5G برج می تواند حمله در سراسر ایالات متحده در این آخر هفته گروه هشدار - CNET

یک شایعه 5G اعتراض روز می تواند روز شنبه. Corinne Reichert یک 5G اعتراض در حال برنامه ریزی برای تعطیلات آخر ه

توسط SALAMNEWWS در 16 خرداد 1399
at-t-magnolia-5g-trial-cell-mobile-tower

یک شایعه 5G اعتراض روز می تواند روز شنبه.

Corinne Reichert

یک 5G اعتراض در حال برنامه ریزی برای تعطیلات آخر هفته NATE: ارتباطات زیرساخت, انجمن پیمانکاران هشدار داد پنج شنبه. جهانی 5G اعتراض روز می تواند تلفن همراه برج های حمله در روز شنبه با توجه به مشاوره خال خال صبح روز پنج شنبه توسط نور خواندن.

"NATE به عنوان یک سازمان شنیده است از طریق کانال های رسمی که وجود دارد 5G جهانی اعتراض روز فعالیت های برنامه ریزی شده در سراسر این کشور در روز شنبه" NATE گفت. "مقابله به یاد ما عضو شرکت و کارکنان خود را به باقی می ماند امن ورزش هوشیاری و گزارش هر گونه غیر معمول و یا فعالیت های مشکوک است که آنها شاهد در هنگام سفر و کار در برج سایت های آخر این هفته است."

NATE, غیر انتفاعی, انجمن تجارت نشان دهنده شرکت ها در آمریکا و کانادا و انگلستان و چین و سنگاپور به اسپانیا, باهاما, پورتوریکو, غنا, اسرائیل, جامائیکا, نیجریه و عربستان سعودی و ترینیداد.

تاد Schlekeway, NATE مدیر عامل شرکت گفت: خواندن نور او شنیده و شایعه از 5G اعتراض بعد از حامل و شرکت های برج. NATE, T-Mobile, Verizon و CTIA-که نشان دهنده ما صنعت بی سیم -- نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. AT&T ارائه نمی کند یک نظر.

شایعات از اعتراض روز دنبال حملات 5G برج در انگلستان با توجه به غلط coronavirus تئوری های توطئه که سرزنش گسترش COVID-19 روز 5G.

تئوری توطئه نادرست است; امواج رادیویی نمی تواند علت یک ویروس است. Facebook, یوتیوب و توییتر را تمام متعهد به در نظر گرفتن اطلاعات غلط. انگلستان حامل نیز خواسته مردم برای جلوگیری از سوزش های موبایل و ملی انگلستان, مدیر پزشکی به نام 5G تئوری توطئه "کامل و مطلق زباله."

یوتیوب ممنوع ویدئوها ادعا 5G ناشی از کروناویروس در ماه آوریل است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن