Upper Arm Blood Pressure Monitor (UA-767F) است که می تواند ذخیره داده های فشار خون تا چهار نفر است. تعداد کمی از دیگر مانیتور در این لیست های متعدد-قابلیت کاربر اما این یکی به من احساس ساده ترین راه برای مدیریت (به غیر از QardioArm اما که یکی از بهترین ها را به طور کلی).

این کاربر پسند نظارت بر ورزش یک طراحی اولیه و کاف مناسب پیام های خطا بنابراین شما می توانید همه چیز قبل از اینکه شما شروع. این شهر همچنین دارای یک سنسور حرکت بدن است که ممکن است کمک به جلوگیری از خوانش نادرست. (شما قرار است به ماندن هنوز کل زمان شما در حال گرفتن یک خواندن است.)

A&D اتصال برنامه دارای یک رابط کاربری ساده و آسان برای پیگیری فشار خون خود را به عنوان به خوبی به عنوان خوانش از هر کسی که سهام این دستگاه با شما. این یکی خود را نشان می دهد فشار خون بلافاصله پس از اندازه گیری انجام می شود بنابراین اگر شما می خواهم به جای پیگیری با یک قلم و کاغذ که یک گزینه بیش از حد.

گذشته از اینکه آسان برای استفاده و پشتیبانی از کاربران متعدد (از آن می توانید ذخیره تا 60 خوانش هر نفر) این مانیتور فشار خون همراه با پنج سال گارانتی.

همچنین تست شده

من چندین آزمایش های بیشتر در صفحه مانیتور فشار خون است که نیز تا به حال برخی از ویژگی های بزرگ اما هیچوقت کاملا مطابقت کردن به آنهایی که در بالا. آنها قطعا ارزش چک کردن اگر شما در بازار برای یک خانه نظارت بر فشار خون-اگر چه محصولات فوق ثابت کرد بهترین ها را برای من و شما ممکن است پیدا کردن یک دسته کوچک موسیقی جاز منحصر به فرد از ویژگی های است که بهترین برای شما.

توجه داشته باشید: Withings BPM هسته ای نیست در ایالات متحده در دسترس است. آن را در حال حاضر رفتن را از طریق فرایند تایید FDA. شما می توانید با ثبت نام در Withings برای دریافت اطلاع هنگامی که آن را در دسترس می شود.

بیشتر برای افرادی که به دنبال بهبود سلامت خود را در سال 2020

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن