Coronavirus: تنها 8 درصد از هدف دولت از 18,000 قرارداد ردیاب منصوب اذعان وزیر

تنها 1500 نفر استخدام شده اند به عنوان بخشی از هدف دولت برای استخدام یک 18,000-ارتش قوی از تماس با ردیاب اواسط

توسط SALAMNEWWS در 26 اردیبهشت 1399

تنها 1500 نفر استخدام شده اند به عنوان بخشی از هدف دولت برای استخدام یک 18,000-ارتش قوی از تماس با ردیاب اواسط مارس ارشد وزیر گفته است.

براندون Lewis, ایرلند شمالی, منشی, بستری دولت عقب بر هدف خود برای جذب هزاران نفر از مردم برای پیگیری و ردیابی گسترش coronavirus به عنوان مستند آغاز می شود به سهولت.

به وزیر بهداشت, مت, Hancock, گفت: در ماه آوریل دولت می خواست به استخدام 18,000 تماس با ردیاب توسط اواسط ماه مه خواهد بود که در جای خود برای رول کردن از وعده داده شده NHS ردیابی نرم افزار.

کمبود تماس با ردیاب می تواند کاهش سرعت تحویل از برنامه گوشی های هوشمند که آقای Hancock همچنین وعده داده شده در دسترس خواهد بود وسط ماه است. این برنامه که ساخته شده توسط بیمه خدمات درمانی در حال حاضر trialled در جزیره موجود زنده.

پرسید که چگونه بسیاری از تماس با ردیاب منصوب شده اند آقای لوئیس گفت: اسکای نیوز: "من فکر نمی کنم ما باید به 18000 فقط رتبهدهی نشده است, من فکر می کنم وجود دارد حدود 15000 برنامه ما به دنبال به عنوان شما می گویند رسیدن به 18000."

تحت فشار قرار دادند و دوباره در چگونه بسیاری از 15,000 متقاضیان منصوب شده اند او اضافه کرد: "از امروز صبح من مطمئن هستم که دقیقا چگونه بسیاری از 15000 نفر استخدام شده اند پیش از آن در هفته آن را در مورد 1,500 آن رفته اند تا پس از آن."

آگهی رفته اند تا در استخدام سایت برای ردیاب, که بخشی از یک تیم از تماس گرداننده صحبت کردن به کسانی که با کروناویروس و مصاحبه با مخاطبین خود است.

متقاضیان موفق به دریافت £8.62 در هر ساعت خواهد شد و قادر به کار از خانه لیست کار در پرستون دیده می شود مستقل نشان می دهد.

تماس با ردیاب را یک نقش کلیدی در مدیریت گسترش ویروس به عنوان مستند اقدامات برداشته اطمینان حاصل کرد که هر کسی با Covid-19 است که به سرعت جدا برای جلوگیری از عفونت نرخ در حال افزایش است.

جدید بیمه خدمات درمانی برنامه گوشی های هوشمند است که در حال آزمایش در جزیره موجود زنده با استفاده از تکنولوژی بلوتوث برای هشدار به کاربر در صورتی که فرد آمده است در عرض دو متر از کسی که با علائم کروناویروس.

برنامه خواهد شد و سپس توصیه به کاربران در مورد اینکه آیا برای آزمایش و یا به خود منزوی.

کار هشدار داد وزیران که ارتش از تماس با ردیاب باید نزدیک به 50.000 شماره.

در نامه ای به تعداد مخالف Michael Gove, سایه کابینه دفتر وزیر راشل ریوز پرسید چرا برون سپاری پیکر Serco خواسته شده بود به ارائه 18,000 کارکنان "با وجود برخی از متخصصان بهداشت عمومی نشان می دهد به عنوان بسیاری از 50,000 کارکنان مورد نیاز هستند".

او گفت: مجموعه تیم را "عواقب که عمیق هم از نظر بهداشت عمومی و اقتصاد".

Ms ریوز گفت: کار فکر آن را یک "اشتباه" را متوقف کرده اند به تماس ردیابی در ماه مارس و در آن گفت: "پشتیبانی" حرکت می کند به ایجاد یک "استراتژی جامع برای تماس با ردیابی هر دو طریق استفاده مناسب نرم افزار تلفن همراه و یک دستی ردیابی خدمات.is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب